Skocz do zawartości

Niewyjaśnione


ozzzy

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałam opisać całą sytuację, która dzieje się już od dłuższego czasu. Prób było wiele, ale nie miałam odwagi opisywać tego wszystkiego, albo po prostu się tego bałam. Niektóre z tych sytuacji są dla mnie zbyt osobiste aby opisywać je na forum. Szukam odpowiedzi na pytania, które dopiero teraz mam odwagę zadać. Dowiedzieć się istotnych dla mnie rzeczy. Moja historia zaczęła się 5/6 lat temu, z tego co pamiętam. Teraz mam 21. Nie chodzi mi o Istotę, która będzie mnie prowadzić za rączkę. Chcę zrozumieć rzeczy, które dzieją się wokoło mnie. Szukam odpowiednich dla mnie książek, artykułów. Osoby, która powie mi czy to jak myślę jest poprawne lub to co się dzieje jest w ogóle możliwe. Jeśli chcesz pomóc, napisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co? :v (Żeby nie było offtopu- może napisz konkretnie o jaką pomoc Ci chodzi, bo równie dobrze można to zinterpretować jakkolwiek się chce i zaproponować np. podręcznik od fizyki, jeżeli bardzo chcesz wytłumaczenia, co się dzieje wokół Ciebie. Teraz nie da się jakkolwiek pomóc :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Co? :v (Żeby nie było offtopu- może napisz konkretnie o jaką pomoc Ci chodzi, bo równie dobrze można to zinterpretować jakkolwiek się chce i zaproponować np. podręcznik od fizyki, jeżeli bardzo chcesz wytłumaczenia, co się dzieje wokół Ciebie. Teraz nie da się jakkolwiek pomóc :P)

to raz.

A dwa: nie masz żadnej pewności, że "osoba, która powie Ci czy to jak myślisz jest poprawne lub to co się dzieje jest w ogóle możliwe" jest kompetentna, ponieważ na forum są różne osoby, w tym także takie, które nie mając pojęcia o niczym a mówią o wszystkim.

Ogólnie możemy coś doradzić, ale tylko wtedy gdy wiemy o co chodzi, chociaż w zarysie. A jeśli jest coś szczególnego to tylko fachowiec może coś Ci podpowiedzieć; ale też Ty sama nie możesz opierać się na opinii innych - jeśli chcesz wiedzieć - musisz myśleć i szukać rozwiązania sama, a "osoba" może ew. wskazać Ci kierunek, w przeciwnym razie ulegniesz czyjejś doktrynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez informacji będzie problem ponieważ nawet jak tu są ludzie którzy będą wiedzieć jak Ci pomóc to jak mają się odezwać bez znajomości problemu. jakbyś szukał w ten sposób lekarza to zdrowia nie wróże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, w takim razie szukam źródeł, które jasno objaśnią mi różnice pomiędzy duchami, demonami itp. Źródeł, które pomogą mi określić siebie. Czy posiadacie takie pozycje, które wam pomogły w określeniu swojej drogi? Co z tego, że pewne sytuację mimowolnie się pojawiają w moim życiu, skoro tego nie rozumiem... nie wiem jak poprawnie zachować się wobec tego co mnie otacza. Chcę rozumieć i się rozwijać, ale nie wiem jak to uczynić. Zbyt dużo niewiadomych w mojej głowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze musisz wiedzieć że książki to tylko sucha wiedza, owszem da Ci podstawy ale praktyka często mija się z teorią. Jak to mówią, książki swoje - życie swoje.

Jeśli mam coś zaproponować to może sięgnij po którąś z pozycji Kardeca na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...