Skocz do zawartości

osoby we śnie


Ma Ca

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Czy zdarza wam się, że osoby które znacie (żyjące lub nie) komunikują się z wami? Co jakiś czas mam sny, w których ktoś prosi mnie o coś albo mówi coś ważnego. Dla przykładu - kiedyś mieszkałam za granicą i przyśniła mi się moja babka. Sen był w szpitalu a babka powiedziała "źle się czuję". Tego dnia rozmawiałam z siostrą i jeszcze pytałam o samopoczucie babki, było wszystko w porządku. Babka mówiła w śnie też inne rzeczy, ale to "źle się czuję" było jakby wyraźniejsze, jakby skądś spoza snu.Rano zadzwoniłam do siostry i okazało się,że babkę w nocy zabrało pogotowie.

Ten sen to tylko przykład. Śnią mi się też osoby spoza rodziny, również takie które słabo znam. I różne sprawy - od prośby o kontakt do przekazania jakiejś informacji. Zawsze to "ważne" jest właśnie jakby spoza snu, wyraźniejsze, jakby ktoś mi w fizyczne ucho to mówił.

Zastanawiam się jak to interpretować, bo nie jest to sen proroczy. Czy może te osoby chcą kontaktu i mi się to "odbija"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczęłam na sny patrzeć w inny sposób odkąd zaczął śnić mi się mój zmarły wujek. Po jego śmierci śnił mi się z 10 razy. Za każdym razem nie było większego sensu. W jednym śnie,wujek wstał z trumny i coś powiedział,a potem znowu położył się do trumny. A te inne sny były tak jakby wizytą wujka,bo za każdym razem pytałam" co Ty tu wujek robisz?" i albo milczał,albo mówił"przyszedłem",albo "przyszedłem odwiedzić". Po wujka pogrzebie byłam raz na cmentarzu i od tamtej pory nie mam takich snów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Też się kiedyś nad tym zastanawiałem, czy osoby, o których śnimy mają jakiś wpływ na nasze życie. Choć kilka razy nie wiem czy podświadomie czy też nie w jakimś tam stopniu spełniło się to, co wyśniłem. Ale ja zawsze tak mam po ciężkim i nerwowym dniu w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...