Jump to content

Tarot Facet Miłość Relacja / Jak się ułoży ? Jak z tym kontaktem?

Nothando02
 Share

Recommended Posts

Witam,

Prosze o pomoc w interpretacji / poprawę błędów w mojej interpetacji rozkładów na przyszłość relacji z panem X. Niestety przerprowadził się i wszystko się zmieniło między nami. :-/

Jak ułoży się relacja z X?

3mieczy 6mieczy 2bulaw 8bulaw 10kielichow

3 miecze- oddalenie, zranienie, rozczarowanie

6 mieczy- oddalenie, brak bezposredniego kontaktu

2 bulawy- bierność, zamknięcie się, balansowanie

8 buławy - szybka zmiana???? Szybka krótka znajomość?

10 kielichów - uczucia? Czyzby zmieniło mu się na uczucia po okresie stagnacji???

2. Kiedy się spotkamy? Niestety z określeniem czasu w tarocie mam jeszcze kłopot :-/

4bulaw 4mieczy 8bulaw 9bulaw mag

od 4 dni do 4 miesięcy??? Mag- może to zrobic w kazdej chwili, 8 buław - szybko? A może do miesiąca?

4. Kiedy będzie kontakt z jego strony / kiedy się odezwie?-

10monet 6monet 8kielichow 3bulaw 9kielichow - w ciągu kilku tygodni?

10 monet - nie wie czy chce kontaktu

6 monet wzajemny kontakt? A w zasadzie brak…. W ciągu 6 tygodni bedzie kontakt?

8 kielichow - taka antykontaktowa karta

3 bulawy - raz mowia ze ta karta wrozy kontakt raz ze nie

9 kielichow zadowolenie- czyli będzie.

Będę baaaardzo wdzięczna za pomoc :-) :*

Edited by Nothando02

Guest Euterpe

przeczytaj regulamin!

:czytaj:http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/90909-regulamin-dzialu-interpretacji-rozkladow.html:czytaj:

można zostawić tylko pytania 1, 2 i 4. Reszta jest do usunięcia.

Jeżeli zmienisz post #1 na zgodny z regulaminem, dorzucę swoją interpretację :)

Przydałoby się też określenie czasu: na jak długo postawiłaś rozkład?

Edited by Euterpe

Prawdopodobnie była niemila/ ostra wymiana słów (3 miecze), jego wyjazd (6 mieczy) i ochłodzenia stosunków (2 buławy). Kontakt powinien się wznowić (8 buław), przez wiadomości szybkie - sms, maile, programiki komunikacyjne. Będziesz przeszczęśliwa (10 kielichów).

2. Kiedy się spotkamy?

Po co tak dużo kart? Dla osoby, która ma z tym problem, najbezpieczniej wyjąć jedna kartę.

Myślę, że spotkacie się szybko, do miesiąca.

4. Kiedy będzie kontakt z jego strony / kiedy się odezwie?-

10monet 6monet 8kielichow 3bulaw 9kielichow

Po 15 sierpnia (wersja szybka), czyli od 3-14 dni. Uważam, że szybko.

Ma do Ciebie uczucia, które go nękają. Dopatruję się kontynuacji...

• Maestro

Bylo rozstanie co widac w pierwszej karcie i wg mnie Ty wkraczasz w nowy etap, ktos nowy stanie na Twojej drodze i z nim wejdziesz w związek

2. Kiedy się spotkamy? Niestety z określeniem czasu w tarocie mam jeszcze kłopot :-/

Jak dla mnie to poza ew.kontaktem netowym spotkania nie bedzie, pojawi sie ktos nowy - Mag , Wy jesteście w separacji, w trkacie rozstania (4 buław 4 mieczy)

4. Kiedy będzie kontakt z jego strony / kiedy się odezwie?- 10monet 6monet 8kielichow 3bulaw 9kielichow jak sama do niego napiszesz, to on da znac (6 monet)

Guest Euterpe

Jak ułoży się relacja z X? 3 mieczy 6 mieczy 2 buław 8 buław 10 kielichów

3 mieczy - rozstanie, ból, cierpienie, dużo myślenia, staranie poukładać to w logiczną całość

6 mieczy + 2 buław - wyjazd, dzieli Was niemała odległość, dalsze rozmyślania o tym, co się stało, planowanie kontaktu

