Jump to content

Szkoła Uczelnia Którą wybrać? Która najlepsza?

Nothando02
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Mam zamiar dalej studiować - magisterka . Proszę o pomoc w interpretacji która z tych szkół będzie najlepszym dla mnie wyborem?

1. Czy korzystnym dla mnie będzie wybór studiowania na uczelni A - Wrocław?

3bulaw 6monet 10monet 8bulaw 2kielichy

3 buławy - dojazd, związane z podróżą do szkoły

6 monet- sukces ew. otrzymanie stypendium?

2 buławy- zawahanie, podzielna energia , dualizm. czyzby wiązało się to z pracą i nauką jednocześnie?

8 buław- zmiana ?

2 kielichy- nowe znajomości, fajny czas?

2. Czy korzystnym dla mnie będzie wybór studiowania na uczelni B Warszawa?

2bulaw 5bulaw 7mieczy 9bulaw 10monet

2 buławy - lęk, wahanie

5 buławy - rywalizacja

7 mieczy - błędny plan, decyzja

9 buław- wyzwania, które przerastają

10 monet - nadmiar??? ale czego nauki?

3. Czy korzystnym dla mnie będzie wybór studiowania uczelni C Poznań?

4bulaw 5bulaw 2monet 7kielichow 8bulaw

4 buławy - długi czas do osiągnięcia sukcesu

5 buław- również konkurencja i rywalizacja

2 monet- błędna decyzja, dualizm

7 kielichów- trudności z podjęciem decyzji,

8 buław- szybka zmiana

4. Czy korzystnym dla mnie będzie wybór studiowania D Łódź ?

2kielichy 6monet 8bulaw 9monet mag

2 kielichy- nowe znajomości,

6 monet-sukces

8 buław- zmiana?

9 monet- doprowadzenie rozpoczętego przedsięwzięcia do końca

mag- karta dobra dla uczniów

5. Czy uda mi się ukończyć studia na wybranym kierunku? - Tak

Sąd, Mag, 2 buławy, 6 monet, 9 monet

Sąd - Rozpoczęcie nowego przesięwzięcia

Mag- karta ,, ucznia;; praca nad słowem,

2 buławy- dualizm, podzielenie energii najpewniej na prace i studia

6 monet- sukces

9 monet- zakonczenie rozpoczetego dzialania

Guest Jaglanka

Ta uczelnia będzie moim zdaniem dla Ciebie najkorzystniejsza. Widać po niej także dobrą pracę.

5. Czy uda mi się ukończyć studia na wybranym kierunku? - Tak

Uda się skończyć :)

1. Czy korzystnym dla mnie będzie wybór studiowania na uczelni A - Wrocław?

3bulaw 6monet 10monet 8bulaw 2kielichy

Tak bedzie korzystny. Znajdziesz tam szybko bratnią duszę z którą będzie Ci łatwiej. To będzie nauka zaoczna/ weekendowa? Widać dojazdy i wydatki na naukę.

2. Czy korzystnym dla mnie będzie wybór studiowania na uczelni B Warszawa?

2bulaw 5bulaw 7mieczy 9bulaw 10monet

Tu nie jesteś przekonana, choć propozycja bardzo kusząca.

Będzie Ci ciężko, możesz zostać oszukana, przemęczona, pobyt tam będzie kosztowny.

Najgorsze karty.

3. Czy korzystnym dla mnie będzie wybór studiowania uczelni C Poznań?

4bulaw 5bulaw 2monet 7kielichow 8bulaw

Zakochasz się w tym mieście. Zobaczysz życie pełne pasji i przygód.

To tam możesz znaleźć swoje miejsce w świecie.

Znajdziesz wymarzone lokum, ale bardzo szybko przyjdzie rozczarowanie i chęć zmian.

Uważam, że bardzo. Pojedziesz tam w towarzystwie i będzie Wam raźniej. Widać naukę i satysfakcję z kierunku, który obierzesz.

Wybierzesz Łódź.

