Skocz do zawartości

Czy związek jest wart kontynuowania?


dancing.rain

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, stawiałam tarota dla siostry, która zmienia miejsce zamieszkania i chciała wiedzieć, czy warto kontynuować znajomość z facetem na odległość.

 

Postawiłam rozkład z 3 kart:

1. jej podejście - 10 pucharów -chciałaby zbudować poważny związek, myśli o przyszłości z nim. Z drugiej strony się boi, bo wydaje jej się że nie warto się angażować, skoro ostatni związek zakończył się, a wydawał się być tym ostatnim.

 

2. jego podejście - 8 kijów- on także czuje się gotowy na związek i zobowiązania ale nie jest pewien czy ona jest na to gotowa

 

3. przyszłość związku - Król Mieczy - wokół związku panuje antmosfera niezdecydowania, nadmiernego analizowania. Powinni podejść do wszystkiego logicznie, nie kierować się emocjami.

 

Ten Król mieczy mnie zastanawia, zawsze mam problem z kartami dworskimi. Nie wydaje mi się, żeby reprezentował mężczyznę o którego pytam, bo ten jest spod znaku Barana, dodatkowo jest czułym romantykiem. W życiu mojej siostry nie ma teraz innych facetów. Proszę o pomoc, co wy myślicie?

Edytowane przez dancing.rain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jej podejście - 10 pucharów

Wygląda na to, że siostra dużo sobie po tej znajomości obiecuje. Chciałaby żeby to był związek stały i poważny a mężczyzna tym jedynym na życie.Jest emocjonalnie bardzo zaangażowana.

 

2. jego podejście - 8 kijów

Wydaj mi się, że on jest nastawiony bardziej na taką znajomość nazwałabym ją "korespondencyjną", czyli smsy, rozmowy telefoniczne, e-maile. Tak jakby bardziej brał pod uwagę romans a nie stały związek. Niewątpliwie coś się w nim zapaliło ale według mnie to jeszcze nie "to". Chociaż pan niewątpliwie działa, stara się.

 

3. przyszłość związku - Król Mieczy

Król Mieczy to karta, która według mnie raczej nie wróży najlepiej jeśli chodzi o sferę uczuć. To emocjonalny chłód, powściągliwość , dystans i zepchnięcie uczuć na dalszy plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaglanka

Moim zdaniem ten związek niestety się rozpadnie. Może właśnie przez odległość, bo pan nastawiony gównie fizycznie (na ten czas tak to wygląda) i niestety być może jak tego zabraknie to i pan się odsunie, zakończy znajomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...