Skocz do zawartości

Czekoladowe lody


Grahanka

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś śniłam bardzo intensywnie. Nie pamiętam wszystkiego, ale najbardziej utkwiły mi w pamięci czekoladowe lody:

przez moje miasto szła parada, czekoladowa parada, w kolorach (intensywny, głęboko, ciemny brąz) i smakach (gorzka czekolada). W tym czasie w moim domu gościły dwie koleżanki, z którymi nie utrzymuję kontaktu. Ja dołączyłam do ulicznej parady, jechałam na jakiś wozie, zjezdzałam z czekoladowej jezdzalni, jadłam lody i tu muszę dodać, że smak czekoladowych lodów był bardzo intesywny, czekolady gorzkiej (jaką uwielbiam) był tak mocy jakbym lizała czyste kakao oblane czekoladą. Lody też przyniosłam moim najbliższym domownikom i ponownie wróciłam w wir ulicznej czekoladowej zabawy.

Kolejny sen, zaraz po czekoladowym, to: w pracy dostaliśmy bon na szykowne ubrania firmowe. Mierzyłam jasną marynarkę, w której źle wyglądałam. Przeglądałam się w lustrze. Marynarka była za duża, a moja głowa malutka. Oddałam ją.

Pamiętam też, że śniłam, że byłam uczniem i szukałam książki od polskiego. Uciekłam, że szkoły i stałam na rondzie kierując się w stronę domu.

 

Proszę o pomoc, co znów kłębi się w mojej głowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekoladowy sen może wyraża potrzebę osłodzenia swojej codzienności, nadania życiu więcej radości i przyjemności. Parada, świętowanie...

W pracy otrzymujecie pewną nagrodę, wyróżnienie, ale coś do Ciebie nie pasuje. Może znajdziesz się przed jakimś wyborem niosącym zarówno obietnice jak i trudności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...