Skocz do zawartości

Świadome sny, alfa, Silva, dialog


Sandstorm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Kilka dni temu zacząłem ćwiczenia Silvy (odliczanie od 100 do 1; 50 do 1 i tak dalej) po to żeby znaleźć się w stanie alfa. Robiąc to po przebudzeniu chyba przeginam i zamiast w stan alfa wpadam w świadomy sen. Oczywiście śnią mi się ekrany wyobraźni, jednak schodzą one na drugi plan gdy rozpoczyna się akcja. Dzisiaj rano chodziłem po jakimś miejscu (nie pamiętam szczegółów) i przyśniła mi się rozmowa z jakimś głosem, który podawał się za mojego przyjaciela z realnego świata. Dobrze nam się rozmawiało do momentu kiedy zapytałem czy to naprawde on. Odpowiedział, że tak. Gdy jednak zapytałem "Czy twoim Panem jest Jezus Chrystus", głos zamilkł i już się więcej nie odezwał. Dodam jeszcze, że żeby osiągnąć coś takiego, wystarczy mi odliczanie rano nie od 100, a od 25 do 1. Wyjść także mogę w każdym momencie. Robię coś źle, czy zbyt dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykluczam tej możliwości, aczkolwiek dlaczego sam przed sobą miałbym się podawać za swojego znajomego? Update: osiągnąłem ten stan raz jeszcze i ta sama "osoba" zaśpiewała mi (w sumie to całkiem niezłą i rytmiczną) piosenkę, aczkolwiek bardzo szyderczą wobec mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja bym powiedział że za Rogi i kopa w dupę ale to chyba tylko mój wewnętrzny Mroczny tak potrafi.

Poza tym może podziałać modlitwa do Michała Archanioła oraz sakrament spowiedzi i komunii. Ewentualnie księdza możesz poprosić o pomoc i poświęcenie wodą święconą.

Jest w sumie jeszcze jeden sposób ale o nim nie powiem bo jest niebezpieczny i nie zawsze działa.

Edytowane przez Shirogetsu Vermilion
Poprawialem literowki bo mi sie alt zpsuł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takich podróżach łatwo natrafić na różne rzeczy. Nie koniecznie z górnej półki jakiś demon, ale także inne złośliwe byty, czy myślokształty. Jednak masz prawo wyrazić sprzeciw wobec wizyty nieproszonego gościa. Polecam przed wchodzeniem w ten stan spróbować skierować prośbę do swoich Duchowych Opiekunów czy Anioła Stróża (jeśli w niego wierzysz) aby te doświadczenia były dla Ciebie dobre i zgodne z twoim rozwojem. To powinno zwiększyć twoją ochronę i dać Ci wyczucie jeśli coś faktycznie się przyplątuje próbuje Cię wprowadzać w błąd. A jak to ma być znajomy to niech spróbuje Ci powiedzieć coś czego nie wiesz, ale będziesz mógł sprawdzić później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User2
Poza tym może podziałać [...] sakrament spowiedzi i komunii.

 

Nie podziała.

 

Po pierwsze obecnie są wadliwie robione, a po drugie ich pierwotną istotą jest odciążenie od energii nienawiści i braku wybaczenia. Rytuał na wybaczenie sobie lub innym i byciem odciążonym energetycznie od nienawiści i braku wybaczenia nie jest ochroną przed tymi energiami, a tu mówimy o ochronie przed nimi.

 

Ewentualnie księdza możesz poprosić o pomoc i poświęcenie wodą święconą.

 

Księdza? Człowieka, który sam energetycznie jest tak zasyfiony, że szkoda gadać? Któremu brak wiedzy nie raz z czym i kim ma do czynienia? Gratuluję propozycji.

 

Woda święcona jest zbyt małym czynnikiem by kogoś z czyjejś niewoli wyswobodzić, zwłaszcza, że ksiądz się za to bierze, czyli osoba, której brak wiedzy co, jak, gdzie, kiedy i dlaczego, oraz nie dwa razy mocniej zasyfiona energetycznie niż zwykły człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...