Skocz do zawartości

Zły dom


kulcia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i bardzo proszę o pomoc bo już nie wiem co robić ale od początku ;

Nigdy nie lubiłam domu mojego męża na sam widok człowieka przechodzą ciarki , a dom jak dom , nie tylko ja jedna miałam takie odczucie na widok tego domu , sama atmosfera domu jest smutna bez szczęścia bez ciepła , dom jest zimny , ponury nawet nowa farba nie zmieniła tego, czuje się tam po prostu zło , złość , smutek, zazdrość,nie mogę tego opisać co tam czuje , z tym domem mam same złe wspomnienia może i to jest przyczyną ale od 01.04 tego roku jak babci , dała nam dom. wszystko się zmieniło mam same problemy czasami dziwne sny których nie pamiętam ale są straszne z dnia na dzień jest coraz gorzej nawet nie chcę tam przebywać ale muszę zaglądać tam czasami i pomóc mężowi on tez się zmienił jest smutny bez życia , ospały i kłótliwy widzę że coś go dręczy tez ma koszmary senne,

Ten dom był zawsze powodem do kłótni całej rodziny każdy go chciał , tak zastanawiałam czy ten dom nie jest przeklęty a razem z nim my, proszę co mam robić żeby to zmienić ,żeby wyrzucić to zło i pecha ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Najprościej dom sprzedać, ale nawet wtedy dobrze jest dom wcześniej oczyścić ze złych energii. Takich sposobów i rytuałów jest sporo, znajdziesz je nawet na tym forum, jak dobrze poszperasz. Na pewno warto dom okadzić stosownym kadzidłem, wysprzatać odmalować itd, ale przy tym myśleć, wizualizować, że wszystko co złe wymiata się z domu, a potem to zło spalić (też mozna to zwizualizować). odprawienie rytuału jest na pewno dużo skuteczniejsze. Jeśli jesteś osobą wierzącą mozesz o tym porozawiać z księdzem i poprosić o poświęcenie domu.

Moze być jednak i tak, że dom został postawiony na "złym" miejscu, bo i tak się zdarza. Wtedy problem jest dużo bardziej złożony.

Na początek najlepiej będzie jeśli spróbujesz naładować dom pozytywną energią i pozbyć się starej i złej. Domy mają coś takiego jak pamięć energetyczną.

Polecam lekturę Alicji Chrzanowskiej "Zdejmowanie klątw i uroków", trochę takich sposbów znajdziesz też w "Szkole czarownic" Reny Marciniec. Poza tym w ksiązkach o tzw białej magii zwykle jest trochę takich sposobów na złe energie.

I oczywiście poszperaj tu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User2

A nie powinno się najpierw wyplenić zło w mieszkaniu a potem poświęcić? Bo jakoś tak dziwnie brzmi dla mnie "poświęcić" na zło. Mam wrażenie, że to jest uderzanie złego wodą święconą, który jest zabunkrowany.

Edytowane przez User2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za pomoc ale i sprzątanie i remont i ksiądz nie pomaga nawet nasz znajomy ksiądz nie czuje się najlepiej w tym domu wieczorami zawsze przedłużał modlitwy , myślę że to raczej klątwa ,bo jak tylko sięgnę pamięcią każdy w tym domu życzył tego co najgorsze i tak jest dalej teraz to już podwójna moc , zapomniałam napisać że tam się ma czasem uczucie że ktoś patrzy na ciebie i chce ci coś zrobić sama to przeżyłam mieszkałam jakiś czas dawno temu ale uciekłam to co tam czułam to wyciąganie życia z mnie dzieci były bardzo niespokojnie podenerwowane ,i cały czas sobie robiły krzywdę, i bardzo często chorowały spaliśmy przy lampce nocnej , wiem też że za czasów II wojny Niemcy robili łapanki i egzekucje , dziękuje za dobre rady i będę szperała dalej na forum a jutro będę szukała lektur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User2

Zrobię Co w mojej mocy. Lecz tak jak napisałem w już zmodyfikownaym poście, nie daję gwarancji. Jeśli uda mi się modlitwą wprowadzić zmiany to najpewniej od razu się nie pokażą. Proszę o obserwację. Na sam początek poproszę Arcanioła Michała by ochronił was przed negatywnymi wibracjami domu a Arch. Gabriela by oczyścił wasze emocje z wibracji, które ten dom Wam przyspożył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sowilo92

