Skocz do zawartości

jak bedzie miedzy nami?


pushitone

Rekomendowane odpowiedzi

z gory przepraszam ze powtarzam pytanie, ale nie wiedzialem wczesniej zbytnio jak poruszac sie po forum.chcialbym bardzo dowiedziec sie jak uloza sie nasze relacje i jakie dzialania podjac by zbudowac zdrowy zwiazek. ja Kamil - 3.3.1986, ona Weronika - 11.3.1986. z gory dziekuje.

Edytowane przez pushitone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak. bylismy para przez 4,5 roku. rozstalismy sie w grudniu zr. staram sie teraz, bysmy znow byli razem. ale nie wiem co robic. poradź!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak. bylismy para przez 4,5 roku. rozstalismy sie w grudniu zr. staram sie teraz, bysmy znow byli razem. ale nie wiem co robic. poradź!!!

 

A Tobie o co chodzi? Dołaczyłeś się do postu Pushitone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam. nie zauwazylem jak w miedzy czasie zalogowala sie moja mama. to byla pomylka, ale post aktualny - "tak. bylismy para przez 4,5 roku. rozstalismy sie w grudniu zr. staram sie teraz, bysmy znow byli razem. ale nie wiem co robic. poradź!!!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam. nie zauwazylem jak w miedzy czasie zalogowala sie moja mama. to byla pomylka, ale post aktualny - "tak. bylismy para przez 4,5 roku. rozstalismy sie w grudniu zr. staram sie teraz, bysmy znow byli razem. ale nie wiem co robic. poradź!!!"

 

No nieźle...

 

To chyba raczej to Ci nie pomoże... może raczej jakieś pytanie do osób które wróżą... ale proszę bardzo...

 

Oboje jesteście romantyczni, bardzo uczuciowi i wrażliwi na przeżycia innych ludzi. Lubicie marzyć. Bardzo mocno oddziałują na Was czyjeś emocje i atmosfera otoczenia. Aby dobrze się czuć, powinniście unikać towarzystwa osób o gwałtownym usposobieniu. Wasz związek ma szansę przetrwania, jeśli zdobędziecie się na szczyptę realizmu, czasem przestaniecie bujać w obłokach i wykażecie się większym zdecydowaniem.

 

 

To bardzo dobrana para. Oboje doskonale się rozumieją i uzupełniają. Zawsze mogą na siebie liczyć. Zarówno przyjaźń, jak i miłość potrafią utrzymać przez długie lata. Obie Ryby pragną wielkiej i romantycznej miłości. Tylko one wiedzą, jak wygląda prawdziwa randka. Obdarowują się nawzajem prezentami i wyręczają się we wszystkich sprawach. Jedynym problemem, jaki może się pojawić w tym związku, to zdolność do szybkiego podejmowania decyzji. W sytuacjach kryzysowych oboje mogą się załamać i mieć trudności ze znalezieniem właściwego rozwiązania. Oboje są wierni i rzadko są o siebie zazdrośni. Jeśli jedno z nich poczuje, że uczucie wygasa, drogie natychmiast zorientuje się o co chodzi. Jako że oboje wierzą w miłosne poświęcenie, są gotowi wiele znieść, aby tylko odzyskać ukochaną osobę.

 

 

Dzieci kwiaty. Obydwoje skupieni na poszukiwaniu celu i sensu życia odnajdując siebie nawzajem podążają razem dalej. Jeszcze nie wiedzą co z tego wyniknie, ale skupiają się na "tu i teraz". Wiele ze sobą rozmawiają, medytują i milczą. Pociąga ich włóczęgowski żywot, byle bliżej natury, gdzie mogą w skupieniu posłuchać siebie, wejść w głąb swej Psyche.

Patrząc na nich z boku wydawać by się mogło, że egzystują w innym wymiarze, oderwani od świata i rzeczywistości. Lecz oni dobrze się z tym czują: mają siebie i wiodą nieskrępowane niczym życie. Ci mniej rozwinięci duchowo, wolności i sensu żywota poszukują w zadymionej knajpie nad kuflem piwa lub ze skrętem w ustach.

Te dwie bujające w obłokach osoby, to o przynajmniej o jedną za dużo. Jeśli w ich życiu nie znajdzie się ktoś "trzeci" skończą marnie. Obydwoje potrzebują kogoś kto nimi wstrząśnie, sprowadzi na ziemię i doprowadzi do porządku.

