Skocz do zawartości

Pytanie o regulamin


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Mam pytanie odnośnie zasad usuwania kont.Ponoć są na to dwa tygodnie,pod warunkiem że ten ktoś się już nie loguje.Skądinąd wiem,ze jeden z użytkowników wystosował takową prośbę, ale się wczoraj zalogowal.Dziś z kimś się poklocil i nagle mu usunięto konto.Przypadek?

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Zalogował się po upływie okresu 14 dni a prosby o usunięcie konta nie wycofał w międzyczasie. Ponadto konta jak idzie zauważyć nie są usuwane regularnie co do dnia bowiem jest to fizycznie niemożliwe i zdażają się obsuwy. Dlatego w interesie również uzytkownika a nie moim jako administratora jest pilnowanie okresu 14 dni i powiadomienia w odpowiednim dziale o cofnięciu prośby o usunięcie konta.

 

Dziwna sprawa, ja nie usuwalam prosby o usuniecie konta, a dziwnym trafem funkcjonowalo ono nadal.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Napisano (edytowane)

Odnoszę wrażenie, ze powstało tutaj tzw.Towarzystwo Wzajemnej Adoracji, gdzie są równi i równiejsi.

I jeszcze cos. Czy użytkowniczka, ktorej pw raportowałam otrzymała ostrzeżenie?

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Inez wszyscy na forum wiedzą że ciągle zmieniasz zdanie co do usunięcia konta i robisz to po to aby zwrócic na siebie uwagę. Więc trudno twoją kolejna prośbe traktować poważnie. Nigdy nie napisałaś prośby, która przetrwałaby 14 dni bez jej odwołania tak więc sprawa jest oczywista.

 

Co do Twojego raportu wiadomości pidehy, sprawa została wyjasniona na tyle na ile administracja uznała za stosowne i zgodnie z regulaminem. Pideha nie otrzymała ostrzeżenia, gdyż nie zaistniały ku temu powody.

 

Wybacz,ale ja akurat nie musze domagac sie zwracania na siebie uwagi.

 

Zadam zamknięcia mojego konta natychmiast.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Doskonale wiesz, że regulamin nie przewiduje takich rozwiązań, ani tym bardziej żądań.

 

Czyli tak jak myślałam, każdego traktuje się zależnie od osobistego stosunku administracji do jego osoby. Cos mało to profesjonalizmu. Juz teraz wiem dlaczego ludzie tak źle piszą o ezoforum na innych stronach, dlaczego hakerzy włamują się na stronę. Pozdrawiam i powodzenia w dalszym niby-zarządzaniu forum ;)

Odnośnik do komentarza
Czyli tak jak myślałam, każdego traktuje się zależnie od osobistego stosunku administracji do jego osoby. Cos mało to profesjonalizmu. Juz teraz wiem dlaczego ludzie tak źle piszą o ezoforum na innych stronach, dlaczego hakerzy włamują się na stronę. Pozdrawiam i powodzenia w dalszym niby-zarządzaniu forum ;)

 

Inez, może po prostu złóż wniosek o usunięcie konta i przestań się logować przez te 14 dni zamiast narzekać. nikt nie każe Ci tu zaglądać skoro chcesz mieć usunięte konto. wystarczy zastosować się do regulaminu bez wdawania się w dyskusje

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...