Oczyszczanie domu

Choć rytuał nazywa się Oczyszczanie domu, to można go stosować również w biurach i innych pomieszczeniach. Usuwa wszelkie negatywne energie, nawet te nagromadzone od lat. Stosują go do dziś starsze kobiety mieszkające na poleskich wsiach. Pora nie ma tu większego znaczenia, z tym, że w zależności od wielkości mieszkania trzeba poświęcić na jego wykonanie od 2 do 5 godzin. Potrzebne do tego są:

świece w ilości odpowiadającej ilości pomieszczeń w mieszkaniu (wliczamy w to łazienkę, toaletę, balkon, jeśli traktujemy go jako powierzchnię użytkową, schody, jeśli są one wewnątrz naszego mieszkania),

około 10 g soli,

kilkadziesiąt niewielkich karteczek papieru.

Zaczynamy od pierwszego pomieszczenia, które znajduje się po prawej stronie od drzwi wejściowych. Na środku umieszczamy w bezpieczny sposób zapaloną świecę, następnie w każdym kącie kładziemy jedną karteczkę papieru i sypiemy na nią szczyptę soli. Możemy przy tym mówić swoją ulubioną modlitwę, mantrę lub po prostu prosić o pomoc Siłę Wyższą. Kiedy świeca pali się, a sól leży w każdym kącie, przechodzimy do następnego pomieszczenia i postępujemy tak samo, potem do następnego, aż w każdym pomieszczeniu łącznie z łazienką i korytarzem pali się świeca i leży w kątach sól. Zwracam uwagę, że w dzisiejszym budownictwie nie każde pomieszczenie ma cztery kąty. Mój korytarz ma ich dziesięć. Dotyczy to załamań ścian, natomiast nie musimy przesuwać mebli. Sól możemy położyć na szafie, jeśli stoi ona w kącie lub na obudowie wanny, jeśli taka została zrobiona.

 

Uwaga: nie zostawiamy domu bez nadzoru. Musimy być obecni i sprawdzać jak palą się świece. Zwróćmy uwagę na te, które przy paleniu kopcą, skrzą się lub wydzielają sadzę. W takim pomieszczeniu warto rytuał powtórzyć po siedmiu dniach, gdyż zgromadziło się w nim szczególnie dużo złej energii, nie musimy tego wtedy robić w całym domu.

Świece muszą wypalić się do końca, czyli zgasnąć samoistnie. Zbieramy wtedy ogarki, jeśli takie są, karteczki z solą (zagwarantują one, że ani szczypta nie zostanie jej w pomieszczeniu) i powierzamy to wodzie. W całości rytuał można powtarzać nie częściej niż raz na kwartał.

 

to jest jeden z rytuałów oczyszczających mieszkanie ze złych energii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem że nie wiem zawsze robi to za zamkniętymi drzwiami , raz rozmawiał z nami o życiu po śmierci i opowiadał różne przypadki związane z duchami przebywającymi w domu i o egzorcyzmach czy wierzymy w duchy, takie różne pytania ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz to ciekawie o świeczkach bo w tym domu każda świeczka albo kopci albo gaśnie, dam taki przykład ponieważ bardzo lubię świeczki i kadzidełka, jest ich spora tak dla ozdoby poukładane na pólkach i w różnych kolorach, białe świece gasną albo pala się bardzo małym płomieniem ale mam tez dwie czarne które zapaliłam dla zapachu nie specjalnie i one paliły się pięknym płomieniem i nie chciały zgasić się , musiałam palcami zgasić nie wiem czy to ma coś wspólnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga Kulcio :)

strasznie mi przykro, kiedy czytam o Twoim problemie, szczegolnie, ze w domu sa dzieci....sposob na 'zly dom', ktory znam ja: ponownie pojawia sie swieczki, mam nadzieje, ze jakos da rade....

na sodku ustawiasz biala swieczke, bedzie ona odpedzac swiatlem zlo na boki pomieszczenia, w kątach rozsyp cukier, to bedzie smakolyk dla zlych i jednoczesnie zamknie je w krysztalkach. tak dlugo jak potrzebujesz proś w ciszy swoich opiekunow o wsparcie. potem zamiec cukier, wez go ze soba i dokladnie wyklaskaj wszystkie kąty glosno wyganiajac nieproszonych lokatorow. zgas swiece, ale zostaw ja w pokoju. kiedy bedziesz wychodzic z pomieszczenia - rozsyp w progu, na calej jego dlugosci, slome, tam juz nie wejda. to samo z kazdym pomieszczeniem, kierujac sie w strone wyjscia. sloma musi zostac na progach przez 24 godziny. nie wolno otwierac zadnych drzwi, zeby ich nie zapraszac ponownie. jest to troszke upierdliwe, bo generalnie trzeba Rodzinke wygonic, a potem do nich dolaczyc na wygnaniu... no ale coz... cukier od razu zakop jak najdalej od domu. po powrocie usun wszystkie przedmioty, zakop. pod zadnym pozorem nie wolno uzywac ich drugi raz!