 

Zanim wypowiecie sakramentalne "tak" zastanówcie się kto będzie się o Was troszczyć. Jeśli sami to potraficie, czeka Was świetlana i uduchowiona przyszłość. Jeśli macie poważne problemy z odpowiedzią na to pytanie, poszukajcie innych partnerów.

Edytowane przez werona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedz. czy moglabys zrobic rowniez interpretacje dla mojej mamy? ona Jolanta - 8.9.1965, on Mirek - 26.2.1961. z gory wielkie dzieki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedz. czy moglabys zrobic rowniez interpretacje dla mojej mamy? ona Jolanta - 8.9.1965, on Mirek - 26.2.1961. z gory wielkie dzieki:)

 

ona - 8.09.1965 - Panna

on - 26.02.1961 - Ryby

 

 

Ty starasz się wszystko wokół organizować i poukładać, Ľle się czujesz w atmosferze chaosu. On z kolei przyjmuje wszystko ze spokojem, traktując sprzeczności i przeciwieństwa jako coś naturalnego i nie próbuje ich godzić. Jest niezdyscyplinowanym marzycielem i to bardzo Cię denerwuje, ale również... pociąga.

 

 

To para przyciągających się przeciwieństw. Pan spod Ryb zachwyci partnerkę spod Panny marzycielskim spojrzeniem i nieuchwytnym urokiem. Pod wpływem jego spojrzenia świat stanie się lepszy i bardziej kolorowy. Pani Panna zaimponuje partnerowi zdrowym wyglądem, silnym charakterem i niezłomnymi zasadami. Pani Panna ma trzeźwe i praktyczne podejście do życia. Na co dzień może jej być trudno wytrzymać z bałaganiarskim i nieprzytomnym Panem Rybą. Aby związek mógł trwać długo i szczęśliwie, oboje muszą dużo zmienić w swoim zachowaniu. Pan Ryba musi nauczyć się porządku i nie zapominać o ważnych sprawach. Pani Panna powinna stać się być bardziej romantyczna i wrażliwa na potrzeby partnera.

 

 

Uporządkowany bezład. W stosunkach z innymi znakami Ryba i Panna bywają zbyt chłodne. Lecz w tym przypadku partnerzy działają na siebie pobudzająco i uzupełniająco. Zbyt mało mają jednak energii, aby ta sytuacja mogła trwać dużej. Obydwoje potrzebują większego bodźca, która pobudzi ich do życia. Po pierwszym okresie fascynacji mogą mieć na siebie niekorzystny wpływ. Będą się wzajemnie irytować.

Ona swoje życie jest w stanie podporządkować sprawie. On woli żyć swoim rytmem. Co prawda oboje lubią dom i dzieci. Lecz ich wizje co do jego kształtu są zgoła odmienne. Ona musi mieć wszystko poukładane. Dla niego dom ma być przystanią, a nie muzeum. Ona wobec dzieci stosuje surową dyscyplinę, on daje im więcej swobody. Ona ich poucza, on tłumaczy. On detalami stara się nie przejmować. Dla niej najmniejsza przeszkoda jest problemem. Oczywiście te różnice są do pokonania. Wystarczy tylko naprawdę chcieć. Muszą wyraźnie określić cele i sposoby ich osiągania.

W sypialni powinni dojść do porozumienia. Oczywiście prym będzie wiódł bardziej pobudliwy i spontaniczny Pan Ryba.

 

Macie wiele przeszkód do pokonania. Są to jednak dość proste sprawy. Jak w wielu przypadkach także i w tym musicie nauczyć się kompromisu . Niezbędne jest poznanie waszych wzajemnych oczekiwań i potrzeb.

Edytowane przez werona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to moje dziecko napisało? ja jestem lew 09.08.1965, najwidoczniej miał problemy z koncentracją.Będe wdzięczna za interpretacje:muza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to moje dziecko napisało? ja jestem lew 09.08.1965, najwidoczniej miał problemy z koncentracją.Będe wdzięczna za interpretacje:muza:

 

Ty uwielbiasz być w centrum uwagi, pławić się w słowach uznania i zaszczytach. On Ľle się czuje w światłach jupiterów, woli stać z boku. Unika sytuacji, w których musi wykazać się stanowczością lub agresją. Najprawdopodobniej w związku Ty będziesz stroną dominującą, a on Ci się podporządkuje.

