Skocz do zawartości

Ulubione Marsy ;)


Lee_Loo

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, że w zależności od indywidualnych horoskopów bardziej pasują nam jedne planety, a inne mniej. I chciałam założyć wątek, który by dotyczył Marsa w horoskopie, bo ciekawi mnie jakie macie doświadczenia i czy opisy podręcznikowe się sprawdzają ;)

W innym wątku pisałam o Marsie w Wadze - miałam do czynienia dwa razy (mam dużo powietrza i dobrze się czuję, gdy ktoś ma znaki powietrzne obsadzone). Jest to na pewno typ, który stawia bardzo wysoko partnerkę, bardzo ważna jest relacja, bliskość. Czasem zapomni o swoich potrzebach (pierwszy miał Słońce w Rybach), drugi by chciał wszystko robić razem (Słońce w Wadze). Rozumie kobietę doskonale, co nie oznacza, że to typ zniewieściały. Ze Słońcem w Wadze mieliśmy bardzo dużo aspektów Urana: trygon do mojego Słońca, mój Uran do jego Wenus (podwójny nelson), do Księżyca, gdy się poznaliśmy ja miałam tranzyty Urana i on miał, a przy pierwszym spotkaniu on miał zerowy aspekt Urana na MC, a ja zerowy aspekt Marsa na Marsie. Była to bardzo dynamiczna, uraniczna, szalona relacja.

Mars w Skorpionie - też miałam do czynienia z takim Marsem, to prawda, że idzie za nim siła fizyczna, u niego w I domu - bardzo męski, wysportowany, ale gdy się wkurzył potrafił dogadać bezwzględnie i szczerze. Mój ex miał wielki trygon powietrzny, więc się doskonale dogadywaliśmy, mówilismy równocześnie, mogliśmy rozmawiać długo o wszystkim. Minusem relacji było to, że mój Saturn tworzył opozycję do jego Księżyca, a Wenus kwadraturę do Urana - rozstaliśmy się.

Mars w Strzelcu - mój wymarzony partner :) Koniunkcja Marsów, ascendentów, jego Słońce też na moim Marsie. Wysportowany, inteligentny uduchowiony. Byliśmy w pokręconej relacji, ale do tej pory łączy nas głęboka przyjaźń. Jednak jego Saturn na moim Księżycu, mój Saturn na jego Marsie - czasem czułam, że on za bardzo chce się mną opiekować, a ja z mocnym wodnikiem źle się czuję w takich relacjach, muszę mieć partnera, nie kogoś kto matkuje ;)

Edytowane przez Lee_Loo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zwykle trafiam na osoby z Marsem w znakach wody.

Mars w Raku najczęściej trafiał się z połączeniem Wagi i Skorpiona - zawsze dobrze się dogadywałam, dało się wyczuć wielką wrażliwość, empatyczne podejście np. do zwierząt jak i spore blokady natury psychicznej.

Mars w Skorpionie - no cóż... człek to słaby psychicznie był w gruncie rzeczy, uciekał przed rzeczywistością, urazy długo chował i był mocno poblokowany, acz wrażliwa strona potrafiła się również ukazać.

Mars w Rybach - podobnie jak wyżej przy czym mam wrażenie, że to jeszcze większy manipulant i osoba niezwykle na nic niezdecydowana. Płytka emocjonalność ogólnie, acz to też spore wpływy Barana pewnie dały o sobie znać.

 

Mars w znaku Wagi mi się jako partner czy bliska osoba nie trafił, znam jednego tylko agresora domowego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaglanka

Mars w Strzelcu - mój wymarzony partner :)Koniunkcja Marsów, ascendentów, jego Słońce też na moim Marsie. Wysportowany, inteligentny uduchowiony. Byliśmy w pokręconej relacji, ale do tej pory łączy nas głęboka przyjaźń. Jednak jego Saturn na moim Księżycu, mój Saturn na jego Marsie - czasem czułam, że on za bardzo chce się mną opiekować, a ja z mocnym wodnikiem źle się czuję w takich relacjach, muszę mieć partnera, nie kogoś kto matkuje ;)

 

Tutaj wszystko bardzo ładnie przy czym nie brałabym samej kon ascendentów za aspekt przyciągający - jest wprost odwrotnie - przyciąga się opozycja ascendentów - jeśli brać pod uwagę same działanie osi. Ale te inne połączenia jak najbardziej powodowały to o czym piszesz :)

 

Mars w Rybach - podobnie jak wyżej przy czym mam wrażenie, że to jeszcze większy manipulant i osoba niezwykle na nic niezdecydowana. Płytka emocjonalność ogólnie, acz to też spore wpływy Barana pewnie dały o sobie znać.

