Skocz do zawartości

Saturnowa ciotka


Gość No-emi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ciocię, którą fascynuje świat astrologii i ogólnie mimo, że sama ma raczej małe pojęcie chętnie dopytuje się o wiele rzeczy i odnosi do swojego życia.

Zapytałam więc wprost czy mogę ją tu na forum wrzucić, to może jeszcze więcej o sobie się dowie no i voila!

Zdjęcie - 12.08.2016 | Fotosik.pl

 

Generalnie ona sama jest strasznie ciekawa co tam w sferze związków widać. No i pytanie ode mnie bardziej Koziorożca czy Wodnika wyczuwacie? :)

Oczywiście Wasze spostrzeżenia zweryfikuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to ciulactwo/skapstwo I podejrzewam jakis tlusty spadek, byc moze jakos "zachomikowany".Moze tez chodzic ze ciotka ma takie plany co do spadkobiercow kiedys.

Druga rzecz-malzenstwo-jednoczesnie Waga , ale I Ksiezyc i Uran razem, co daje jednak niestabilnosc malzenska, moze rozwod.

Wazna Rola przyjaciolek w zyciu, zapewne czesc wysoko postawiona , wplywowa, I stabilnosc w przyjazni, lub przyjaciolki starsze.

 

To mow co sie zgadza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś starszy, najlepiej dobrze zarabiający, poważny, ustatkowany, ale może być też nieco zbyt wrażliwy, taki typ "zaopiekuj się mną", a z drugiej strony to jakoś się musi wyróżnić, może z zagranicy? albo z artystyczną duszą? Jaki znak solarny to nie wiem, mieszanka lwa z rybami? A może własnie Lew? Ta pani ma bardzo mało ognia, może na zasadzie dopełnienia przez przeciwieńśtwo? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to ciulactwo/skapstwo I podejrzewam jakis tlusty spadek, byc moze jakos "zachomikowany".Moze tez chodzic ze ciotka ma takie plany co do spadkobiercow kiedys.

Druga rzecz-malzenstwo-jednoczesnie Waga , ale I Ksiezyc i Uran razem, co daje jednak niestabilnosc malzenska, moze rozwod.

Wazna Rola przyjaciolek w zyciu, zapewne czesc wysoko postawiona , wplywowa, I stabilnosc w przyjazni, lub przyjaciolki starsze.

 

To mow co sie zgadza :D

 

Ciotka jest specyficzna. Dlatego też pytałam czy bardziej Koza czy Wodnik. Ona mimo silnego Koziorożca ma dużo cech uranicznych.

Jeśli chodzi o finanse to zawsze była roztrzepana i nieostrożna.

Skąpstwo to raczej nie ona, no chyba, że skąpi sobie albo chłop jej skąpi, bo tak bardziej to wygląda.

Wobec przyjaciół jest bardzo oddana i generalnie to osoba, która uwielbia towarzystwo, lubi inteligentne dyskusje.

Wysoko postawieni przyjaciele? Hmm ona raczej nie wybrzydza, to jest taka osoba, że albo ktoś ją lubi i akceptuje ze wszystkimi jej wadami albo nie i koniec.

Ogólnie raczej się z różnymi ludźmi, w sensie społecznym potrafi dogadać. I z wariatem i z bezdomnym, i z profesorem.

Bywa również kłótliwa i potrafi dosadnie się wyrazić.

 

 

Związki miała przeróżne. Wiele trudnych relacji, ciągoty do mężczyzn z alkoholowymi czy innymi, psychicznymi problemami.

 

 

Jakiś starszy, najlepiej dobrze zarabiający, poważny, ustatkowany, ale może być też nieco zbyt wrażliwy, taki typ "zaopiekuj się mną", a z drugiej strony to jakoś się musi wyróżnić, może z zagranicy? albo z artystyczną duszą? Jaki znak solarny to nie wiem, mieszanka lwa z rybami? A może własnie Lew? Ta pani ma bardzo mało ognia, może na zasadzie dopełnienia przez przeciwieńśtwo? :)

 

No i prawie trafiłaś :) Ciocia ma męża, a jej małżeństwo należy do tych późnych, a mąż od niej młodszy. Jej facet jest bodajże mieszanką Strzelca i Ryb.

I również zgadza się motyw opieki. Ona jest mało zaradną finansowo osobą, dużo zawsze wydawała, nie liczyła się z kosztami, a jej mąż to przeciwieństwo właśnie i też nieco "wziął" się za nią i jej podejście.

 

A poza tym to w dużej mierze "typowy" ascendentalny Wodnik :P Zawsze swój styl ubioru, makijaż kolorowy. W życiu też zawsze miała podobnie. To nie typ pracusia, ona lubi spać do późna, spędzać czas z kotami.

 

 

Dzięki za interpretacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciotka jest specyficzna. Dlatego też pytałam czy bardziej Koza czy Wodnik. Ona mimo silnego Koziorożca ma dużo cech uranicznych.

Jeśli chodzi o finanse to zawsze była roztrzepana i nieostrożna.

Skąpstwo to raczej nie ona, no chyba, że skąpi sobie albo chłop jej skąpi, bo tak bardziej to wygląda.

Wobec przyjaciół jest bardzo oddana i generalnie to osoba, która uwielbia towarzystwo, lubi inteligentne dyskusje.

Wysoko postawieni przyjaciele? Hmm ona raczej nie wybrzydza, to jest taka osoba, że albo ktoś ją lubi i akceptuje ze wszystkimi jej wadami albo nie i koniec.

