Skocz do zawartości

Egzamin :P ZWERYFIKOWANY


Gość anhana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anhana

Dobra już ostatni raz, jak się okaże, że karty ściemniają to już nie wróżę :P

 

Jutro mam egzamin :D

Jak pójdzie mi jutrzejszy egzamin z RI ?

 

10 pik Dama kier 9 karo dołożone walet kier

 

sama nie wiem :P dla mnie 9 karo to opóźnienia, tak jakbym nie miała zdać w tym terminie. Generalnie przewaga kierów, więc zaliczę. Chociaż co w tym kontekście mówi 10 pik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tutaj to trudno, bo dla mnie 9 karo jest o.k - bez opóźnień o ile nie ma czegoś przeciwko, wtedy jest jakaś obsuwa, niekoniecznie tylko czasowa, ale za to mała.

Ale jak dołożyłaś kartę i jest to karta w wymowie pozytywna, to w ogóle powinnaś zdać.

 

U mnie te karty wskazywałyby na zdanie, początkowo mogłabyś być "spłoszona", nie zrozumieć pytania czy czegoś tam (10 - daleko w tym wypadku chyba "od zrozumienia" pytania) ale po "spanikowaniu" i dzięki życzliwemu podejściu jakiejś osoby (albo samoopanowaniu, jeśli jesteś damą kier) ogarniesz i dalej pójdzie gładko.

 

Trzymam kciuki :)

Edytowane przez Ismer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A wiesz, kciuki może nie - skorzystam ze swojej miłości ;) tzn. będę za Ciebie trzymać za pomocą kamyka :)

O której ten egzamin?

 

Myślę, że Twoja 9 może bardziej zadziałać, bo karty i tak układają się wg. wróżącego, więc jak ona opóźnia to przy tej 10 pik może oznaczać podejście w drugim terminie, albo odroczenie, bądź zdanie na ostatniej nitce ;)

Ale w ogóle, tak czy inaczej - zdasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

o 15:30 :D ja znalazłam u siebie jakieś kamienie i chciałam je tu wstawić żeby się dowiedzieć jakie to są, ale nie ogarniam wstawiania tutaj zdjęć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

ufff :D zaliczyłam, na trójczynę ale to i tak dobrze jak na ten egzamin, czyli w tym wypadku 9 karo jako mały zysk, a nie opóźnienie, wzmocniona waletem kier :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

dzięki :D a dlaczego akurat te kamienie wybrałaś ? Przed egzaminem znalazłam grosik, a wiadomo grosik na szczęście więc już przeczuwałam, że się uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Anhana, o to mnie nie pytaj, bo kamień na cito wybieram instynktownie. Mam ich dużo a wszystkie znam i odbywa się to tak: myślę o osobie i jej sprawie a odpowiedni kamień sam się wybiera ;)

Chalcedon uspokaja zdenerwowane umysły, jest też kamieniem mówców i aczkolwiek bardziej sprzyja wysławianiu się, tak by było i pięknie i klarownie, to również przy egzaminach bywa przydatny. A kwarc wzmacnia działanie wszystkich kamieni, poza tym ten był wybrany ze względu na szybki przesył energii chalcedonu do Ciebie.

 

A i grosik , to świetny omen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

Bardzo mi się podoba ten kamień :P jak go sobie zobaczyłam w google, więc dobrze się sam wybrał. Z tymi grosikami to śmieszna sprawa, już trzeci raz mi się zdarza tak znaleźć tuż przed egzaminem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...