 

Mogę praktycznie to samo powiedzieć o marsie w rybach, łącznie z płytką emocjonalnością. I nie wiem czy temu Twojemu przypadkowi płytkość emocjonalną dawał baran, bo ten o którym ja piszę nie miał nic w baranie a wenus także miał rybią - chyba, że ta kon mars wenus robiła swoje - bo chciał nie chciał nadawała wenus cech baranich.

Edytowane przez Jaglanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mój to miał 3 planety w Rybach i 2 w Baranie, wszystko osobiste.

Wrażliwy to był wyłącznie na swoim punkcie, typowy bawidamek, który sam nie wiedział czego chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mats zawsze mi sie sprawdza jako element "klotliwy" w horoskopie.

Tzn jesli ktos ma Marsa w 4d to konflikty ...u niego w domu, lub z rodzina.

W 2d.na temat pieniedzy, zdobywania ich I wydawania.

Itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koma,Sorki, zapomniałam doprecyzować, że chodzi mi o facetów, jakie Marsy u facetów są według was fajne, czy podręcznikowe opisy pasują itd :) (dlatego w dziale o synastrii zaczęłam) :) Ale to też bardzo ciekawe co piszesz.

Edytowane przez Lee_Loo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaglanka

Ja najbardziej lubię u facetów marsy powietrzne i ogniste (ale raczej poza baranim) - to też wynika z tendencji mojego horoskopu. O marsie w strzelcu mogę powiedzieć dokładnie co Ty Lee Loo :)

Edytowane przez Jaglanka
dopisek w nawiasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam marsa w baranie :P i na takich facetów zwykle trafiam. Z resztą to trochę zaskakujące bo u mnie brakuje ognia w horoskopie, mam dużo wody i powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam marsa w baranie :P i na takich facetów zwykle trafiam. Z resztą to trochę zaskakujące bo u mnie brakuje ognia w horoskopie, mam dużo wody i powietrza.

 

U mnie ten MArs w Wadze ze Słońcem w Rybach miał dużo wody, ja z kolei mam niedobór wody - to był mój najdłuższy i najlepszy związek. Może czasem szukamy tego, czego w nas brakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koma,Sorki, zapomniałam doprecyzować, że chodzi mi o facetów, jakie Marsy u facetów są według was fajne, czy podręcznikowe opisy pasują itd :) (dlatego w dziale o synastrii zaczęłam) :) Ale to też bardzo ciekawe co piszesz.

 

A -to nie mam ulubionego chyba.

Ale faceci w ktorych sie zakochiwalam mieli czesto Marsa w Rybach na mojej Wenus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proste-Mars daje nadaktywnosc, czy nadmiar energii a w Pannie, po prostu w pannowaty" klimatach"

U ciebie w 10 D jesli pamietam, wiec na arenie publiczne lub zeyczajnie jako ambicjami.

"Byc maksymalnie perfekcyjnym to moja ambicjami"- cos w tym stylu.

Ale Malo sie udzielasz- chyba nigdy nie weryfikujesz niczego, a-drogi Sydoniuszu, do tego rowniez sluzy to forum.

Moze czas byc, ehem, bardziej skrupulatnym I odpowiedziec czasem osobom ktore pytasz?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaglanka

Mars w pannie to pracuś i dobry analityk, u mężczyzny da także zaradność życiową i opiekuńczość - choć raczej taką w czynach, ściśle praktyczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proste-Mars daje nadaktywnosc, czy nadmiar energii a w Pannie, po prostu w pannowaty" klimatach"

U ciebie w 10 D jesli pamietam, wiec na arenie publiczne lub zeyczajnie jako ambicjami.

"Byc maksymalnie perfekcyjnym to moja ambicjami"- cos w tym stylu.

.

Z tą maksymalną perfekcją to jest raczej prawda, aczkolwiek to przyszło dopiero z wiekiem. Sądzę, że to raczej wynik uwarunkowania, które ładnie koreluje z tą konfiguracją.

Ale Malo sie udzielasz- chyba nigdy nie weryfikujesz niczego, a-drogi Sydoniuszu, do tego rowniez sluzy to forum.

