Jump to content

Egzamin :P ZWERYFIKOWANY

Guest anhana
 Share

Recommended Posts

Guest anhana

Dobra już ostatni raz, jak się okaże, że karty ściemniają to już nie wróżę :P

Jutro mam egzamin :D

Jak pójdzie mi jutrzejszy egzamin z RI ?

10 pik Dama kier 9 karo dołożone walet kier

sama nie wiem :P dla mnie 9 karo to opóźnienia, tak jakbym nie miała zdać w tym terminie. Generalnie przewaga kierów, więc zaliczę. Chociaż co w tym kontekście mówi 10 pik ?

• Administrator

Tutaj to trudno, bo dla mnie 9 karo jest o.k - bez opóźnień o ile nie ma czegoś przeciwko, wtedy jest jakaś obsuwa, niekoniecznie tylko czasowa, ale za to mała.

Ale jak dołożyłaś kartę i jest to karta w wymowie pozytywna, to w ogóle powinnaś zdać.

U mnie te karty wskazywałyby na zdanie, początkowo mogłabyś być "spłoszona", nie zrozumieć pytania czy czegoś tam (10 - daleko w tym wypadku chyba "od zrozumienia" pytania) ale po "spanikowaniu" i dzięki życzliwemu podejściu jakiejś osoby (albo samoopanowaniu, jeśli jesteś damą kier) ogarniesz i dalej pójdzie gładko.

Trzymam kciuki :)

Edited by Ismer

• Administrator

A wiesz, kciuki może nie - skorzystam ze swojej miłości ;) tzn. będę za Ciebie trzymać za pomocą kamyka :)

O której ten egzamin?

Myślę, że Twoja 9 może bardziej zadziałać, bo karty i tak układają się wg. wróżącego, więc jak ona opóźnia to przy tej 10 pik może oznaczać podejście w drugim terminie, albo odroczenie, bądź zdanie na ostatniej nitce ;)

Ale w ogóle, tak czy inaczej - zdasz.

Guest anhana

o 15:30 :D ja znalazłam u siebie jakieś kamienie i chciałam je tu wstawić żeby się dowiedzieć jakie to są, ale nie ogarniam wstawiania tutaj zdjęć :(

Guest anhana

ufff :D zaliczyłam, na trójczynę ale to i tak dobrze jak na ten egzamin, czyli w tym wypadku 9 karo jako mały zysk, a nie opóźnienie, wzmocniona waletem kier :)

• Administrator

A więc zdałaś na ostatniej nitce :D

Gratulacje :)

Wspierałam Cię niebieskimi chalcedonami z nośnikiem kwarcowym :usmiech2_na:

Guest anhana

dzięki :D a dlaczego akurat te kamienie wybrałaś ? Przed egzaminem znalazłam grosik, a wiadomo grosik na szczęście więc już przeczuwałam, że się uda

• Administrator

Anhana, o to mnie nie pytaj, bo kamień na cito wybieram instynktownie. Mam ich dużo a wszystkie znam i odbywa się to tak: myślę o osobie i jej sprawie a odpowiedni kamień sam się wybiera ;)

Chalcedon uspokaja zdenerwowane umysły, jest też kamieniem mówców i aczkolwiek bardziej sprzyja wysławianiu się, tak by było i pięknie i klarownie, to również przy egzaminach bywa przydatny. A kwarc wzmacnia działanie wszystkich kamieni, poza tym ten był wybrany ze względu na szybki przesył energii chalcedonu do Ciebie.

A i grosik , to świetny omen :)

Guest anhana

Bardzo mi się podoba ten kamień :P jak go sobie zobaczyłam w google, więc dobrze się sam wybrał. Z tymi grosikami to śmieszna sprawa, już trzeci raz mi się zdarza tak znaleźć tuż przed egzaminem :)