Jump to content

Wróżba z kości do gry


Ismer

Recommended Posts

  • Administrator

Wróżba z kości do gry

 

Co Cię czeka w przeciągu... jakiegoś czasu

Ta wróżba obejmuje czas maksymalnie do roku.

 

Weź dwie kostki do gry, przytrzymaj je w dłoniach i skup się na swoim pytaniu a następnie rzuć nimi lewą ręką. Zsumuj oczka obu kostek i zobacz co Cię czeka jeśli:

 

Suma oczek = 2

Możesz zostać niesłusznie posądzona o coś, czego nie zrobiłaś. Z tego powodu czekają Cię kłopoty. Będą one miały jednak przejściowy charakter. Ktoś wesprze Cię w trudnych chwilach, stając po Twojej stronie.

Jeżeli jesteś w związku, wkrótce wszystkie nieporozumienia z partnerem zostaną wyjaśnione.

Samotnym dwójka wróży nowy rozdział w życiu.

 

Suma oczek = 3

Twoja sytuacja finansowa nagle ulegnie poprawie za sprawą niezwykłego zbiegu okoliczności.

Dobra passa może potrwać dłużej, jeżeli nie będziesz rozrzutna i zaczniesz mądrze gospodarować pieniędzmi. Wkrótce przekonasz się, kto tak naprawdę jest Twoim przyjacielem. Może być to małe zaskoczenie.

Czekają Cię również niespodzianki ze strony losu w sprawach sercowych. Okaże się, że ktoś, kogo nie darzyłaś sympatią, skrycie Cię wielbi.

 

Suma oczek = 4

Nie powinnaś ryzykować ani stawiać wszystkiego na jedną kartę. W przeciwnym razie czekają Cię nieprzyjemności i kłopoty.

Nie jest również wskazane, abyś w najbliższym czasie próbowała szczęścia w grach liczbowych. Nie dość, że nic nie wygrasz, możesz sporo stracić.

Niewykluczone, że los postawi na Twojej drodze kogoś, kto pomoże Ci w podjęciu trudnej decyzji. Dzięki niej już niedługo wiele może się zmienić w Twoim życiu.

 

Suma oczek = 5

Ktoś, po kim się tego nie spodziewasz, może Cię oszukać. Dlatego, jeżeli coś planujesz, zachowaj ostrożność. Zwróć uwagę, komu się zwierzasz i kogo prosisz o radę. Unikniesz w ten sposób kłopotów i zrealizujesz wyznaczone cele.

Ktoś będzie chciał z Tobą poważnie porozmawiać. Nie wykręcaj się, bo możesz otrzymać ważne informacje, które rozwieją Twoje wątpliwości dotyczące partnera lub serdecznej koleżanki. Słuchaj więc uważnie, a potem dobrze wykorzystaj nową wiedzę.

 

Suma oczek = 6

Uważaj, gdyż wokół Ciebie jest aktualnie kilka zawistnych osób, które postarają się zrobić, co w ich mocy, aby pokrzyżować Twoje plany. Nie licz w tej sytuacji na czyjąś pomoc. Zdaj się raczej na własną intuicję, a szósty zmysł na pewno Cię nie zawiedzie.

Niewykluczone także, że wkrótce gdzieś wyjedziesz. Nie będzie to jednak podróż wyłącznie dla przyjemności.

 

Suma oczek = 7

Unikaj wtrącania się w cudze sprawy, musisz też poskromić swoją chęć pomagania innym. W przeciwnym razie stracisz przyjaciół.

Jeżeli w najbliższym czasie ktoś zaproponuje Ci dodatkowe zajęcie, nie wahaj się ani przez chwilę. Zarobisz trochę pieniędzy, które zapewnią Ci na pewien czas stabilizację. Będziesz mogła zrealizować kilka swoich marzeń i nieco zaoszczędzić.