8 buław - sam kontakt

8 buław + 10 kielichów - dążenie do pełni, w tym przypadku do końca

nie widzę tutaj rozwoju relacji, ale możecie pozostać w przyjaznych stosunkach

Kiedy się spotkamy? 4 buław 4 mieczy 8 buław 9 buław mag

nie prędko; jak już to wyjdzie to z jego inicjatywy (mag)

czwórki to hamują, 8 buław przyśpiesza, ale do 9 buław, czyli jeszcze większego dystansu niż w pierwszych dwóch

ogólnie: spotkania jako tako nie widzę

Kiedy będzie kontakt z jego strony / kiedy się odezwie? 10 monet 6 monet 8 kielichów 3 buław 9 kielichów

szybko tego nie zrobi - 10 monet zamyka na początku

później coś może być - 6 monet + 8 kielichów

ale dalej znowu długo nic - 3 buław + 9 kielichów

ogólnie: w okolicach któryś świąt, możliwe, że do końca roku

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• Miruku
      By Miruku
      Witam serdecznie. Mam problem z interpretacją tego rozkładu, niestety… Pytanie: Czy do siebie wrócimy. Ja – Panna (numerologiczna 5), On – Strzelec (numerologiczna 8). Nasza obecna sytuacja – rozstaliśmy się w maju, mieliśmy ze sobą bardzo dużo konfliktów. On jest w związku i teoretycznie wszystkim mówi, jaki to nie jest zakochany. Ja jestem w związku, no ale… Przez ostatnie 2 tygodnie dawał mi nadzieję, myślałam, że naprawdę do siebie wrócimy, aż do zeszłego piątku, kiedy to wybuchłam wygarnęłam wszystko jemu i jego obecnej dziewczynie, którą kłamał, że jesteśmy tylko przyjaciółmi. I uciął się nam kontakt – zablokował mnie na facebooku, na instagramie, pewnie i mój numer i wszystko. I stąd moje pytanie co będzie dalej i problem z interpretacją. Mogłabym prosić o pomoc?
      A więc rozkład wygląda tak:
      1 karta: Obecna sytuacja miedzy ludźmi – KAPŁAN
      Sytuacja jest skomplikowana – należałoby zasięgnąć rady osoby doświadczonej. Sami nie znajdziemy wyjścia z tej sytuacji, przydałaby się porada kogoś. Co więcej – jakaś wewnętrzna przemiana się w nas dokonała – skończył się związek, zaczęły się nowe związki, zmieniło się coś w nas. Poza tym żyjemy przeszłością. Zresztą, ja grałam rolę wiecznego nauczyciela, wiecznie starałam się ciągnąć wszystko w górę, więc w końcu nadeszło rozstanie z hukiem. Poza tym, każdy grzech, który pomiędzy nami zaistniał zostanie teraz osądzony.
      2 karta: Jaką przybiera postawę do problemu osoba pytająca? – ŚWIAT
      Zaszyły zmiany na poziomie świadomości, które nie do końca mi się podobają. Wole uparcie trzymać się związku, który się zakończył. Czuję złość i rozgoryczenie, że rozstaliśmy się w taki sposób, że nie mamy ze sobą kontaktu, ale chyba to była konieczna zmiana. Mimo wszystko mam dalej nadzieję – na szczęśliwy koniec, na powrót do tej relacji. Zdaję sobie sprawę, że powinnam powziąć jakiś nowy kierunek. Chcę radzić sobie w tej sytuacji.
      3 karta: Co osoba pytająca powinna zrobić, aby mieć szanse na pojednanie z partnerem? – VI BUŁAW
      Powinnam zmienić swoje zachowanie, przestać popełniać błędy, które doprowadziły do tego kryzysu, a osiągnę sukces. Muszę być bardziej optymistyczna i wychodzić z inwencją.
      4 karta: Co o tej sytuacji myśli jej partner? – PUSTELNIK
      Uwolnił się ode mnie, podąża własną drogą, skrystalizował własną wolę. Musi sobie wszystko przemyśleć i uporządkować. Jest wycofany. Rozwiązują mu się wątpliwości, pewnie wie, że nowy związek to była dobra decyzja. Szuka nowego spojrzenia na sytuację pomiędzy nami, po tym jak kompletnie urwał się nam kontakt. Nie umie się ze mną porozumieć, potrzebuje samotności i przemyślenia.
      5 karta: Co zamierza jej partner w tej sytuacji? – VIII MIECZY
      Nie chce się otworzyć, zamyka się na mnie. Ucieczka w swój świat i odcięcie się ode mnie. Nie da kroku w przód, nie podejmie żadnych działań. Ewentualna chęć wyrwania się z tego wszystkiego.
      6 karta: Jakie jest źródło problemu? – DIABEŁ
      Przyciąganie fizyczne, które rozbudziło we mnie nadzieje i spowodowało kłótnię, po której ostatecznie ucięty został kontakt. Moje uzależnienie od niego. Poza tym: jego nieczyste intencje, duży gniew i emocje, nad którymi nie umiemy zapanować. Negatywnie myślimy i pozbawione jest to wszystko uczciwości. Tłumione emocje znalazły ujście w gwałtowny sposób, kończąc to wszystko. Złośliwość, mściwość i wyrachowanie, tak samo jak poszukiwanie nowych wrażeń.
      7 karta: Czy powrót do siebie w ogóle ma sens? – RYCERZ MIECZY
      Ta relacja prowadzi tylko do zranienia. Ta relacja i tak stała się chłodna i nieczuła. Chociaż powrót byłby pokonaniem wszelkich trudności. W sumie ten związek już osiągnął swój punkt kulminacyjny…
      8 karta: Czy ostatecznie wrócą do siebie? – KRÓL MIECZY, KAPŁANKA, 5 KIELICHÓW
      Tylko jeśli on tego zapragnie, nie naciskać, nie robić sobie nadziei i tak pewnie nie dostanę tego czego chcę.

