Skocz do zawartości

czy bede miec kiedykolwiek dzieci-czy dobrze interpretuje karty?


italiana

Rekomendowane odpowiedzi

Karty, ktore postawila dla mnie kolezanka: 8 bulaw, 7 kielichow, sprawiedliwosc.

8 bulaw moze swiadczyc o dzieciach, ale po nich pojawia sie 7 kielichow czyli utrata zludzen. 7 kielichow jest niekorzystna karta dla mnie. Kiedys np. pokazala mi spotkanie, na ktorym mi zalezalo i ktore nie doszlo do skutku. Sprawiedliwosc moze swiadczyc o efektywnym leczeniu, ale nie musi. Sama juz nie wiem jak to zinterpretowac. Dla informacji: nie staram sie o dziecko, jakbym zaszla w ciaze to od razu bym usunela i nie planuje w przeciagu najblizszych kilku lat. Teraz mam 27 lat. Jak nagle za 10 lat stwiedze, ze chce miec dziecko to pewnie skonczy sie na leczeniu tak jak wskazuje sprawiedliwosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, pytania z frazą "czy kiedykolwiek" nie mieszczą się w ramach czasowych, odpowiednich dla regulaminu interpretacji rozkładów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Racja, więc migrujemy na ogólny, choć wątpię, czy italiana za te 10 lat tu zajrzy... można jednak będzie wypowiedzieć się, czy "dobrze interpretuję karty" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego kiedykolwiek nie miesci sie w ramach czasowych? Jesli ktos nie ma reki i zapyta kart czy ta reka mu odrosnie to odpowiedz powinna byc negatywna. Nie wazne czy zapyta czy za 5, 10 lat czy kiedykolwiek. Reka po prostu nie odrosnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dlatego się nie mieści, ponieważ "kiedykolwiek" nie jest określonym czasem, na to pytanie można odpowiedzieć: "tak" lub "nie" - zaś na interpretacjach czas na weryfikację jest określony do pół roku.

Dlatego nie zamknęłam Ci wątku a zostałaś tu przeniesiona, żeby można było odpowiedzieć czy dobrze interpretujesz karty bez naruszania regulaminu działu.

Poza tym przykład z ręką, który podałaś byłby po prostu kpiną z tarota, nie jest też adekwatny do sytuacji, ale to nie jest tu istotne, skupmy się na Twoim pytaniu.

Proszę też o niedyskutowanie nt. interpretacji regulaminu działu, tym bardziej, iż tutaj nie ma wątpliwości co do zasadności uwagi uczynionej przez NarratorkęHorrorów i mojej decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Italiana, moja sugestia nie była złośliwa- odnosiła się do regulaminu który obowiązuję wszystkich uczestników ww.forum. Fraza "kiedykolwiek" nie jest tożsama z "w terminie do sześciu mięsiecy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...