Moze czas byc, ehem, bardziej skrupulatnym I odpowiedziec czasem osobom ktore pytasz?...

Akurat tutaj nie mogę się z tym zgodzić - na wszystkie odpowiedzi dotyczące mojego kółka dołożyłem swoje "trzy grosze" i zweryfikowałem je. Jeżeli ktoś jeszcze ma wątpliwości, to zapraszam tutaj - może sam się przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mars w pannie to pracuś i dobry analityk, u mężczyzny da także zaradność życiową i opiekuńczość - choć raczej taką w czynach, ściśle praktyczną.

I tutaj jest strzał w dziesiątkę :) Przyznaję się bez bicia, że jestem pracusiem i dobrym analitykiem. Na zaradność też nie narzekam. Generalnie, to podejście do życia też mam raczej praktyczne. Także np. o miłości od pierwszego wejrzenia można u mnie zapomnieć. Może to i wada, że wszystko tak najpierw analizuję? A może i nie... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam do czynienia z Marsem w Pannie, niestety nie znam dokładnej godziny, mam samą datę. Mało spontaniczności, ostrożność, higiena i bezpieczeństwo :) Mamy trygon Słońc, jego Pluton w trygonie do mojej Wenus, mój Uran w kwadraturze do jego Wenus, kwadratura Saturna z Marsem. Miałam wrażenie, że dla niego najważniejsze jest wspólne dążenie do doskonałości, poprzez ciągłe ulepszanie się :) Krytyczny, mega inteligentny.

Edytowane przez Lee_Loo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja jestem facetem i posiadam Marsa w Pannie. Jestem ciekaw, co sądzicie o takim zestawie?

 

Gdybym ktoś chciał "poszperać" w moim horoskopie, to kółko dostępne jest tutaj.

 

Niby Mars w Pannie, ale za to w sekstylu z Uranem, Jowiszem i Słońcem. Plus koniunkcja z Księżycem. Mimo perfekcjonizmu i dokładności robisz na czuja, instynktownie wiesz jak działać (w takim sensie, że masz jakąś mocną intuicję, stawiam, że elektroniczno-techniczno-programistyczną ;) bo to typowe dla Urana). Jesteś w czymś mocno wyspecjalizowany i odnosisz z tego korzyści. Masz dużo energii, lubisz nietypowe rozwiązania, niekonwencjonalność, Uran na osi to wiadomo, na pewno silny indywidualizm i robisz po swojemu wszystko, tak jak Tobie pasuje. Mimo tej koniunkcji Wenus-Saturn, jesteś asertywny i śmiały. To, co robisz potrafisz robić dobrze i szybko, to jest jakaś Twoja zaleta – szybkość i precyzja. Bardzo dużo ambicji, łatwo osiągasz cele (choć czasem popełniasz błędy). Twój Mars w Pannie nie będzie typowym Marsem w Pannie, bo masz bardzo dużo Urana, a to już sprawia, że pewnie schematyczność jest ok, ale od czasu do czasu jakaś zmiana musi być. Masz bardzo twórcze pomysły.

Kobiety możesz czasem idealizować, chcesz się kimś opiekować, w taki sposób możesz wyrażać miłość.

Edytowane przez Lee_Loo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby Mars w Pannie, ale za to w sekstylu z Uranem, Jowiszem i Słońcem. Plus koniunkcja z Księżycem. Mimo perfekcjonizmu i dokładności robisz na czuja, instynktownie wiesz jak działać (w takim sensie, że masz jakąś mocną intuicję, stawiam, że elektroniczno-techniczno-programistyczną ;) bo to typowe dla Urana).

Mogę się z tym po części zgodzić. Instynktownie to postępowałem ostatnio pracując np. z obróbką zdjęć w programie graficznym.

 

Jesteś w czymś mocno wyspecjalizowany i odnosisz z tego korzyści. Masz dużo energii, lubisz nietypowe rozwiązania, niekonwencjonalność, Uran na osi to wiadomo, na pewno silny indywidualizm i robisz po swojemu wszystko, tak jak Tobie pasuje.

Odnośnie specjalizacji - w zasadzie to jestem raczej typowym człowiekiem renesansu. Także o wąskiej specjalizacji nie może być mowy. Jestem indywidualistą, ale odnośnie rozwiązań to czasami preferuję rzeczy sprawdzone, a czasami chcę spróbować czegoś nowego.

