Skocz do zawartości

Opozycja Saturn-Jowisz w synastrii


Gość paulab23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jaglanka

Kiepskie, niestety. Kon jowisz saturn i opozycja jowisz saturn to są jedne z najcięższych aspektów w synastrii - szczególnie dla zw. miłosnych/małżeńskich i biznesowych. To jest powolnie niszczone szczęście - najczęściej do ślubu nie dochodzi a jeśli jednak dojdzie to po iluś latach i tak powstaną takie kryzysy, które będzie ciężko przeskoczyć. Widywałam te aspekty w kilkuletnich związkach, w których z jakichś powodów nie dochodziło do ślubu, jedna ze stron np. zakochiwała się w kimś innym, gdy wydawało się że to będzie związek na całe życie. Albo w przypadku rozwodów po kilku latach od ślubu z powodu głównie czynników zew. wpływających na związek, na jego warstwę emocjonalną. Aspekty zabijające szczęście, odzierające całkowicie ze złudzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulab23

Potwierdziłaś to co myślałam.

Mój link : http://www.ezoforum.pl/prosby-o-interpretacje-astrologiczne/91921-interpretacja-synastrii.html.

Właśnie to co napisałaś odnosi się do tej relacji.

Szkoda ... Miałam nadzieje, że kiedyś jednak dojdzie do spełnienia tego uczucia.

Mogłabyś mi podać jakieś przykłady osób które miały taka relację między sobą, jeśli to nie jest tajemnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaglanka

Ale w sensie, że mam Ci wrzucić linki z synastriami? Tego niestety nie zrobię, z różnych powodów - choćby dlatego, że nie mam na to zgody. No ale we wszystkich było z grubsza to co już napisałam powyżej.

Edytowane przez Jaglanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Oj Paula... nawet nie chce Ci się pobuszować po tematach ;P

no może nie za wiele tu jest ale samo sedno takiego układu:

Jowisz do Saturna

Koniunkcja, opozycja = z przyczyn losowych nie dochodzi do ziszczenia planów. Nadzieje zawiedzione.

Sekstyl, trygon = trwałe serdeczne współżycie.

Koniunkcja, kwadratura i opozycja = z przyczyn niezależnych od partnerów nie dochodzi do zamierzonych kontaktów lub też zostaną one unicestwione z jakichś przyczyn.

 

http://www.ezoforum.pl/astrologia-porownawcza-synastry/90596-l-szuman-astrologia-porownawcza.html

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No to mnie zamordowałaś :D

Nie dość, że Leszek Szuman opuścił nasz wymiar, to jeśli ja jestem jak on, to znaczy

a) jestem dinozaurem i

B) stoję w miejscu bez możliwości dalszego rozwoju

 

Nie ma co, jestem ugotowana :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulab23
No to mnie zamordowałaś :D

Nie dość, że Leszek Szuman opuścił nasz wymiar, to jeśli ja jestem jak on, to znaczy

a) jestem dinozaurem i

B) stoję w miejscu bez możliwości dalszego rozwoju

 

Nie ma co, jestem ugotowana :hahaha:

 

Przecież wiesz, że nie o to mi chodziło !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...