Jump to content

osoby we śnie


Ma Ca
 Share

Recommended Posts

Witajcie.

Czy zdarza wam się, że osoby które znacie (żyjące lub nie) komunikują się z wami? Co jakiś czas mam sny, w których ktoś prosi mnie o coś albo mówi coś ważnego. Dla przykładu - kiedyś mieszkałam za granicą i przyśniła mi się moja babka. Sen był w szpitalu a babka powiedziała "źle się czuję". Tego dnia rozmawiałam z siostrą i jeszcze pytałam o samopoczucie babki, było wszystko w porządku. Babka mówiła w śnie też inne rzeczy, ale to "źle się czuję" było jakby wyraźniejsze, jakby skądś spoza snu.Rano zadzwoniłam do siostry i okazało się,że babkę w nocy zabrało pogotowie.

Ten sen to tylko przykład. Śnią mi się też osoby spoza rodziny, również takie które słabo znam. I różne sprawy - od prośby o kontakt do przekazania jakiejś informacji. Zawsze to "ważne" jest właśnie jakby spoza snu, wyraźniejsze, jakby ktoś mi w fizyczne ucho to mówił.

Zastanawiam się jak to interpretować, bo nie jest to sen proroczy. Czy może te osoby chcą kontaktu i mi się to "odbija"?

Link to comment
Share on other sites

Ja zaczęłam na sny patrzeć w inny sposób odkąd zaczął śnić mi się mój zmarły wujek. Po jego śmierci śnił mi się z 10 razy. Za każdym razem nie było większego sensu. W jednym śnie,wujek wstał z trumny i coś powiedział,a potem znowu położył się do trumny. A te inne sny były tak jakby wizytą wujka,bo za każdym razem pytałam" co Ty tu wujek robisz?" i albo milczał,albo mówił"przyszedłem",albo "przyszedłem odwiedzić". Po wujka pogrzebie byłam raz na cmentarzu i od tamtej pory nie mam takich snów.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Też się kiedyś nad tym zastanawiałem, czy osoby, o których śnimy mają jakiś wpływ na nasze życie. Choć kilka razy nie wiem czy podświadomie czy też nie w jakimś tam stopniu spełniło się to, co wyśniłem. Ale ja zawsze tak mam po ciężkim i nerwowym dniu w pracy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...