 

Mimo tej koniunkcji Wenus-Saturn, jesteś asertywny i śmiały.

Nie zawsze i nie w każdej sytuacji. Ale jak ktoś mi nadepnie na odcisk, to potrafię dać nieźle popalić :icon_smile:

 

To, co robisz potrafisz robić dobrze i szybko, to jest jakaś Twoja zaleta – szybkość i precyzja.

Ja bym to ujął inaczej: robię szybko i dobrze to, co już potrafię i w czym mam doświadczenie.

 

Bardzo dużo ambicji, łatwo osiągasz cele (choć czasem popełniasz błędy).

To chyba jak każda osoba :icon_smile:

 

Twój Mars w Pannie nie będzie typowym Marsem w Pannie, bo masz bardzo dużo Urana, a to już sprawia, że pewnie schematyczność jest ok, ale od czasu do czasu jakaś zmiana musi być. Masz bardzo twórcze pomysły.

To akurat jest prawdą, ale czy każdy człowiek nie zmienia się co 7 lub 9 lat? A czy każdy pomysł nie jest w pewnym sensie twórczy (materializacja myśli)? :icon_smile:

 

Kobiety możesz czasem idealizować, chcesz się kimś opiekować, w taki sposób możesz wyrażać miłość.

:icon_smile:

 

No tak wladca 5 D w mega praktycznej I do bolu trzezwej Pannie.

I Ksiezyc w Pannie, czyli , jesli mowa o kobiecosci, to tez chlodna I rzeczowa analiza, niz porywy serca.

Prawda, tak jak napisałem wcześniej :icon_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To akurat jest prawdą, ale czy każdy człowiek nie zmienia się co 7 lub 9 lat? A czy każdy pomysł nie jest w pewnym sensie twórczy (materializacja myśli)?

 

Może to ujęłam niezgrabnie ;) U Ciebie ta kreatywność i pomysłowość jest bardzo duża. A co do zmian - może czasem jakieś nieoczekiwane sytuacje przyciągasz, albo całkowicie zmieniasz coś (pracę, miejsce zamieszkania, relacje)? U Uraników te zmiany są mocniej zaznaczone, przynajmniej podręcznikowo :) Np. coś nagle się zmienia, albo dokonują jakiejś rewolucji w swoim życiu. Wprawdzie u Ciebie MArs i Księżyc w Pannie, Wenus z Saturnem, i Słońce z Jowiszem w Raku, więc nie jesteś jakąś szaloną i nieprzewidywalną osobą :) To ciekawe jak odczuwasz tego Urana na osi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaglanka
Także np. o miłości od pierwszego wejrzenia można u mnie zapomnieć.

To już głównie sprawka zsaturniełej (o mało że co) na maxa wenus ;)

Edytowane przez Jaglanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to ujęłam niezgrabnie ;) U Ciebie ta kreatywność i pomysłowość jest bardzo duża. A co do zmian - może czasem jakieś nieoczekiwane sytuacje przyciągasz, albo całkowicie zmieniasz coś (pracę, miejsce zamieszkania, relacje)? U Uraników te zmiany są mocniej zaznaczone, przynajmniej podręcznikowo :) Np. coś nagle się zmienia, albo dokonują jakiejś rewolucji w swoim życiu.

:icon_smile: Jeśli chodzi o te nieoczekiwane zmiany w życiu i rewolucje to jest to prawda. Widać to bardzo dokładnie po moich zainteresowaniach. Co ciekawe, zmiany te następowały w bardzo krótkim czasie. Aczkolwiek u mnie ma to raczej charakter takiej spirali: dziedzina/zainteresowania A -> nowe dziedzina/zainteresowania B -> powrót do dziedziny/zainteresowania A z zupełnie innym nastawieniem i nowymi doświadczeniami, itd.

 

Wprawdzie u Ciebie MArs i Księżyc w Pannie, Wenus z Saturnem, i Słońce z Jowiszem w Raku, więc nie jesteś jakąś szaloną i nieprzewidywalną osobą :) To ciekawe jak odczuwasz tego Urana na osi?