 

 

To ciekawa para, ale trudno im się ze sobą dogadać. Po pierwszej erotycznej fascynacji przyjdzie czas na zastanowienie. Cichy i nieśmiały Pan Ryba może się czuć niepewnie w towarzystwie władczej i towarzyskiej Pani Lew. Jego marzenia i przeczucia mogą zostać przez nią wyśmiane. Pani Lew nie będzie rozumiała lęków i obaw partnera spod Ryby. Sama pragnąć będzie rozrywek, ale wrażliwy Pan Ryba nie będzie chciał zbyt często wychodzić z domu, a od tłumnych przyjęć woleć będzie intymną randkę we dwoje. Oboje nie garną się do codziennych domowych obowiązków. Bez pomocy przyjaciół niewiele razem zdziałają. Aby związek ten przetrwał dłużej, Pani Lew musi zrozumieć potrzeby i nastroje partnera. Pan Ryba natomiast powinien częściej chwalić Panią Lwicę.

 

 

Dwie skrajności. Ciężko tej parze dojść do porozumienia. Klasyczna Lwica i typowy Pan z Ryby to zupełnie inne temperamenty, mentalności i podejścia do świata. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że w tym związku wrodzony autokratyzm Pani Lew jeszcze bardziej się wzmocni. Jej realizm nie zniesie wahań i niezdecydowania partnera.

Pan Ryba czasem zachowuje się w stylu "chciałbym, ale boję się". To z reguły odstrasza pełne werwy Lwice. Z kolei dobrodusznego i wrażliwego Pana Rybę nie bardzo zachwyca jej egocentryzm i władczość. Preferuje spokój i ciepło. Na życiowe partnerki wybiera raczej kobiety o łagodniejszym charakterze, które potrafią docenić jego zalety.

Jedno jest pewne, że tych dwoje, jeśli mimo tylu różnic, wypowiedzą sakramentalne "TAK", skupią się na trosce o dom i rodzinę. Te wartości bowiem dla obojga są bardzo ważne. On zadba o przytulność ich gniazdka, a ona zajmie się bardziej materialną stroną: wyposaży wytwornie i wygodnie dom, zakupi elegancką odzież dla najbliższych i przygotuje smakowity obiad. Ich życie intymne powinno przebiegać bez większych rozdźwięków, obydwoje potrzebują dużo seksu.

 

Jeśli zależy Wam na trwałym i udanym związku, musicie wykazać się wzajemnym zrozumieniem i akceptacją swych odmienności. Spotkania towarzyskie są korzystne dla Was obojga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie chyba podmieniono w szpitalu???Jakos nie pasuje zupełnie do opisów lwa,w kazdym horoskopie wychodzi ,ze jestem władcza i wszystkie tego rodzaju cechy,a ja jestem raczej cicha ,romantyczna i daleko mi do rządzenia.Taka cicha myszka,wrazliwa na cierpienie innych,i nie lubie błyszczeć...Może to udomowiona rasa lwa???

:icon_smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg639

Jolanta - widzę, że szukasz i szukasz i chyba nie możesz znaleźć,

podpowiem Ci małą ciekawostkę, w jaki sposób widzą się wasze horoskopy,

z tym że - ja nic nie sugeruje i nie mam prawa podejmować za innych decyzji, wybór zawsze należy do Ciebie,

i niestety taka jest prawda, że nie ma za wiele spraw, które łączyłyby was i utrzymywały w związku, najważniejszy element tutaj to "flirt w pracy" - to może również oznaczać, że jest miło i przyjemnie podczas wykonywania różnego rodzaju obowiązków, tzn, będąc wtedy obok siebie potraficie zapomnieć o wykonywaniem zajęciu i oddać się zabawnej rozmowie,

to tylko tyle z mojej strony

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZeść! Masz rację,szukam cały czas ,Może nie do końca interesują mnie konkrety na dany temat,ale formy odpowiedzi.Nie jest także moim celem testowanie ,kto jest bliżej prawdy.Ezoteryka jako całość interesuje mnie bardzo,ale nie da sie nauczyć wszystkiego.Ja poprostu szukam swojego miejsca,co najlepiej do mnie przemawia.Czym by się tu zająć na początek.:_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg639