5. Czy uda mi się ukończyć studia na wybranym kierunku?

Bez wątpienia - TAK!

Powodzenia!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• Kuroi Neko
      By Kuroi Neko
      Hej. Miałam dziś niesamowity sen, proszę o pomoc w interpretacji!

Śniło mi się, że byłam w lesie, las był duży, nieco ponury, z szerokimi wydeptanymi drogami oraz ogromnymi drzewami, pokrzywionymi, powyginanymi, też jakimiś takimi nieco ponurymi, ale przede wszystkim były olbrzymie, silne, stare. Szłam lasem na imprezę, która miała się odbyć gdzieś w środku lasu, w pobliżu też szło parę osób, więc czułam się bezpiecznie, w sensie widziałam, że oni też się tam wybierają, nie byłam więc sama w gąszczu drzew itp, powoli się już ściemniało, choć ogólnie było dość szaro.

Zeszliśmy w głównej drogi i przedzierając się przez drzewa chcieliśmy iść w głąb lasu, ale nagle stało się coś dziwnego, nastąpił z głębi lasu wybuch! Sporą część drzew, ludzi, sprzętu wyrzuciło niedaleko nas, każdy zaczął uciekać ile sił w nogach, ratuj się kto może... Drzewa, które miały przecież tak grube trzony, tak mocne korzenie wyleciały z środka tego lasu jak za jakąś magiczną, niesłychaną siłą, zresztą na jednym wybuchu nie poprzestało, uciekając z lasu kolejne drzewa były jakby 'wyrzucane'. Biegłam sama, ale nie byłam przerażona, raczej opanowana, skoncentrowana by wybiec poza teren lasu.

W końcu wybiegłam, na skraju lasu była mała polana i zaraz wielki budynek starej, opuszczonej szkoły, to był już w sumie obskurny pustostan. Sporo osób postanowiło się tam ukryć, nikt nie wiedział co się właściwie stało, chcieliśmy choć chwilę odpocząć w budynku, mieliśmy nadzieję zostać tam na noc, byliśmy na skraju jakiegoś małego, dziwnego miasteczka, wszystko wyglądało jak w jakimś horrorze albo thrillerze...

Wydawałoby się, że sytuacja się uspokoiła, nad ranem część osób postanowiła wyjść się przejść w okolicy, a część spróbować wrócić do domów, gdy nagle kolejny wybuch! Tym razem las ogarnął wielki pożar, te wielkie drzewa znów wylatywały na ogromne odległości jak rzucone, uciekałam byle by nie zostać jednym z tych drzew zabita. Część osób trzeba było obudzić w budynku i kazać im uciekać, gdy byłam na pierwszym piętrze po innych w jakiś sposób pożar dostał się już do budynku, to była dosłownie kwestia minuty. Nie mieliśmy szans zejść schodami, ostrzegłam innych i sama wybiegłam przez wybite wielkie okno, nawet zbyt długo się nie zastanawiałam, czułam tylko ten skok adrenaliny. Na dole już każdy biegł w kierunku miasteczka, byle do ulicy i złapać jakąś pomoc. Okazało się, że w miasteczku trwała ewakuacja.

Ja razem z paroma innymi osobami, które uciekały w pobliżu złapaliśmy przy ulicy starszego faceta, który w ramach pomocy postanowił nas 'ewakuować' swoją dorożką z 2 pięknymi, silnymi, czarnymi końmi, poza tym na ulicy szalały w popłochu samochody, w oddali było widać wielki pożar, cały budynek starej szkoły był już w płomieniach, pomyślałam o osobach, których nie zdążyłam ostrzec, czy obudzić...
      Staliśmy przy dorożce, była ograniczona liczba miejsc... Teoretycznie jak policzyłam max mogłoby wejść 10-12 osób na ścisk, ale spojrzałam na tą dorożkę i na te biedne konie, pomyślałam, że to przecież będzie ogromny ciężar, że umęczymy te zwierzęta, a z takim obciążeniem też nie wiadomo na ile one dadzą radę w ogóle dowieźć nas do najbliższego miasta. Postanowiłam więc, że zabieramy tylko 8 osób, reszta się zgodziła, powiedzieli, że spróbują złapać jakieś auto na podwózkę, było nas po prostu za dużo, a liczył się czas. Odjechaliśmy i udało nam się dojechać do dużego miasta.

