Skocz do zawartości

Król karo


Gość anhana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anhana

Na pytanie co mi najbardziej szkodzi ?

 

I czego muszę się pozbyć? (To pytanie zadałam w kontekście związków) Wypada mi król karo, co to oznacza?

 

Mnie się król karo kojarzy z czymś kosztownym, z kimś kto ma ustalone zasady, ale one są właściwe, kompletnie nie rozumiem tej karty na te pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ale on Ci raz wypadł, czy tak jak mówisz - wypada, czyli często się pojawia w tym i podobnych pytaniach?

A to o co teraz zapytałaś o są dwa oddzielne pytania, czy tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

Wypadł mi dwa razy. Najpierw na pytanie "Co mi najbardziej szkodzi" To było w takim rozkładzie powiedźmy samo poznawczym.

 

A później zrobiłam rozkład dotyczący sfery związkowej, i tam było pytanie "czego muszę się pozbyć?" I znowu król karo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To w takim wypadku - jeśli to był rozkład na jedną kartę, która ma udzielić odpowiedzi i jest to Król karo - bierzesz pod uwagę negatywy związane z tym Królem.

 

Na przykład zasady - mogą być właściwe, ale zasady bywają również sztywne i/ lub jesteś za mocno do czegoś przywiązana, czegoś się niepotrzebnie trzymasz. I nie są to "zasady właściwe" (np. nie kłam, nie kradnij i tym podobne - bo one są dobre) tylko zasady niewłaściwe - np. jakieś błędne / niewłaściwe podejście do czegoś / kogoś, jakaś tradycja, której niepotrzebnie się trzymasz (z różnych powodów), jakieś wspomnienia przykre (kotwice psychiczne, mentalne), które Cię blokują i nie pozwalają ruszyć z miejsca.

Negatywizmy Króla to też wyrachowanie, kalkulacja, nielojalność / zdrajca, nieprzychylność (z czyjejś strony dla pytającego ale także odwrotnie), zbytnie ryzykanctwo (tam gdzie w sprawie są elementy ryzyka, gry), zbytni formalizm i bezduszność (obojętność) - no widzisz, że każdemu można łatkę przypiąć ;P

Niektórzy szukają partnera majętnego, ze stanowiskiem - nieważne kto to, byle miał pełny trzos... na astro widziałam horoskop kogoś, dla kogo liczy się to właśnie.

A jeśli kojarzy Ci się z czymś kosztownym - no to nie szalej z wydatkami, bo ujrzenie dna w szkatule jest przykrym przeżyciem :D

 

Jeśli kart nie odwracasz to przy tego typu pytaniach patrzy się właśnie na te gorsze strony, nie na dobro, bo nie tego dobra masz się pozbywać i nie to dobro Ci szkodzi tylko negatywy, których dana karta jest sygnifikacją.

 

A dopiero przy kartach towarzyszących bierze się pod lupę związek innej karty / kart z Królem.

Edytowane przez Ismer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana
To w takim wypadku - jeśli to był rozkład na jedną kartę, która ma udzielić odpowiedzi i jest to Król karo - bierzesz pod uwagę negatywy związane z tym Królem.

 

Na przykład zasady - mogą być właściwe, ale zasady bywają również sztywne i/ lub jesteś za mocno do czegoś przywiązana, czegoś się niepotrzebnie trzymasz. I nie są to "zasady właściwe" (np. nie kłam, nie kradnij i tym podobne - bo one są dobre) tylko zasady niewłaściwe - np. jakieś błędne / niewłaściwe podejście do czegoś / kogoś, jakaś tradycja, której niepotrzebnie się trzymasz (z różnych powodów), jakieś wspomnienia przykre (kotwice psychiczne, mentalne), które Cię blokują i nie pozwalają ruszyć z miejsca.

 

Dobra tu się odnalazłam, tylko, że to mi nadal nie mówi o jakie konkretnie zasady chodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No to... no to wejrzyj w siebie - tylko Ty możesz na to odpowiedzieć co to może być, nie ja i nie Król karo ;P

Może po prostu czegoś niepotrzebnie się trzymasz (np. podchodzisz do czegoś tak a nie inaczej) i nie zdajesz sobie z tego sprawy, bo dla Ciebie jest to oczywiste, ale to nie znaczy, iż jest dobre dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...