Trzymam kciuki Kulcia! bedzie dobrze Sloneczko :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Może mieć, poza tym rada na przyszłość, nie gaś świec zdmuchiwaniem bo rozpraszasz energię.

Co do tego domu warto przyjrzeć się bliżej jego historii. Może faktycznie jest w nim jakaś dusza, która nie może znaleźć drogi. Albo jest tu za karę i nęka żyjących. Pogadaj z tym księdzem znajomym o egzorcyzmach. Może poleci Ci jakiegoś egzorcyste, który pomoże rozwiązać problem. Pamiętaj, że nie każdy ksiądz ma uprawnienia do egzorcyzmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spałam prawie całą noc bo myślałam jak zrobić oczyszczenie domu tak jak nikogo nie będzie ale nie mam takiej możliwości zawsze ktoś tam jest tak jakby pilnował domu , a z księdzem nie mogę porozmawiać mieszka w USA i wiem że on może odprawić egzorcyzmy bo opowiadał o przypadkach w u siebie ,to właśnie wiem od niego że dobrze jest jak wszyscy domownicy są obecni przy modlitwie a oni w takie rzeczy nie wierzą Stefan ksiądz chciał zrobić raz msze ale odmówili uczestniczenia , zastanawiałam się też czy może to nie chodzi o dom tylko o osoby które tam mieszkają może to oni sami nie świadomie przywołują złe moce swoimi myślami a powiem wam że nie wiem jak bardzo bym kogoś nienawidziła na pewno bym nie życzyła takich rzeczy jakie oni mówią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Wiesz, ja myślę, że to się chyba wszystko razem kumuluje. Ale możesz podejść do najbliższej parafi i porozmawiać z księdzem, zapytać też o egzorcyte. W ostateczności osoby, które się znają na tych egzorcyzmach i oczyszczaniu domów ze złych energii ogłaszają się w pisamch typu Nieznany Świat czy Czwarty wymiar, ale tu radziłabym Ci ostrożność, aby ktoś Cię nie naciągnął. Rozważ też jednak sprzedaż domu, moze to coś dotyczy tylko Twojej rodziny i faktycznie osób tam zamieszkujących w tym domu, a nowy właściciel wniesie nową i pozytywną energię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem to tak w nasze parafi jest dość nieprzyjemny ksiądz mamy z nim same problemy ale to inna historia , domu na pewno nie sprzedadzą bo już o tym rozmawiała, gadka jest taka to dom rodzinny i tak dalej ale cała prawda jest taka że chodzi o to żeby zrobić nazłość reszcie rodziny która miała nadzieje że go dostanie , przemyślałam to i zrobię to tak napisze do księdza z prośbą o pomoc wiem że szybko odpowie , będę obserwowała dom tak jak radził AoiMizu, jeżeli nic się nie zmieni sprowadzę księdza i zrobię wielkie porządki w domu a zacznę od piwnic i tak jak radziliście zrobię potem remont i zacznę od piwnic do pietra tam gdzie mieszkają potem pomieszczenia od góry w dół i pokój po pokoju w stronę drzwi wyjściowych w przeciwny kierunku tak jakbym cofała czas po zakończonej pracy ponownie poświęcę dom i ich domowników a pod progiem rozsypie ziemie święconą , i poszukam amuletu do ochrony domu i domowników, jak myślicie tak będzie dobrze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jest ktoś wierzący a dom ma złe moce to każdy wyczuje ,ale to coś przechodzi tez na inne osoby przebywające w tym domu nie związane z rodzina , babcia miała dwie opiekunki każda była u niej tylko tydzień i każda rezygnowała ,pierwsza musiała zrezygnować bo jej mam dostała nagle wylewu potem dowiedziałam się od drugiej że mama tej Pani była zdrowa jak ryba , Pani Maria kobieta bardzo wierząca jak weszła do domu to się dyskretnie przeżegnała i robiła wszystko aby jak najmniej w nim przebywać siedziały na ogródku i sadziły kwiatki , ale tez zrezygnowała po tygodniu bardzo często się spotykamy i opowiadała że bardzo żle się czuła jak tam była bolała ją głowa , i czuła zapach stęchlizny co jest nie możliwe bo dom błyszczy czystością sama tam sprzątam ale właśnie dlatego że też to czuje ,ale potem myślałam że ja jestem głupia bo sobie to ubzdurałam jak dom był zaniedbany bo mieszkały w nim kobiety którym brud nie przeszkadza do podłogi można się było przykleić przed pogrzebem teściowej sprzątałam trzy dni od rana do wieczora włącznie z myciem ścian , podłoga meble były myte specjalnymi środkami szpitalnymi ,i wszędzie poukładałam tak jak już pisałam świece zapachowe i kadzidełka do każdego konta w łazience i w kuchni dałam żele zapachowe , goście jak weszli to się śmiali że są w sklepie z perfumami a ja dalej czułam ten smród i czyje go dalej a zaczynam sprzątać w sobotę rano i kończę na wieczór , nie powiem mam świra na punkcie czystości , w ta sobotę dowiedziałam się że jestem szurnięta bo można jeść z podłogi a dla mnie jest dalej brudno i śmierdzi ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Pani Maria kobieta bardzo wierząca jak weszła do domu to się dyskretnie przeżegnała i robiła wszystko aby jak najmniej w nim przebywać ... ... bardzo żle się czuła jak tam była bolała ją głowa , i czuła zapach stęchlizny ...