masz możliwość zaglądania w przeszłość i przyszłość, ale ja równieź nie znam wszystkich form ezoteryki i nie potrafię odpowiedziec co do Ciebie przemówi,

ale podejrzewam, że posiadasz zdolność jasnowidzenia - (choc sam w to nie wierze) :usmiech: - może to powinnaś spróbować rozwinąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś w tym,czasami poprostu wiem ,że coś się wydarzy,ale nie wiem jak to działa.Jak to rozwinąć,nie trafiłam tu na takie forum.Może poprostu gapa jestem(a gdzie żeś to wyczytał,o takich moich możliwościach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś w tym,czasami poprostu wiem ,że coś się wydarzy,ale nie wiem jak to działa.Jak to rozwinąć,nie trafiłam tu na takie forum.Może poprostu gapa jestem(a gdzie żeś to wyczytał,o takich moich możliwościach)

 

Możliwe że masz silną intuicje, Ja tez tak miewam ze wiem że coś się wydarzy i mówię to albo nie ,ale są tacy co uznają to za zwykłe krakanie lub rzucanie uroku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg639

w gwiazdkach :usmiech: - masz Neptuna (władca spraw tajemnych, zagmatwanych niewyjaśnionych) w skorpionie (tajemnicze oczy) w XII domu (dom samotności, zamknięcia, zagadek, tajemnic), czyli jest u siebie i ma silną pozycję,

tworzy on sekstyl (świadomość) z księżycem (symbolizującym kobietę - czyli Ciebie, a także uczucia, oraz kobiecą intuicję) w koziorożcu ( odpowiedzialnym za przeszłość i przyszłość, ale także ograniczenia) - co prawda jego pozycja jest tutaj osłabiona (stąd jak napisałaś- możesz być bardzo wyciszona), ale wzmacnia go właśnie ten Neptun ze znaku wody i trygon z Plutonem, który jest w znaku Panny,

taki układ tych 3 planet daje łatwość rozwiązywania zagadek, tajemnic,

ponadto przychodzą tu z pomocą Uran i merkury, które razem - dają potrzebę zgłebiania tajemnic astrologii,

Edytowane przez greg639
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj moja intuicja?chyba z nią kiepsko,bo nie wyczułam ,że z pewnych rzeczy będą kłopoty.Ja poprostu mam jakiś obraz w głowie,jakieś zdrzenie i to sie sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj moja intuicja?chyba z nią kiepsko,bo nie wyczułam ,że z pewnych rzeczy będą kłopoty.Ja poprostu mam jakiś obraz w głowie,jakieś zdrzenie i to sie sprawdza.

 

No dokładnie i o tym tez między innymi mówie :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też poszukuję i bardzo mnie wciągaja rozmowy na forum z ludzmi, którzy mają talent do wróżenia. Ja niestety chyba tylko potrafię coś"wykrakać" tylko zaczyna mnie to niepokoić, bo b.często się to zdarza, ze coś powiem szczególnie coś w złym sensie i to się sprawdza i to nie tylko w stosunku do mojej osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też poszukuję i bardzo mnie wciągaja rozmowy na forum z ludzmi, którzy mają talent do wróżenia. Ja niestety chyba tylko potrafię coś"wykrakać" tylko zaczyna mnie to niepokoić, bo b.często się to zdarza, ze coś powiem szczególnie coś w złym sensie i to się sprawdza i to nie tylko w stosunku do mojej osoby

 

Ja nigdy nie mówie o złych rzeczach,zostawiam to dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolanta-0809 wiesz, bo tez jestem ciekawa co ktoś mógłby powiedzieć o mnie i jakie dziedziny są dla mnie najmocniejsze .Czy to co robię jest ok i czy to rozwijać . Chiromancja jak na razie mi chyba najlepiej wychodzi, ale tak naprawdę inne rzeczy też do mnie przemawiają i to czuje ,lecz potrzebuje rozwoju i czasem kierowania. Kiedy się robi wszystko na raz energia się rozprasza, a tak bardzo bym chciała wiedzieć co jest dla mnie najlepsze .Może i mi ktoś zasugeruje :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys,jak miałam więcej czasu,to zapoznałam sie z tym i owym,ale proza życia bardzo ograniczyła mi czas na prace nad własnym rozwojem.Teraz czuję sie rozdarta i brak mi tego,więc po mału bede szukać swojej drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...