Skocz do zawartości

Zmarła mama i dziadek, choroba, zła, atakuje itp


Ernie85

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

 

moja mama nie żyje już 3 lata, dziadek 4.

Śnią mi się ostatnio bardzo często.

Śni mi się ich choroba i cierpienie, które zaczynam odczuwać.

Zaznaczam, iż ze zmarłymi do końca miałam bardzo dobre stosunki.

 

Ostatni sen z dziadkiem - dziadek leży na łonie śmierci. Jestem przy nim, pomagam. On jest na mnie zły. Każe mi podać leki, ale jest zły i agresywny w stosunku do mnie.

 

Ostatnie dwa sny z mamą:

Mamę widzę leżącą, strasznie się męczy, boli ją. Woła by przynieść jej leki, bo bardzo ją boli. Ja zaczynam odczuwać jej cierpienie, też jestem chora i skrępowana.

Za chwilę jestem w szpitalu, chora na to samo co mama. Widzę mamę. Jest na mnie bardzo zła, zachowuje się źle w stosunku do mnie.

 

Dziś sen:

Jestem w szpitalu, nie chcę tam leżeć, próbuję uciekać. Mama z innymi mnie goni, chce mnie na siłę zostawić w szpitalu, mówi, że jestem ubezwłasnowolniona i nie muszę się godzić. Jest zła.

 

proszę o pomoc w interpretacji tych snów, nawiedzają mnie (takie urywki z chorobą i złością tych dwoje zmarłych) kilka razy w tygodniu.

 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W twoim śnie nie chodzi o zmarłych tylko o ciebie.

Zwróć uwagę że wszyscy z twoich bliskich są na ciebie źli i agresywni i proszą o leki.

Osoby zmarłe to tylko wskazówka czasowa do wydarzeń które zaczęły się w twoim życiu 4 - 3 lata temu. Te wydarzenia w jakimś stopniu odbijają się na twoim zdrowiu - w ostatnim śnie jesteś w szpitalu - szpital dodatkowo może wskazywać na zmianę która wyjaławia twój organizm (trochę to trudno opisać ale to tak jakby w twoim organizmie na skutek twoich działań czegoś brakowało - jakichś składników np.: odżywczych).

Aby zrozumieć twój sen musisz się cofnąć 3-4 lata wstecz i poszukać co się zmieniło od tego czasu.

Pozdrawiam;

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...