 

...a ja dalej czułam ten smród i czyje go dalej ...

Kulciu, poszukaj ezgorcysty.

Jeżeli nie możesz znaleźć pomocy w parafii, skontaktuj się z kurią.

 

Nawet gdyby pozostali domownicy byli osobami wierzącymi, miałabyś wsparcie w modlitwie, to samodzielne pozbycie się "gości" nie byłoby dla Was bezpieczne.

 

Poza tym módl się za swoich bliskich, w ten sposób pomożesz im uwolnić się od tego co ich nawiedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Dodam jeszcze, że jeśli nie znasz dobrze historii domu, a wiesz, że osoby tam mieszkające nie były przychylne innym, to zarówno ich energia jak i "duchy" wciąz mogą tam przebywać. Doswiadczony egzorcysta powinien sobie z problemem poradzić i odesłać te siły tam, gdzie ich miejsce. Nie musisz korzystać z pomocy konkretnej parafii, napisz do Kurii, a jeśli Ci odmówią to poszukaj świeckich egzorcystów. Też sobie radza z tym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki już mam księdza który przyjedzie do nas ,tak jak pisałam napisałam wcześniej pisałam do naszego znajomego odpisał bardzo szybko i nawet skontaktował się z znajomym który był u nas właśnie za tydzień będzie w Krakowie i przyjedzie do mnie porozmawiać wcześniej i potem pojedziemy tam do domu będzie też nocował żeby zobaczyć z czym ma do czynienia myślę ze to naprawdę dobry pomysł z tym nocowaniem ,a tak przy okazji stefan zadał mi dziwne pytanie czy prócz złych snów i humory ktoś z domowników ma od jakiegoś czasu barak apetytu , i maja dziwny posmak w ustach słyszeliście o czymś takim ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno będę was informować co się dzieje w domu , i na pewno ktoś też z korzysta z naszego pisania i będzie wiedział co ma robić, muszę jeszcze poczytać o amuletach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak obiecałam informuje was na bieżąco co dzieje się w domu , Stefan mój znajomy ksiądz odprawił msze za dom i domowników w swojej parafi w USA, dla mnie to jest naprawdę cud bo coś się zmienia i chce od razu podziękować AoiMizu zaczyna się czuć dobro w domu bardzo małe ,i zmiana też zachowania domowników są ,bardziej weseli i nie tacy burkliwi ale nie ufam jeszcze to może być tylko chwilowe wyciszenie , zapach jest jakby słabszy ,mąż jest tez spokojniejszy tylko teraz strasznie narzeka na ból głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Mam nadzieję i trzymam kciuki, a ze swej strony postaram się wysłać Ci trochę przyjaznej Reiki do tego domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie!!! przy tym temacie już po wszystkim był ksiądz poświęcił dom już czuć poprawę ,teraz tylko remont i ponownie poświecenie domu , w każdym pokoju mam wodę i ziemie święcone ,, ksiądz też naznaczył drzwi wejściowe i do piwnicy bo było najgorzej chodzi do na około domu i się modlił wszystko po łacinie , rozmawiałam z nim o amuletach powiedział że najlepszym amuletem jest miłość i dobro które pokonuje zło , a ja sama nim jestem , nie za bardzo zrozumiałam o co mu chodzi ale wszelkie pytania mam kierować do mojego znajomego który nad nami czuwa i się modli , i koniec nic więcej nie powiedział ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że jest tak znaczna poprawa :)

 

... ksiądz też naznaczył drzwi wejściowe i do piwnicy bo było najgorzej chodzi do na około domu i się modlił wszystko po łacinie...

