Skocz do zawartości

Karty Anielskie - prośba o pomoc w interpretacji


AlinaTheDiva

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytałam karty czy zejdę się ze swoim partnerem, z którym rozstałam się dzień wcześniej.

Wylosowałam 3 karty : 10 wody, Sprawiedliwość i As wody ( czyli pucharów ).

Jak mam to rozumieć?

Sama zinterpretowałam to tak, że kiedyś było dobrze, teraz się rozstaliśmy, a później wrócimy do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anielski Tarot Dr Doreen Virtue, podobno jeden z lepszych.

Puchary zostały zamienione na wodę, aby zniwelować lękliwy wymiar klasycznego tarota ( według twórców ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User2

OK. Dzięki.

 

Powiedz mi jaki rozkład zastosowałeś na to pytanie?

 

Standardowy: czyli 1 karta przeszłość, 2 karta teraźniejszość, 3 karta przyszłość?

 

Czy może inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zastosowałam rozkład standardowy.

Przepraszam, że nie napisałam, myślałam, że to oczywiste, po tym jak opisałam wątek.

 

Do Sprawiedliwości przypisany był dodatkowo Raguel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User2
czy zejdę się ze swoim partnerem, z którym rozstałam się dzień wcześniej

 

Od razu zaznaczam, iż z tą talią nie pracowałem więc ich nie znam i mogę się pomylić.

 

Nie wiem czemu ale odnoszę wrażenie, że to ty się z nim rozstałaś. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że zerwałaś z nim pod wpływem impulsu bo on jakiś twoich potrzeb nie spełniał ostatnio.

 

Przeszłość:

 

10 wody.

 

Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że on spełniał twoje zachcianki, w tym także te absurdalne, co ciebie to mocno satysfakcjonowało. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że chciałaś go pod pantofel ściągnąć, że twoje zachcianki w końcu przelały czarę goryczy i zaczął ci się stawiać, a ty chcąc pokazać, że zawsze wyjdzie ... . No cóż efekt jest taki, że zerwałaś z nim.

 

Teraźniejszość:

 

sprawiedliwość.

 

Sprawiedliwość: uczciwe i właściwe decyzje. Jeśli jest coś co twoim zdaniem jest słuszne rób to. Broń swoich przekonań.

 

Na podstawie powyższego w związku z poprzednim uważam, że on bronił swoich racji, że ci tłumaczył pewne rzeczy byś zrozumiała, że nie wolno w pewien sposób się zachowywać niż ty to robisz, że oczekujesz często od niego i otoczenia, że ci wręczą tobie gruszki z wierzby. a to nie prawda. nie muszą tak robić. Bronił swoich przekonań.

 

W związku z powyższym przypuszczam, że to jest powód dla którego z nim zerwałaś by dać mu nauczkę, choć nie mogę się oprzeć wrażeniu, że to nie było twoje zerwanie, lecz stwierdziłaś, że albo zrobi tak jak chcesz albo się rozchodzicie, a ty w swej bezmyślności myślałaś, że postawisz na swoim i nie rozejdzie się z tobą, na co jednak się zdecydował, co może sugerować "broń swoich przekonań".

 

Przyszłość:

 

as wody.

 

karta ta nie mówi, że się na nowo zejdziecie ani też nie twierdzi, że tego nie będzie.

 

Karta ta mówi, że macie wybór: zejdziecie się co zapoczątkuje odnowę waszej miłości a zarazem duchowy wzrost ciebie i jego lub, że znajdziecie sobie z czasem nowego partnera, w którym się zakochacie, co w sumie też jest związane z określonym wzrostem duchowym.

 

To czy się zejdziecie zależy od waszej dwójki. tylko i wyłącznie od was. To jest przyszłość: możecie się zejść, lecz nie musicie, wszystko zależy od was samych.

 

Pamiętaj, że ten rozkład dotyczy tez jego, co oznacza, że karty nie muszą koniecznie mówić, że to ty masz rację, wręcz przeciwnie mogą wskazywać na to, że jednak druga strona miała rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wyczerpujaca wiadomosc.

Wszystko sie zgadza, tylko, ze pomyliles role.

On ze mna zerwal i to wlasnie pod wplywem impulsu.

On zachowywal sie zle od jakiegos czasu i staralam sie mu tlumaczyc, ze tak nie mozna ( bronilam ).

Skoro to nie byla moje decyzja, nie chce pierwsza sie odzywac - tak samo postapil miesiac temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User2

Tak jak mówiłem nigdy z tą talią nie pracowałem więc nie ma co się dziwić, że mogłem tu się pomylić, choć i tak niewiel zważywszy na fakt, że miałem tak niewiele info. : )

 

Tak jak napisałem wszystko zależy od waszej dwójki. W tym wypadku od twojej decyzji.

 

Przyszłość jest płynna a przez fakt jej poznania już się zmienia.

 

Niech niebiosa pomoga ci podjąć właściwą decyzję. : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja pracowałam sporadycznie z tą talią, miałam ponad roczną przerwę, ale z tego co pamiętam nie tyle czyta się opis z karty tylko tłumaczenie z książeczki a dość fajnie jest każda karta opisana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wychodzi na to, że powinnam spodziewać się czegoś nowego i nowych uczuć. Kiedyś... Na powrót do starych się nie zapowiada. Ale i tak jestem mile zaskoczona spojrzeniem na moją sprawę przez tarot anielski - i tak spojrzał na przyszłość optymistycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...