 

Suma oczek = 8

Przygotuj się na nieplanowane zmiany w życiu zawodowym i prywatnym. Powinny one być zdecydowanie pozytywne, choć niewykluczone, że przy okazji spotka Cię jakaś przykrość. Ale ponieważ będziesz w świetnej kondycji psychofizycznej, dasz sobie radę ze wszystkimi przeszkodami, które staną na Twej drodze.

 

Suma oczek = 9

Masz szansę zakochać się od pierwszego wejrzenia. Nie będziesz mogła poznać samej siebie. Nagle wszystko inne przestanie się po prostu liczyć. Musisz tylko bardzo uważać, aby sprawy sercowe nie przesłoniły Ci rzeczywistości (zwłaszcza jeżeli jesteś mężatką).

Natomiast samotnym wróży w najbliższym czasie poznanie kogoś ciekawego i może nawet zmianę stanu cywilnego.

 

Suma oczek = 10

Już wkrótce ujrzysz owoce swojej pracy. Twoje starania i zaangażowanie w pracy zostaną docenione. Niewykluczona jest niewielka premia lub podwyżka. Powinnaś być jednak czujna. Jeżeli spoczniesz na laurach i nabierzesz zbytniej pewności siebie, możesz popełnić błąd. A jego konsekwencje ciężko będzie naprawić. Przeżyjesz renesans uczuć w małżeństwie lub stałym związku.

Natomiast jeżeli jesteś samotna, będziesz cieszyć się dużym powodzeniem u płci przeciwnej.

 

Suma oczek = 11

Zaczniesz baczniej zwracać uwagę na siebie: na swój wygląd, życiowe osiągnięcia, cechy charakteru. Zrób dokładny rachunek osiągnięć i strat, by nie ujawniły się nagle w Tobie jakieś długo skrywane kompleksy.

Wszelkie Twoje obawy rozwieją się w jednej chwili, gdy pewien mężczyzna, który do tej pory nie zwracał na Ciebie uwagi, pochwali Twój styl i obsypie komplementami.

Powinnaś uważać na to, co mówisz, bo w tym czasie łatwo będzie kogoś urazić nieopatrznym słowem.

Jednak teraz nie licz na wielkie sukcesy w finansach.

 

Suma oczek = 12

Nie będziesz mogła po prostu uwierzyć we własne szczęście. Wszystko, co sobie zaplanujesz, uda się. Znajdziesz nareszcie czas i środki na realizację swoich ambitnych planów. A ponieważ z całą pewnością będziesz mogła liczyć na wsparcie innych, także wpływowych osób, w końcu uporasz się z trudnymi do załatwienia sprawami urzędowymi czy zawodowymi.

W tym czasie nie będziesz musiała zaciągać pożyczek w banku czy też u przyjaciół ale za to oni mogą poprosić Cię o pomoc. Jest też szansa, że uda Ci się zaoszczędzić trochę pieniędzy na przyszłość, tak, żebyś miała zabezpieczenie gdy ewentualnie nadejdą chudsze lata.

 

źródło: znalezione dawno temu w internecie, zapisane, zapomniane i teraz odświeżone :D

  • Super 5
  • Thanks! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...
W dniu 25.06.2016 o 19:02, Ismer napisał:

Ta wróżba obejmuje czas maksymalnie do roku.

 

Weź dwie kostki do gry, przytrzymaj je w dłoniach i skup się na swoim pytaniu a następnie rzuć nimi lewą ręką. Zsumuj oczka obu kostek i zobacz co Cię czeka jeśli:

 

Zrobiłem wedle rozpiski i wyskoczyło mi 6+2 czyli 8

 

W dniu 25.06.2016 o 19:02, Ismer napisał:

Suma oczek = 8

Przygotuj się na nieplanowane zmiany w życiu zawodowym i prywatnym. Powinny one być zdecydowanie pozytywne, choć niewykluczone, że przy okazji spotka Cię jakaś przykrość. Ale ponieważ będziesz w świetnej kondycji psychofizycznej, dasz sobie radę ze wszystkimi przeszkodami, które staną na Twej drodze.

Wezmę to pod uwagę... :kawka:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...