To były modlitwy egzorcystyczne.

 

... rozmawiałam z nim o amuletach powiedział że najlepszym amuletem jest miłość i dobro które pokonuje zło , a ja sama nim jestem , nie za bardzo zrozumiałam o co mu chodzi ale wszelkie pytania mam kierować do mojego znajomego który nad nami czuwa i się modli , i koniec nic więcej nie powiedział ,

On i tak był bardzo obciążony.

 

Kulciu, teraz nadal ważna jest Twoja miłość, wiara i modlitwa, i ten ksiądz ją w Tobie zobaczył :)

 

Módl się również za niego, to bardzo ważne.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję wam wszystkim za modlitwy i pomoc jaka mi udzieliliście , i bardzo się ciesze że napisałam tu na forum bo poznałam bardzo fajnych i życzliwych ludzi w każdej chwili gotowych do pomocy ,teraz już mówię bez żadnych problemów o tym co ja doświadczyłam z dym domek ,moimi snami i tym że widzę rzeczy które tylko nie licznym dano zobaczyć i bardzo się ciesze że mam takich przyjaciół jeżeli mogę tak was nazywać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

obiecałam że będę pisała co się dzieje w domu , było spokojnie ale już nie teraz jest silniejsze teraz to zło atakuje mnie i dzieci ,postanowiłam zerwać kontakty z tym domem i jego mieszkańcami ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulciu, niezależnie od Twojej obecnej decyzji, skontaktuj się z księdzem, który się Wami opiekuje i powiedz mu o Waszej obecnej sytuacji.

Zło, o którym piszesz często po jego odsunięciu powraca z większa siłą, aby złamać osobę, która się mu oparła.

Nadal potrzebne jest Twoje zdecydowanie i silna wiara.

To co Was dręczy można pokonać, ale potrzebne jest zawierzenie i ufność w pomoc, o którą prosisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CALIAH

Zgadzam sie z tobą nigdy nie wolno sie poddawać nalezy walczyć bo atak jest najlepszą obroną gdy się boimy nasz przeciwnik zyskuje przewage i może z nami robic co tylko zechce walka pokazuje mu że mamy siłe i możemy go pokonać jesteśmy z tobą i niech to coś się odczepi bo w końcu pójdą nam nerwy i zrobimy pielgrzymke z całą armią sobie nie poradzi pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy przez głębsze zainteresowanie sprawą to cos może zaatakować zainteresowanych ?? i czy wtedy dwie osoby będą atakowane czy może przejdzie na drugą ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy przez głębsze zainteresowanie sprawą to cos może zaatakować zainteresowanych ?? i czy wtedy dwie osoby będą atakowane czy może przejdzie na drugą ??

Jeżeli wejdziesz Złemu z drogę, to naturalną rzeczą jest, że go po prostu wkurzysz i tym samym możesz narazić się na ataki.

I nie jest to jednoznaczne z tym, że się odczepi od pierwszej osoby.

Od niej odczepi się dopiero wtedy, gdy ona postawi mu stanowczy opór, poparty siłą większą niż siła istoty, która zaatakowała.

 

Jeżeli zdecydujesz się na włączenie się w walkę ze Złym, to musisz poprosic również o ochronę dla siebie.

Ale to trochę dłuższa historia.

 

Ponieważ problem Kulci jest bardzo poważny możesz przyłączyć się do modlitwy w jej intencji, Ty jak również wszystkie osoby, które chcą pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś agnostykiem, a Kulcia nie musi już nawet opierać się na samej wierze, bo już wie.

 

Może niekoniecznie zgodnie ze swoją wolą, ale otrzymała dowód na istnienie sił duchowych, które na nas oddziałują.

 

To z czym jest problem, to istoty które nie są przychylne zarówno ludziom, jak i Bogu.

Czasem z różnych powodów ujawniają one swoje istnienie i na ogół manifestuje się ono uprzykrzaniem życia istotom cielesnym, głównie ludziom.

