Jump to content

Runy po matce


Jiyzmo
 Share

Recommended Posts

Witam.

 

Ostatnio w swoim domu znalazłem runy matki, która ich długo nie używała. W związku z tym mam pytanie, czy mogę pracować z takimi runami? Słyszałem, że runy trzeba zrobić własnoręcznie, ale o przejmowaniu po kimś bliskim nic nie znalazłem.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest User2
znalazłem runy matki, która ich długo nie używała. [...] czy mogę pracować z takimi runami?

 

Rozumiem, że chodzi o wykorzystywanie takich run do wróżenia i dywinacji? Bo jeśli tak, to możesz pracować z takimi runami pod warunkiem, że:

 

jesli czujesz się z nimi dobrze

 

Będąc tu bardziej precyzyjnym chodzi tu o odczuwanie energii, kompatybilność energii w tym wypadku z omawianymi runami.

 

Jeżeli od run czujesz pozytywną energię, przyciągają ciebie coś do nich, lub jak pisze autor w cytowanym poście czujesz się z nimi dobrze, (a to też ma związek z odczuwaniem energii) to jak najbardziej można uznać, iż energia run jest kompatybilna z twoją i możesz ich używać pomimo tego, że należały wcześniej do twojej matki.

 

Słyszałem, że runy trzeba zrobić własnoręcznie, ale o przejmowaniu po kimś bliskim nic nie znalazłem.

 

Jest to bardzo głupi stereotyp powielany przez ignorantów lub ludzi, którzy chcą ograniczyć z różnych powodów zainteresowanie dywinacją z kart lub run.

 

Run ani kart nie trzeba robić własnoręcznie by z nich korzystać, nie trzeba też ich dostać od kogoś bliskiego, choć można i nie ma ku temu przeciwwskazań.

 

Praca czy to z runami, czy kartami jest pracą z energią, a także z Boskimi energiami (Boginiami lub Bogami odpowiedzialnymi za określony system wróżebny), a coś takiego faktycznie istnieje. Zaznaczam, iż wielu wróżbitów zwłaszcza "wróżbitów", w tym i dywinatorów o tym nie wie, lub nie zwraca na to uwagi.

 

Przechodząc do sedna tworzenie run do wróżb własnoręcznie jest lepsze ponieważ od początku do końca tworząc te runy lub karty wkładamy w nie swoją energię, intencje, myśli uczucia, czyli wszystko co potem po skończeniu rękodzieła ułatwi nam rozumienie kart/run, ich analizowanie, a także ułatwia kontakt ze wspomnianymi Boginiami lub Bogami, którzy przy prawidłowym wykorzystywaniu run lub talii pomagają nam interpretować karty, (najczęściej będzie to pomoc przez naszą intuicję, na którą mogą wpływać energetycznie).

 

Tylko, że nie oszukujmy się ile jest osób, które aż tyle mają wolnego czasu by na to sobie pozwolić?

 

Kupno takiej talii lub kart nie jest też złe. Tylko, że tu kontakt i ich rozumienie może być czasem utrudnione ponieważ taka talia co do zasady jest neutralna energetycznie, nie ma w niej naszej energii, którą nabierają w trakcie ich wykorzystywania, co z kolei może powodować nierozumienie często talii/run a nawet częstszy prób błędu w całym czytaniu rozkładu.

 

Reasumując obydwa sposoby nie są ani dobre, ani złe w swej istocie. Nie ma co się tu aż nazbyt zamartwiać.

 

Nie znam się na tym. Ale moim zdaniem powinno się je jakoś w pewien sposób oczyścić.

 

Nie wypowiadaj się nigdy o czymś czego nie znasz. Bardzo źle to wygląda i często jak z powyższego postu to wynika nic nie wnosi do tematu.

 

oczyscic nie zaszkodzi chocby w wodzie z sola lub w okadzić biała szałwią. Wszystko zalezy z czego są zrobione.

 

To prawda.

 

Oczyszczenie ich jest nawet bardzo wskazane przez wzgląd na to, że nie były używane od dawna. Z tego względu mogły na te runy siąść negatywne energie z otoczenia, które każdy emanuje, a które nie zawsze są dobre, czyli np. smutek, złość itp. Poza tym oczyszczenie run z energii pozwoli tez usunąć te energie twojej matki, które nie są z twoją energią kompatybilne, a takie zawsze się znajdą. W mej ocenie pozwoli oczyszczenie zrównoważyć energię run do poziomu właściwego dla ciebie zachowując jednak pierwotną i właściwą ich siłę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Z mojej obserwacji wynika, że run oczyszczać nie trzeba. One same z siebie są*energią i raczej energie przekazują do otoczenia a nie pobierają z niego...

Link to comment
Share on other sites

Guest User2
run oczyszczać nie trzeba. One same z siebie są*energią i raczej energie przekazują do otoczenia a nie pobierają z niego...

 

Owszem samych w sobie run nie trzeba oczyszczać, lecz materiał na którym już są owszem wskazane jest oczyścić gdyż materiał może i często jest zanieczyszczony co również się przekłada na emanację samych run.

Link to comment
Share on other sites

Jak na danym materiale wyryta jest runa, to ta runa "napromieniuje" ten materiał a śmiem twierdzić, że energia runy jest silniejsza niż czyjaś energia. Runy się oczyszczają same z siebie, a co do negatywnego działania run na kogoś, to już inna historia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...