Jump to content

10 karo - w uczuciach


fiasha
 Share

Recommended Posts

Na pytanie czy On myśli o powrocie do związku wypadła mi 10 karo. Wszystkie znaczenia tej karty opisane są w kontekście materialnym.

Jak Wy odbieracie tę kartę w kwestii związków?

Link to comment
Share on other sites

A z kolei na pytanie czy żywi do mnie uczucia wypadła 9 kier. Trochę się pogubiłam w tym =/ A pytanie na 10 karo brzmiało konkretnie:

czy będziemy razem.

 

Co to tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Guest anhana

No to zalezy, jakie ty znaczenie nadałaś, skoro to było pytanie na tak/ nie, to 10 karo mogła mówić tak, w gruncie rzeczy jest pozytywną kartą.

Link to comment
Share on other sites

Tak, to było konkretne pytanie na tak / nie: czy się zejdziemy, będziemy razem w związku. Też tak czuję, więc nadzieja nie gaśnie.

 

Dziękuję Ci za aktywność i odpowiedz, bo myśli krążyły. Tym bardziej, że karta jest bardziej z tych materialnych.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

fiasha, kara to są karty głównie materialne. Ale po pierwsze najbardziej wtedy, jeśli pojawiają się w tzw. ogólnym układzie (np. rozkład cygański) lub jeśli konkretnie pytamy o sprawy materialne, a po drugie przy pytaniu na tak/nie ogólna zasada jest taka, iż decyduje kolor, wartość nie ma znaczenia.

Oczywiście może być inaczej, jeśli umówisz się na to "inaczej" ze swoimi kartami.

I teraz: 10 karo nazywana jest bogaczem. Wskazuje, że można dużo osiągnąć. I nie dotyczy to jedynie spraw materialnych, lecz wszystkich o które pytasz. Jeśli przy pytaniu "czy będziemy razem" wypada 10 karo, to może oznaczać Twoje "wzbogacenie" właśnie w tej sprawie - Tobie zależy na "zysku" w postaci tego chłopca - i karta wskazuje na to, że ten "zysk" możesz osiągnąć.

10 karo jest też kartą "trwałego majątku, nieruchomości" jak np. ziemia, budynki, takie coś duże i solidne, w przełożeniu na Twoje pytanie tym bardziej może oznaczać że będziecie.

I tak postępuje się ze wszystkimi kartami.

 

Inne znaczenia tej karty to np. cenny dar :), dochodowy biznes, świetna posada z dobrą pensją, zabezpieczona przyszłość, związek/ małżeństwo z kimś co najmniej dobrze sytuowanym. A ogólnie to są pozytywne wydarzenia w sferze finansowej, zawodowej i przedsięwzięciach. Nowe perspektywy przekraczające to, co było dotychczas.

Jak widzisz wszystko to teoretycznie dotyczy spraw materialnych, ale praktycznie to "bogactwo" dotyczy każdej dziedziny o którą pytasz - w tej "jesteś bogata".

Poza tym kara są również kartami informacyjnymi, więc - o ile nie są uszkodzone - po prostu niosą dobre wieści.

 

Weź jednak również pod uwagę to, że wyciągnięcie jednej karty i to jeszcze w sytuacji emocjonującej Cię może być niemiarodajne, życzeniowe.

Ale mam nadzieję, że ta 10 powiedziała jednak prawdę :)

Link to comment
Share on other sites

Ismer, dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.

Tak też przypuszczałam, że owe bogactwo, jakie niesie za sobą 10 karo (niezależnie czy będziemy razem czy nie) niesie za sobą wartości, które myślę, że z czasem docenię. Niekoniecznie teraz, kiedy jest mi źle. Starałam się mieć jak najbardziej neutralne podejście (bo od rozstania minęło 4,5 m-ca). Aczkolwiek, iskierka nadziei gdzieś tam jest i karty ją skutecznie podtrzymują...

 

Nie chodzi o to, żeby łechtać niczyje ego, ALE..

Ismer ...abstra h u jąc od tematu, jak zawsze, czytając co piszesz (powiedzmy, że jest to 'po mojej myśli' czy nie) sprawiają, że wzbudzasz moje (myślę, że nie tylko) uznanie i ogromnie cenię sobie Twoje zaangażowanie.

Dziękuję WAM za zainteresowanie:)

Edited by fiasha
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...