Jump to content
bimba

złote plamki i światełka, czy ktoś wie co to jest ?

Recommended Posts

bimba

uprzedzam, że nie wiem czy w dobrym miejscu zamieściłam wątek

od kilku tygodni zdarza mi się widzieć złote światełka, takie plamy które są dość wyraźne, nie wiem jak to opisać żeby nie brzmiało banalnie

pojawiają się w różnych porach i przy różnym świetle, są na tyle wyraźne że wykluczam powidoki itp. ale znikają dość szybko

wczoraj widziałam jadąc samochodem nad drogą srebrno-szarą przezroczystą smugę (z pewnością nie było to zjawisko atmosferyczne)

jestem ciekawa czy powinnam udać się do okulisty na badanie wzroku czy też są tu osoby które wiedzą co to może być ? może to coś dobrego ?

Guest User2

Widzisz po prostu energię.

Pracowałaś może ostatnio nad czakrą 3 oka?

bimba

nie, od kilku miesięcy nie robię zupełnie nic w tym zakresie

skoro widzę energię to jestem zaskoczona, ponieważ w tak kiepskiej formie witalnej jak teraz nie byłam od lat

Skoro taka umiejętność pojawiła się spontanicznie to nie chciałabym jej zaprzepaścić

Edited by bimba

anhana

równie dobrze możesz mieć wadę wzroku lub jakieś schorzenie, np przy zaćmie mogą być podobne objawy. Nie mówię tego po to żeby cię straszyć, tylko nie rozumiem po co doszukiwać się "ezoterycznego" wpływu tam gdzie go nie ma. Przemęczenie może dać takie objawy.

bimba

no racja, boje sie zaćmy wiele osób w rodzinie ma :(

nie doszukuję się, po prostu lubię oglądać daną kwestię z różnych perspektyw, a że interesuję się ezoteryką, to ta perspektywa również mnie interesuje :)

Edited by bimba