Jump to content

Prośba do Auril


Sandstorm
 Share

Recommended Posts

Witaj,

 

Przeczytałem na forum Twoje wypowiedzi odnośnie uroków i postanowiłem napisać. Od dziecka, z różnych przyczyn, ludzie często mi czegoś zazdrościli, przez to miałem sporo wrogów. Niektórzy robili to otwarcie, inni skrycie, jednak zawsze wiedziałem, że poszczególne osoby nie życzą mi najlepiej. Przez ostatni rok to się nasiliło i nie mogę zrealizować prostych rzeczy pomimo teoretycznego braku przeciwwskazań i dużych szans na powodzenie. Czy mógłbym Cię prosić o sprawdzenie czy coś nade mną nie "wisi"?

 

Pozdrawiam,

Szymon

Link to comment
Share on other sites

Postaram się pomóc w miarę swoich umiejętności. Brałeś pod uwagę może iż mimowolnie sam na siebie ściągasz tego pecha negatywnym myśleniem?

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że tak. Myślałem nad tym dość długo, ale doszedłem do wniosku, że myślę bardzo pozytywnie i właściwie nigdy nie narzekam. Czasem takie rzeczy po prostu się czuje, a z zewnętrzną zawiścią mam naprawdę spore doświadczenie.. W ramach ciekawostki dodam, że mieszkam tymczasowo w dość małej miejscowości. Kilka lat temu podczas rekolekcji wizytował ksiądz egzorcysta i po mszy stwierdził, że nie da sobie tutaj rady ;) Moje doświadczenie nie odnosi się jednak tylko do tej miejscowości, praktycznie gdziekolwiek nie osiądę, zawsze znajdzie się ktoś "życzliwy"

Edited by Sandstorm
Link to comment
Share on other sites

Co to za ciekawa miejscowość? ;) Korzystasz może z jakiś amuletów/talizmanów?

Spotkałam się kiedyś ze złorzeczeniem, kiedy sąsiadka przyszła oglądać dziecko drugiej sąsiadki. Po jej wyjściu idealne niemowlę które dużo spało i praiwe nie płakało nagle przestało niemal spać i ciągle płakało. Wtedy starsza pani mieszkająca na końcu wsi odczyniała urok nad tym dzieckiem.

Być może z Tobą było podobnie? Jakie są Twoje doświadczenie z Jasną stroną? Anioły, duchowi przewodnicy ect.?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo ciekawa miejscowość, ale wolę o niej nie mówić publicznie :) Nie, nie korzystam z amuletów. Co do aniołów, opiekunów itp., mój jedyny kontakt z nią to "Aniele Boże stróżu mój...". Nie wiem co, a raczej kto może być przyczyną. Możliwe też, że to "nadawca zbiorowy". Dlatego chciałbym to sprawdzić, ale też nie oskarżać nikogo pochopnie... Podobne sytuacje były identyfikowane wcześniej. W przeszłości mój dom odwiedzała pani, która ściągała podobne rzeczy (bardzo wiarygodna, gdyż pomogła nam wyjść z sytuacji bez wyjścia) i mówiła, że wszystko to przez ciągle emitowaną zazdrość z otoczenia. Niestety ona już prawdopodobnie nie żyje.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, spróbuje sprawdzić Cię i dam znać co mi wyszło. Może warto zaopatrzyć się w jakieś wspomaganie magiczne? ;)

Link to comment
Share on other sites

Mam na myśli właśnie talizman lub amulet, żeby przyciągnąć szczęście i odepchnąć pecha. Dobrze naładowany będzie Ci służył i pomagał. Bo wygląda mi to na grubszą sprawę

Link to comment
Share on other sites

Sandstorm, wybacz że musiałeś czekać.

A więc, poniżej opiszę to, co czuję:

Dookoła Ciebie widzę ciemnoszarą mgłę. Otacza Cię jak szal, pokrywając Twoje astralne ciało od ramion po okolice pępka. Osobiście uważam że to dość silne złorzeczenie, i trzyma się Ciebie dość długo. Mam wrażenie że ktoś próbował to zdejmować ale z marnym skutkiem. Moja rada na chwilę obecną, jest taka iż należy to zdjąć a do tego czasu proponuję amulet lub talizman i zwrócenie się o pomoc do Aniołów

Link to comment
Share on other sites

Możesz próbować sam, jeśli kiedyś już pracowałeś z energią.

 

edit: pracuję nad pomocą dla Ciebie :)

Edited by Auril
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...