Czyli suma summarum, przez jego nastawienie i zwodzenie mnie wybuchłam. Relacja się skończyła, chociaż ja żyję dalej marzeniami o powrocie i tęsknie i wzdycham. On ma to za to gdzieś, jest na mnie wściekły, nie chce mu się ze mną rozmawiać ani wracać. Odpowiedź na pytanie „Czy do siebie wrócimy?”- Nie.
      Dobrze myślę, że to już taki związek bez szans?
      Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam…
    • Nothando02
      By Nothando02
      Witam serdecznie,

Mam zamiar dalej studiować - magisterka . Proszę o pomoc w interpretacji która z tych szkół będzie najlepszym dla mnie wyborem?

1. Czy korzystnym dla mnie będzie wybór studiowania na uczelni A - Wrocław?
      3bulaw 6monet 10monet 8bulaw 2kielichy
      3 buławy - dojazd, związane z podróżą do szkoły
      6 monet- sukces ew. otrzymanie stypendium?
      2 buławy- zawahanie, podzielna energia , dualizm. czyzby wiązało się to z pracą i nauką jednocześnie?
      8 buław- zmiana ?
      2 kielichy- nowe znajomości, fajny czas?

2. Czy korzystnym dla mnie będzie wybór studiowania na uczelni B Warszawa?
      2bulaw 5bulaw 7mieczy 9bulaw 10monet

2 buławy - lęk, wahanie
      5 buławy - rywalizacja
      7 mieczy - błędny plan, decyzja
      9 buław- wyzwania, które przerastają
      10 monet - nadmiar??? ale czego nauki?

3. Czy korzystnym dla mnie będzie wybór studiowania uczelni C Poznań?
      4bulaw 5bulaw 2monet 7kielichow 8bulaw
      4 buławy - długi czas do osiągnięcia sukcesu
      5 buław- również konkurencja i rywalizacja
      2 monet- błędna decyzja, dualizm
      7 kielichów- trudności z podjęciem decyzji,
      8 buław- szybka zmiana

4. Czy korzystnym dla mnie będzie wybór studiowania D Łódź ?
      2kielichy 6monet 8bulaw 9monet mag
      2 kielichy- nowe znajomości,
      6 monet-sukces
      8 buław- zmiana?
      9 monet- doprowadzenie rozpoczętego przedsięwzięcia do końca
      mag- karta dobra dla uczniów

5. Czy uda mi się ukończyć studia na wybranym kierunku? - Tak
      Sąd, Mag, 2 buławy, 6 monet, 9 monet
      Sąd - Rozpoczęcie nowego przesięwzięcia
      Mag- karta ,, ucznia;; praca nad słowem,
      2 buławy- dualizm, podzielenie energii najpewniej na prace i studia
      6 monet- sukces
      9 monet- zakonczenie rozpoczetego dzialania
    • Nothando02
      By Nothando02
      Witam,

Chciałabym prosić o pomoc w interpretacji przyszłości znajomości z dwoma facetami. Dwóch mezczyzn a jednak samotność. :-O :-O

Facet A Jest on troche z przeszłości, dawno nie rozmawialiśmy.....jednak na obecną chwilę mam do niego sprawę i chyba będę musiała się odezwać do niego, ciekawa więc jestem jak to się dalej ułozy?

1. Jaka znajomość bedzie z facetem A?
      wisielec sad 2bulaw 6monet 9kielichow
      Wisielec - zawieszenie naszej znajomości, 2 buławy - ochłodzenie, 6 monet to kontakt pomiedzy nami czyzby ozywienie , 9 kielichów - w gruncie rzeczy samotność wychodzi.
      Może koleżeństwo....
      2. Czy i kiedy się zobaczymy?
      10kielichow 4bulaw 7monet 2monet 9kielichow
      10 kielichow - szczescie no faktycznie widzielismy się latem, 4 buławy to dystans i hamowanie, 9 kielichów czyżby nici z tego w tym roku?
      A może właśnie jeszcze latem tego roku się zobaczymy?

Meżczyzna J.
      Jaką relacja będzie relacja z J.
      Sad mag 2bulaw 7monet 9bulaw
      sad- znajomość ew. jej odnowienie , mag - flirty które były ;-) czyzby ktos nowy, ew. ta karta mogła by pokazywać pana J., gdyż ,, bardzo komunikatywny itp.'' ,2 bulawy znow ochłodzenie 7 monet to cierpliwosc znow na koncu ta 9 taka liczba samotnosci odwrócenia.
      Czyżby naszą relacje w najlepszym wypadku można było nazwać koleżenstwo/ przyjaźń?
  • Create New...