Skocz do zawartości

Egzamin- brzyyydkie karty ZWERYFIKOWANY


Gość anhana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anhana

Dzisiaj mam zaliczenie :D

 

Jak pójdzie mi dzisiejszy egzamin ?

 

As pik As kier Walet pik

 

OO zgrozo! Nie zaliczę. Trochę mnie zdziwiły te karty, bo jestem wykuta na blachę. Może pytanka mnie zaskoczą negatywnie (walet pik)

Weryfikacja za parę dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj układ wygląda niezbyt pozytywnie...ale, ale może odbija się to w stresie albo tych mniej przychylnych pytaniach.

W każdym razie, jak jesteś wykuta to nie ma co się martwić na zapas. Trzymam kciuki za Twoje powodzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Anhana, Tobie jakoś wynik wychodzi odwrotnie do zamieszczonej interpretacji :biggrin: No to zaliczysz ;p

 

Wydaje mi się, że As pik oznacza sam egzamin (ważną sprawę, w pewnym sensie też oficjalną, "urzędową"), którego przebieg wspiera As kier, karta pozytywna, a Walet pik może wskazywać ew. na jakieś "podstępne" pytanie, które jednak nie powinno Cię zbić zbytnio z pantałyku, bo ten Walet, aczkolwiek na ogół jest szujski, zdradziecki (jeśli ktoś na przykład da ci ściągę, to może być to zła ściąga) to także oznacza osobę mającą to co do niego należy pod kontrolą. Ja w kontekście tego pytania postawiłbym na to drugie - bo przygotowałaś się dobrze do swej roli, więc możesz oczekiwać pozytywnego wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

No pytanka były podchwytliwe :P i było dużo na wpisywanie, a nie na zaznaczanie jak miało być. Gdybym nie była tak wykuta to byłoby ciężej. Za tydzień będą wyniki. Nadal sądzę, że ten walet pik na końcu jest za mocno negatywny jak na odczucia jakie mam. Przed samym egzaminem też się za wiele nie stresowałam. Może faktycznie to pokazało moją kontrolę.

 

Myślałam, że karty mi pokazują na odwrót tylko jeśli chodzi o takie emocjonujące sprawy :P no ale egzamin...?

 

Może karty czas zmienić :P, ostatnio widziałam takie piękne z Piatnika i tak ciężko mi było je odłożyć,ale aż 44 złotych kosztują, więc zrobię sobie prezent po sesji :D

Edytowane przez anhana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość5

ja myslę, że Twoje nerwy wyszły i strach przed oblaniem :P może proś o karciole zamiast sama kłaść - zgadza się z Ismer, ze zdasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...