Jump to content

Która runa Uruz czy Algiz jako amulet?


Abaddia
 Share

Recommended Posts

Witam, zastanawiam się jaka runa byłaby dla mnie bardziej odpowiednia jako amulet. Chciałabym aby runa była ochronna, pomagała mi w osiąganiu marzeń i celów, dodała mi odwagi i chroniła przed złymi energiami, chciałabym też aby pomogła w jakimś stopniu przywołać miłość. Wydaje mi się że obie runy działają podobnie, jednakże musi być między nimi pewna różnica inaczej byłyby jedną, na czym ona polega

Link to comment
Share on other sites

Algiz pomaga ludziom ostrożnym w podejmowaniu decyzji. W przeciwnym wypadku, kiedy nie posiadasz tej cechy charakteru, Algiz może Ci zaszkodzić, wyprowadzić na manowce.

Link to comment
Share on other sites

Bindruny to wyższy stopień wtajemniczenia i jak ktoś ma problem z pojedynczymi runami, to może sobie namieszać nieźle przy bindrunie, zwłaszcza że występuje ryzyko dołączenia niechcianych run...

Mam wrażenie, że brak ci odwagi Abbadlo, więc jakbyś*przyszła do mnie, to poleciłabym ci noszenie przy sobie runy Tiwaz (wyrytej z odpowiednią*intencją) przez parę tygodni i sprawdzenie efektu.

Link to comment
Share on other sites

Menekse masz racje brakuje mi odwagi i z tego się bierze większość moich problemów. Zastanowie się nad Tiwaz, celem jest walka o miłość jednej osoby i do tego właśnie potrzebna jest odwaga, jednakże boje się że nie będzie chronić mnie przed negatywnym wpływem osób które mi źle życzą a jest ich sporo, jest na to jakaś rada?

Edited by Abaddia
Link to comment
Share on other sites

Pomijając fakt, że walka o miłość*rzadko kiedy jest dobrym pomysłem, to ja bym raczej widziała tam Othalę, ale dodałabym jeszcze coś (skrypty z dwiema runami jakoś mi intuicyjnie nie pasują).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Siem wtrącę. Chcesz wspomagać się runami zamiast popracować nad sobą - charakterem i atrakcyjnością.To jest najlepszy sposób uwodzenia, zdobycia czyjegoś serca, sympatii ludzi. Wobec powyższego mam pytanie - czy w jakiś sposób utożsamiasz się z kulturą z której wywodzą się runy ? Jeżeli nie, to marnie to widzę, stosowanie run jest bez sensu. To jakby nie wierzyć w Jezusa a modlić się do niego. Stosując runy, powinnaś jednocześnie wiedzieć też o tym w jaki sposób i komu runy ewentualnie pomogą. Same runy są jedynie pustymi znakami.Nie działa tu żadna "energia kształtów'. Zastosowanie runy, skryptu, etc, powinno się wiązać z odpowiednim zaklęciem.Bez tego narobisz sobie kłopotu.Poza tym ( o czym już tu pisali Ci co zajmują się runami od strony rekonstrukcyjnej), runy działają w dwie strony ( jeśli działają).Pozytywnie i negatywnie. Czyli - nie ma nic za friko.

Link to comment
Share on other sites

Wierzę w runy i ich energię. Chce je zastosować bo po prostu czuje ze moje plany zawsze są skazane na niepowodzenie przez zła energie która nasyłają na mnie pewne zawistne osoby. Chciałabym czegoś co wspomoże działania obronne przed tymi osobami. Bo jeśli one działają przez energię to samymi dobrymi chęciami się nie obronie

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym czegoś co wspomoże działania obronne przed tymi osobami. Bo jeśli one działają przez energię to samymi dobrymi chęciami się nie obronie

 

Świat jest brutalny, albo taki, jakim go chcesz widzieć. To samo dotyczy ludzi. Niestety, wątpliwych "przyjaciół" wrednych i zawistnych, plotkarzy, etc, nigdy nie zabraknie.To co w takim układzie - do końca życia zamiast pracować nad sobą, będziesz chronić się runami, magią ? Gdybym ja się przejmowała ludźmi, już dawno byłabym po 55 zawałach, albo po drugiej stronie tęczy;> Masz kilka wyjść - olać ich i robić swoje - nic bardziej nie wkurza niż olewanie. Drugim może być odwet - to tez działa doskonale.

A miłość zdobywa się urokiem własnym. Wtedy masz pewność i satysfakcję. Użycie runy można porównać do makijażu. Idąc na randkę malujesz się, perfumujesz, czeszesz, żeby wyglądać najkorzystniej. Zdziwko jest np. w łóżku rano, po przebudzeniu.

Albo ktoś Cię pokocha taką jaka jesteś, albo daj sobie spokój. Przyciągając na siłę, podstępem; - raz, że nieuczciwe, dwa - być może przegapiasz inną, prawdziwą miłość.

Link to comment
Share on other sites

Jestem pewna co do mojej walki o ten związek i nie chce innego. Ale jestem pewna że osoby te sprawiają że wszystko w moim życiu rozlatuje się zarówno relacje, sytuacja w szkole oraz zawodowa, pasujące się wokół rzeczy zarówno te stare i nowe. Jestem w stanie nawet stwierdzić że ktoś mógł mnie przeklnac

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zastanawia mnie czy to wszystko nie jest wina złej energii którą sama wytwarzam, mam chyba bardzo zanieczyszczoną aurę czy to może być powód że wszystko się psuje... gdy próbowałam się oczyścić na chwile działało ale potem zła passa wracała

Link to comment
Share on other sites

Stosujesz runy, czyścisz aury, czego samemu nie można robić. Przeanalizuj swój charakter i postępowanie. Naucz się koncentracji, medytacji i logicznego myślenia. Zanim cokolwiek zrobisz, pomyśl 10 razy.

Powracając do run - nic nie ma za darmo. Zawsze jest coś za coś.

Link to comment
Share on other sites

Zakładając, że są jakieś czakry, ma się odpowiednią wiedzę w tym temacie i wcześniejszą praktykę pod okiem nauczyciela. Dziewczyna jest niestabilna emocjonalnie, nie potrafi kierować swoim życiem. W kłopotach dnia codziennego z którymi wszyscy się spotykamy, szuka nie tam gdzie powinna - tu runy, tam czakry i kto wie co tam jeszcze...

Runy i czakry przynależą do odmiennych kultur. Łączenie ich jest mieszanką wybuchową.

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego nie mnie oceniać, nie rozumiem. Pyta się o kilka spraw z innej "bajki" jednocześnie, zamiast posłużyć się najprostszym sposobem - zabrać się za swoje życie.I co to znaczy czyścić czakry w dosłownym rozumieniu.... zatem jak w nie dosłownym ?

Żeby stosować jedno czy drugie, trzeba się na tym znać.Tak uważam i z tego powodu ostrzegam dziewczynę.

Za pomoc runy się płaci. Stosowanie run miesza w naszym losie. Nie znając się na czakrach, nie oczyszcza się ich. W ogóle samemu nie powinno się oczyszczać , szczególnie czakry oka.

Edited by Elie-1
Link to comment
Share on other sites

Zosia, co z tego, że Twoja wiedza nt run jest oparta o praktykę. Niemniej jednak na pewno nie o rzetelną wiedzę rekonstrukcyjną.Poza tym, nie znasz mnie, tylko dywagujesz. Po co więc te przytyki ?

Żeby nie spamować - stosując runy trzeba liczyć się ze stratą w innej sferze, no i mieć coś wspólnego z tradycją, bogami germańskimi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...