Dlatego w celu przywrócenia możliwości normalengo życia należy taką istotę wygonić z otoczenia danej osoby i w miarę możliwości uniemożliwić jej powrót.

 

Nie wiem kim dokładnie jest lub są istoty, które dręczą Kulcię, to może ustalić egzorcysta, który bezpozośrednio zajmie się ich wypędzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

witam jestem świeży w tym temacie i chciałbym także oczyścić teściom dom ponieważ po śmierci babci bardzo sie pogorszyło zdrowie osób mieszkających w tym domu.(lekarze nie umieją wytłumaczyć przyczyny pogorszenia się zdrowia dotyczy to wszystkich 3 osób mieszkających w tym domu). Pytanie moje to takie czy zwykłe podgrzewacze koloru białego wystarczą?? Czy piwnica także musi być oczyszczona?? Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj odpowiedz brzmi tak i nie .podgrzewacze wystarcza częściowo ,stosuj formułkę ja imię pale ta świece w intencji oczyszczenia domu z wszystkiego co wolno oczyszczać ogniem . palisz 3 lub 5 lub7 świec jednocześnie, formułkę mówisz przed zapaleniem każdej,proponowałbym jednak 5 lub 7 wtedy nie trzeba nic oczyszczać dodatkowo.Dusza babci nie odeszła należy ja odprowadzić podaj jej imię i nazwisko a zrobię to .

Edytowane przez gullfaxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam użytkowniku "gullfaxi" jak juz wyżej pisałem jestem nowy i wolałbym sie w 100% upewnić czy dobrze zrozumiałem twoją odpowiedz na moje pytanie. Czy formuła która wypowiadam to: "Ja Jarosław pale tą świece w intencji oczyszczenia domu z wszystkiego co wolno oczyszczać ogniem" . Jakie świece użyć aby były odpowiednie?? Gdzie najlepiej te swiece zapalić?? (może w tym pokoju gdzie babcia zmarła?) Czy też w każdym pomieszczeniu po jednej?? Co zrobić juz z wypalonymi świecami?? Czy mam być przy tym jak te swiece beda sie palić?? Ja bede za miesiac dopiero u moich teściów takze dopiero wtedy mogę to zrobić!! Imię i nazwisko zmarłej Babci to Weronika Jaśniak. Wielkie podziękowania za pomoc w moim probemie. Czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

formula jest ok, świece białe mogą być podgrzewacze byle nie zapachowe zapalasz ZAPALNICZKA,normalnie wyrzucasz resztki,najlepiej będzie w tym pokoju,wszystkie razem bo mocniej działają, nie musisz asystować,dusza babci będzie odprowadzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedz i przepraszam, że znowu piszę, ale chciałbym opisać co wydarzyło się w nocy u moich teściów. Teściu wrocił w pon ze szpitala a w nocy na nowo dostał duszności, potem drgawek i kiedy tak leżał na łóżku to powiedział do teściowej, aby zapamiętała tylko te dobre chwile a te złe zapomniała i wtedy teściowa zaczeła krzyczeć, aby Bóg go nie zabierał, a dzisiaj rano teściu w szpitalu zapytał się teściowej co on takiego robił, że ona tak krzyczała, bo on pamieta tylko, że po ogromnym bolu zrobiło mu się tak słodko i sobie tak głowę przechylił na bok, nawet nie pamieta tego co mówił. I dlatego mam pytanie, bo ja narazie nie mam mozliwości jechac do teściów. Czy tesciowa mogłaby oczyścić ten pokój, jeśli tak, to czy może zrobic to chodźby dzisiaj, bo boi się, ze jak teściu wroci do domu to że znowu się zacznie, a ona nie chce go stracić( babcia to była jego mama ). Czy te świece trzeba jakoś ułożyć, czy ustawiać obok siebie obojętnie jak i postawić to np. na jakiejś tacy. pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gullfaxi mam takie jeszcze pytanie czy jak juz w domu nie bedzie żadnych duchów to dasz nam znać, ponieważ niechce aby teść wracał do domu ponieważ jak ino jest w domu to kilka dni i zaraz cos sie z nim dzieje. Przykładowo był u nas w Holandii na wakacjach i z nim sie nic nie działo. Przed wakacjami u nas strasznie kolano go bolało na czas 5 dni pobytu u nas wszystko było ok a juz po powrocie znowu sie wszystko nasiliło. Pozdrawiam i naprawde wielkie wielkie dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...