Raczej powiedziałbym, że osoby trzecie mogą uważać mnie raczej za osobę nieprzewidywalną, ale nie szaloną. Podchodząc do Urana bardzo podręcznikowo to mogę u siebie wymienić takie cechy jak np: nadwrażliwość, ekscentryczność, wizjonerstwo, a także zainteresowanie w kierunku techniki/nowoczesnych technologii oraz ezoteryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mars w pannie zbyt analityczny, drobiazgowy, wcuaz wymaga logicznego tlumaczenia postepowan, na wszystko chce miec dowod a przeciez uczuc nie da sie racjonalizowac.

Mars w raku fajny emanuje cieplem ale dobrze jesli ma cos w ognistych znakach. Lecz niekoniecznie tak jest, moj ojciec marsowy rak nigdy nie pokazywal uczuc uczucia pokazywal w materialny sposob, poza tym wiekszosc planet ma w blizniaku.

Mars w wadze chce kobiete dla siebie ale lubi czarowac inne i obecnosc partnerki mu nie przeszkadza.

Jakiegi marsa lubie? Ciezko stwietdzic bo poznalam wzor na mezczyzne szytego dla mnie na miare i musi miec ktoras z planet osobistych w konkretnych znajach a jakie miejsce dla ktorej byloby najlepsze musialby pokazac czas. Slonce ksiezyc wenus mars - musza byc rozlokowane miedzy skorpionem rakuem ew rybami a baranem strzelcem, cos moze byc w wadze lub pannie. Ogolnie pociaga mnie namietnosc zywiolu ognia, z glebia uczuc wody, odrovina ziemi dla powagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zauważyłam u siebie pattern - przyciągam facetów z Marsem w Wadze, a najczęściej Marsem, Plutonem i Saturnem w Wadze. Wolałabym przyciągać więcej facetów z mocnym Strzelcem, no ale cóż ;) To chyba kwestia mojego mocno obsadzonego Wodnika.

Edytowane przez Lee_Loo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Wzięło mnie na odświeżanie tematów xd

 

Co do podręcznikowych marsów - wszyscy znani mi mężczyźni z Marsem w Koziorożca tworzą związki ze starszymi od siebie kobietami lub podobają im się starsze kobiety :D są też bardzo pracowici, obrotni, ambitni, zdecydowanie wybijają się w swoich działaniach na tle grup, do których należą. A osoby, o których myślę, słońca itd mają różne, więc wydaje mi się, że serio to ten mars robi robotę.

Ja właśnie lubię marsy w Koziorożcu, i w przyjaźniach, i romantycznie. To chyba budzi u mnie jako u panny duży szacunek po prostu, ta ambicja i pracowitość. 

 

Innych marsów nie znam na tyle, żeby się wypowiadać albo ciężko mi stwierdzić, czy to faktycznie mars za cos odpowiadał.

Ale bardzo ciekawe jest dla mnie to, że przynajmniej jeśli chodzi o marsy w Koziorożcu, to ta 'zasada', że tacy mężczyźni faktycznie wybierają starsze od siebie kobiety, sprawdza się. Przynajmniej w moim otoczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, shamansblues napisał:

Co do podręcznikowych marsów - wszyscy znani mi mężczyźni z Marsem w Koziorożca tworzą związki ze starszymi od siebie kobietami lub podobają im się starsze kobiety :D

To ciekawe. Bo nie mars tylko ksiezyc i wenus mowia o kobietach w horoskopie mezczyzny. A czy oni przypadkiem nie maja tam tez innych planet?

Sama mam marsa w kozie. Ale nie mialam jakiegos specjalnego pociagu do starszych chyba.

 

 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku dwóch najlepiej mi znanych na pewno tylko mars w Koziorożcu, a w przypadku pozostałych nie pamię7tam xd 

Ale wydaje mi się, że w przypadku kobiety mars w koziorożcu nie ma mieć takiego efektu, o ile dobrze pamiętam. Nie wiem juz, gdzie to czytałam, ale gdzieś trafiłam na takie info, że właśnie mężczyźni z takim Marsem tak maja i od tamtej pory jak spotykam faceta, który jest w związku ze starszą od siebie kobietą, to staram się dowiedzieć, jakiego ma marsa i do tej pory zawsze koza, serio :D ale żeby nie było, myślę o jakichś 5 osobach tylko, więc nie jest to duza próba, ale still.

