Skocz do zawartości

jak rozwijac sie zgodnie z horoskopem?


Dirty

Rekomendowane odpowiedzi

Czytalam ze warto rozwijac sie zgodnie ze swoim horoskopem bo wskazujw nam kierunek w jakim podążać. Wien ze kazdy horoskop to sprawa indywidualna ale chodzi ni o ogolne wskazowki.

 

Nad rozwojem wg horoskopu zaczelam sie zastanawiac gdy rozkminialam czemu akurat podoba mi sie taki a nie inny typ mezczyzn. Przeczytalam ze podobaja sie nam osoby ktore nas uzupelniaja posiadaja cechy ktore sie nam podobaja ale brak ich w nas samych wiec szukamy w drugiej osobie. Podobaja mi sie mezczyzni ktorych archetypem jest baran, a w baranie lezy moje slonce i faktycznie zawsze pragnelam byc takim typowym baranem ale jako mezczyzna bo uwazam ze bedac takim baranem pelna para jako kobieta bylabym malo kobieca wiec szujam takiego mezczyzny.

Chcialabym rozwinac potencjal swego slonca ale zachowujac jednoczesnie swoja wenusjansko rybia subtelnosc ;-) kompletnie tego nie potrafie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość No-emi

Mam pytanie; dlaczego Ty po raz setny pytasz o jedno i to samo?

Gdzie nie trafię na założony przez Ciebie temat to przewija się motyw ideału mężczyzny i Wenus w Rybach. Trochę samodzielności!

Jeśli chcesz się rozwijać zgodnie z horoskopem to trzeba patrzeć na więcej elementów niż Słońce i Wenus, określić co konkretnie chcesz poprawić etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madz z tym problem?- nie czytaj. Tam pytam w innym kntekscie tu w innym i od tego zaczynam wątek, dalej zamierzalam omawiac inne elementy horoskopu w kontekscie rozwoju. A dlaczego po raz kolejny pytam o ideał wyjasnilam w poscie jesli przeczytalad ze zrozumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość No-emi

Po pierwsze; zakładasz temat to licz się z odpowiedziami. Różnymi.

Po drugie; mam problem z zaśmiecaniem forum. Kolejny temat z cyklu jaki ideał preferuję, w zależności od Wenus, tym razem pod przykrywką rozwoju osobistego.

Sam w sobie temat byłby super, gdyby nie po raz enty odgrzewane kotlety. A przecież chodzi o to, by się dzielić wiedzą, rozwijać swoje możliwości, patrzeć na różne aspekty życia jeśli chodzi o astrologię.

 

Po trzecie; żeby nie offtopować rozwój zgodny z horoskopem najlepiej ćwiczyć na trudnych tranzytach np. Neptuna.

Znajoma, której ta planeta wprowadziła niemały zamęt w wielu sferach szczególnie zawodowej, całkiem nieźle zaczyna sobie radzić ze zdolnościami ezoterycznymi.

Ma kilka planet w Rybach w d.X i przez wiele lat zajmowała się pracą, domem, od kilku natomiast, kiedy Neptun przeszedł przez jej MC co raz mocniej zaczęła iść w stronę duchową. Na początku próbowała wszystkiego jak popadnie, żeby zająć się w końcu reiki, różnymi formami medytacji. Od jakiegoś czasu widzi siebie w jakimś zbliżonym zawodzie, choć wiadomo, że ciężko z tym jest ogólnie.

Mnie natomiast jakiś czas temu przewlókł najmocniej ze wszystkich przechodzący Saturn, który w szczególności zweryfikował swoje natalne położenie i objawił się jako wytrwała praca nad pewnymi sferami życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...