Ogólnie raczej się z różnymi ludźmi, w sensie społecznym potrafi dogadać. I z wariatem i z bezdomnym, i z profesorem.

Bywa również kłótliwa i potrafi dosadnie się wyrazić.

 

 

Związki miała przeróżne. Wiele trudnych relacji, ciągoty do mężczyzn z alkoholowymi czy innymi, psychicznymi problemami.

 

 

 

 

No i prawie trafiłaś :) Ciocia ma męża, a jej małżeństwo należy do tych późnych, a mąż od niej młodszy. Jej facet jest bodajże mieszanką Strzelca i Ryb.

I również zgadza się motyw opieki. Ona jest mało zaradną finansowo osobą, dużo zawsze wydawała, nie liczyła się z kosztami, a jej mąż to przeciwieństwo właśnie i też nieco "wziął" się za nią i jej podejście.

 

A poza tym to w dużej mierze "typowy" ascendentalny Wodnik :P Zawsze swój styl ubioru, makijaż kolorowy. W życiu też zawsze miała podobnie. To nie typ pracusia, ona lubi spać do późna, spędzać czas z kotami.

 

 

Dzięki za interpretacje :)

 

Chodziło mi po głowie, że może wybierać partnerów z ciągotami do alkoholu, ale wolałam ostrożniej i bezpieczniej napisać o wrażliwacach :)

A widzisz, mi się wydawało, że Słońce w Koziorożcu + MArs w Rybach, to ona raczej sama się woli kimś zaopiekować, a to mówisz, że na odwrót, ciekawe.

Edytowane przez Lee_Loo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety i obecny partner ma takie alkoholowe tendencje.

 

Możecie jeszcze dopisać co widać w temacie rodziny, rodzeństwa, ojca/matki.

Też była ciekawa czy widać pewne rzeczy czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety i obecny partner ma takie alkoholowe tendencje.

 

Możecie jeszcze dopisać co widać w temacie rodziny, rodzeństwa, ojca/matki.

Też była ciekawa czy widać pewne rzeczy czy nie :)

 

Matka mogła mieć jakąś nadpobudliwość w sobie. Ojciec w jakimś sensie nieobecny, albo przez wzgląd na alkohol, albo fizycznie, albo psychicznie (choć ona mogła czuć mimo wszystko więź z nim, więc mogła odbierać ten jego dystans boleśniej). Między rodzicami mógł być konflikt, lub dawali jej sprzeczne wzorce i przekazy. Dzieciństwo trudne, jakąś cenę musiała zapłacić, jakąś ofiarę ponieść

Ta pani jest atrakcyjną osobą.

Co do rodzeństwa, to stawiam na to, że jest mocno związana z jedną osobą, a z drugą może być gorzej.

Saturn w II, więc podręcznikowo – trudności finansowe. Od związku oczekuje partnerstwa, nie zniesie dyktatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiezyc w Wadze, czyli matka unikajaca konfliktow i najczesciej mila, kulturalna, wrecz slodka.Dyplomatka.

Zwracajac duza uwage na pozory, na pewno unikajaca otwartego konfliktu.

Atmosfera w domu pt.udajemy ze wszystko jest ok, nie mowimy o niemilych rzeczach, nawet jesli przylepiamy sobie sztuczny usmiech.

Zeby nie zburzyc harmonii.

Nie klocimy sie I nie jestesmy agresywni.

Co nie znaczy ze nie ma problemo2, ale unikamy otwartych konfliktow, jak juz , to znajdujemy plan, sposob, mediacje itd.

Czesto tez dbanie o estetyke domu, jakies ozdobki, perfumki,czekoladki itp.

Mowimy dziekuje I prosze, staramy sie byc uprzejmi I dobrze wychowani do czlonkow rodziny.

Ta sielanka moze byc zupelnie pozorna I pod tym moze sie kryc wiele niefajnych rzeczy, ale-wlasnie te slodkie, mile uprzejme I "ladne" pozory ze wszystko jest ok musza byc zachowanie.

 

Niejako Ksiezyc to moja specjalnosc I jestem pewna co mowie.

Znam wiele lunarnych Wag I WSZYSTKIE opisuja dom/rodzicow wlasnie tak.

Jak powiesz ze ciotka twierdzi inaczej , to albo nie mowi/pamieta prawdy albo to nie jej horoskop :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii rodziców to tak; obydwoje byli wykształceni i to też mocno wpłynęło na ciotkę, która lubi czytać, ma wiele zainteresowań i otwarty umysł.

Mówiła, że u niej w domu to ojciec był zdecydowanie bardziej wrażliwy i okazujący uczucia, matka z kolei chłodna, intelektualistka, ale mało opiekuńcza.

Rodzice nie kłócili się jakoś specjalnie, choć faktycznie inne wzorce co do okazywania uczuć zdecydowanie były.

Jej rodzice zmarli wcześnie, praktycznie jeden, po drugim gdy ciotka była nastolatką.

 

Co do rodzeństwa, ma 2och straszych sporo od niej, braci.

Bardzo trudne kontakty, wzajemnie sobie szkodzili często i obrażali się na siebie. Z jednym chyba nawet do dziś jest niepogodzona.

 

Ta atrakcyjność też jest jak cholera widoczna :D To nie jest taka typowa piękność, nic z tych rzeczy, ale potrafi być bardzo magnetyczna i ma w sobie coś seksownego, mimo wieku. Zawsze poza tym lubiła komplementy i chętnie pokazywała się z każdej strony, lubi podziw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...