Sen bardzo mocny... Co oznacza?
    • Nothando02
      By Nothando02
      Witam,

Prosze o pomoc w interpretacji / poprawę błędów w mojej interpetacji rozkładów na przyszłość relacji z panem X. Niestety przerprowadził się i wszystko się zmieniło między nami. :-/

Jak ułoży się relacja z X?
      3mieczy 6mieczy 2bulaw 8bulaw 10kielichow
      3 miecze- oddalenie, zranienie, rozczarowanie
      6 mieczy- oddalenie, brak bezposredniego kontaktu
      2 bulawy- bierność, zamknięcie się, balansowanie
      8 buławy - szybka zmiana???? Szybka krótka znajomość?
      10 kielichów - uczucia? Czyzby zmieniło mu się na uczucia po okresie stagnacji???

2. Kiedy się spotkamy? Niestety z określeniem czasu w tarocie mam jeszcze kłopot :-/
      4bulaw 4mieczy 8bulaw 9bulaw mag
      od 4 dni do 4 miesięcy??? Mag- może to zrobic w kazdej chwili, 8 buław - szybko? A może do miesiąca?

4. Kiedy będzie kontakt z jego strony / kiedy się odezwie?-
      10monet 6monet 8kielichow 3bulaw 9kielichow - w ciągu kilku tygodni?
      10 monet - nie wie czy chce kontaktu
      6 monet wzajemny kontakt? A w zasadzie brak…. W ciągu 6 tygodni bedzie kontakt?
      8 kielichow - taka antykontaktowa karta
      3 bulawy - raz mowia ze ta karta wrozy kontakt raz ze nie
      9 kielichow zadowolenie- czyli będzie.

Będę baaaardzo wdzięczna za pomoc :-) :*
    • Shira1985
      By Shira1985
      Kochani ma ktoś tresc Dekretu Energii rozliczen ?
      To bardzo wazne !
      Z gory dziekuje
    • Nothando02
      By Nothando02
      Witam,

Chciałabym prosić o pomoc w interpretacji przyszłości znajomości z dwoma facetami. Dwóch mezczyzn a jednak samotność. :-O :-O

Facet A Jest on troche z przeszłości, dawno nie rozmawialiśmy.....jednak na obecną chwilę mam do niego sprawę i chyba będę musiała się odezwać do niego, ciekawa więc jestem jak to się dalej ułozy?

1. Jaka znajomość bedzie z facetem A?
      wisielec sad 2bulaw 6monet 9kielichow
      Wisielec - zawieszenie naszej znajomości, 2 buławy - ochłodzenie, 6 monet to kontakt pomiedzy nami czyzby ozywienie , 9 kielichów - w gruncie rzeczy samotność wychodzi.
      Może koleżeństwo....
      2. Czy i kiedy się zobaczymy?
      10kielichow 4bulaw 7monet 2monet 9kielichow
      10 kielichow - szczescie no faktycznie widzielismy się latem, 4 buławy to dystans i hamowanie, 9 kielichów czyżby nici z tego w tym roku?
      A może właśnie jeszcze latem tego roku się zobaczymy?

Meżczyzna J.
      Jaką relacja będzie relacja z J.
      Sad mag 2bulaw 7monet 9bulaw
      sad- znajomość ew. jej odnowienie , mag - flirty które były ;-) czyzby ktos nowy, ew. ta karta mogła by pokazywać pana J., gdyż ,, bardzo komunikatywny itp.'' ,2 bulawy znow ochłodzenie 7 monet to cierpliwosc znow na koncu ta 9 taka liczba samotnosci odwrócenia.
      Czyżby naszą relacje w najlepszym wypadku można było nazwać koleżenstwo/ przyjaźń?
  • Create New...