Skocz do zawartości

Ja i Pan Z - co się wydarzy w tym tygodniu? ZWERYFIKOWANY


eithne123

Rekomendowane odpowiedzi

Takie oto wyciągnęłam karty w odpowiedzi na pytanie co się wydarzy między mną a Panem Z w tym tygodniu:

 

4 Buław: nowe doznania, radość, sukces, coś przyjemnego, coś fajnego. Sformalizowanie?

 

Wieża: narzucona, gwałtowna zmiana. Ta radość i sukces się skończą i zostanę poobijana, ale stojąca na nogach

 

Giermek buław: ktoś lub coś nowego - wniesie nowe do mojego życia, powiew świeżości. Dziecko?

 

3 Pucharów: I ponownie radość. Ciąża?

 

Wygląda mi na to, że będzie radosna próba sformalizowania naszej relacji jednakże nie dojdzie ona do skutku, z jakiegoś powodu wszystko się posypie. Pojawi się coś lub ktoś nowy i znowu będzie radośnie i dobrze.

 

Czy też to jest zapowiedź ciąży w tej relacji? Będzie miło i przyjemnie ;), spadnie na nas wiadomość, która zmieni całe nasze życie, pojawi się dziecko i będziemy we trójkę?

 

I to wszystko w ciągu tygodnia?

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

chętnie zinterpretuję, ale mam kilka pytań:

1 - pan Z zna Cię czy tylko do niego wzdychasz z daleka?

2 - znacie się długo czy to świeża znajomość?

3 - utrzymujecie ze sobą kontakt?

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

4 buław + wieża + giermek buław + 3 puchary

 

4 buław - oczekujesz czegoś, spodziewasz się, masz nadzieję, ale z jakiś powodów nie mówisz o czymś na głos, tłamsisz w sobie

 

wieża + giermek + 3 puchary - nagła wiadomość, która Cię uszczęśliwi

 

widać tutaj dużo energii, może odrobinę napięcia, ale też niemała ekscytacja

 

może wyjdziecie gdzieś razem coś zjeść, potańczyć, do kina albo na grupowe spotkanie

Odnośnik do komentarza

Wg mnie jakieś spotkanie w 4 ścianach, duzo radości, śmiechu, możliwe że Pan wyjdzie z jakąś propozycją, czy zaproszeniem, może Cię to zaskoczyć :) jestem ciekawa weryfikacji

Odnośnik do komentarza

Weryfikacja:

Pon - nie doszło do spotkania, potem ciagle nie mogliśmy się dodzwonić do siebie, a na koniec długa telefoniczna rozmowa

Wt - rozmowa telefoniczna, podczas której sie pokłóciliśmy, tak, że dochodziłam do siebie prawie pół godziny. Potem spotkanie - jedzeniowe w knajpie, skąd wyszliśmy oboje pochorowani - wymioty - wizyta u lekarza - 1 dzień zwolnienia z pracy;

Środa - huśtawki nastrojów; potem krótka rozmowa;

Czwartek - 2 spotkania; na jedno się spoźnił i mieliśmy mało czasu na rozmowę, drugie było dłuższe i bardzo miłe, szczera, fajna rozmowa.

Weekend - niewielki kontakt smsowy, który poprawił się dopiero pod wieczór.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...