 

Edit: i ja nie mówię o romansach, bo takich informacji nie mam xd tylko o stałych związkach

Edit2: lece obczaic natala prezydenta Francji xddd

 

Edit3: kurde, Macron akurat Marsa ma we lwie. Ale! Ma asc w koziorożcu, a saturna w 7 domu ;)) 

Edytowane przez shamansblues
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, shamansblues napisał:

W przypadku dwóch najlepiej mi znanych na pewno tylko mars w Koziorożcu, a w przypadku pozostałych nie pamię7tam xd 

Ale wydaje mi się, że w przypadku kobiety mars w koziorożcu nie ma mieć takiego efektu, o ile dobrze pamiętam. Nie wiem juz, gdzie to czytałam, ale gdzieś trafiłam na takie info, że właśnie mężczyźni z takim Marsem tak maja i od tamtej pory jak spotykam faceta, który jest w związku ze starszą od siebie kobietą, to staram się dowiedzieć, jakiego ma marsa i do tej pory zawsze koza, serio :D ale żeby nie było, myślę o jakichś 5 osobach tylko, więc nie jest to duza próba, ale still.

 

Edit: i ja nie mówię o romansach, bo takich informacji nie mam xd tylko o stałych związkach

Edit2: lece obczaic natala prezydenta Francji xddd

Nick jonas macron hamilton banderas gerard picque nie maja marsa w kozie. A inni celebryci ze starszymi partnerkami nie przychodza mi doglowy

Edytowane przez Blackraven
  • Smutny 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, shamansblues napisał:

No to teoria mi troche upada, cholera xd

Moze musi byc kilka warunkow spelnionych aby mezczyzna wybral starsza partnerke? A mars to jeden znich? Bo astrologia jednak nie ejst taka prosta.

 

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak! Pewnie najwięcej robi Saturn :3 podobno też descendent w wodniku może tak działać, że może być pociąg do starszych partnerów lub dojrzewanienie do poważniejszych związków dużo później niż rówieśnicy. 

 

Ale po prostu do tej pory mi się tak ładnie w otoczeniu składało z tymi kozimi marsami xdd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, shamansblues napisał:

Pewnie tak! Pewnie najwięcej robi Saturn :3 podobno też descendent w wodniku może tak działać, że może być pociąg do starszych partnerów lub dojrzewanienie do poważniejszych związków dużo później niż rówieśnicy. 

 

Ale po prostu do tej pory mi się tak ładnie w otoczeniu składało z tymi kozimi marsami xdd 

Moja siostra ma dsc w wodniku a  ma drugiego mlodszego chlopaka. Ma tam tez urana w 7 domu a jej chlopak jest informatykiem.

Druga kolezanka ma starszego o rok ale jej facet tez informatykiem.

Mysle ze dsc czy mars to za malo aby tak podsumowac sprawe wyboru starszego/mlodszego partnera a dana energia moze sie roznie realizowac.

 

 

Edytowane przez Blackraven
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, no pewnie tak :c 

Ja w sumie tez mam dsc w wodniku i absolutnie nie czuję pociągu do starszych facetów, jak już to do troche młodszych właśnie, ale nie jest to jakaś wielka różnica wieku, do 5 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2022 o 19:08, shamansblues napisał:

Hm, no pewnie tak :c 

Ja w sumie tez mam dsc w wodniku i absolutnie nie czuję pociągu do starszych facetów, jak już to do troche młodszych właśnie, ale nie jest to jakaś wielka różnica wieku, do 5 lat. 

Wogole to mi sie przypomnialo ze to wenus w kozie a nie mars u faceta moze dawac starsza partnerke. Ale w horoskopach gwiazd nie znalazlam takiego potwierdzenia

Edytowane przez Blackraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 2.08.2022 o 17:46, shamansblues napisał:

Edit3: kurde, Macron akurat Marsa ma we lwie. Ale! Ma asc w koziorożcu, a saturna w 7 domu ;)) 

Tak. I to, że jego partnerka nie bardzo by lubiana( już sam fakt, że wdała się w romans ze swoim nastoletnim uczniem nie przysporzył jej dobrego PR) to zasługa Saturna w 7 domu. Posiadacz takiego umiejscowienia musi liczyć się, że jego wybranek nie będzie dobrze odbierany przez otoczenie, gdzieś jakiś „feler” będzie. 
 

Nie zgodzę się by Mars u faceta mówił o jego preferencjach co do kobiet. Mars to energia męska, mówiąca o sposobie działania, wyrażaniu siebie( u mężczyzn). Nawet u gejów Mars nie mówi o typie partnera jaki on preferuje. Miłość będzie miłością niezależnie od płci i będzie to zawsze Wenus. 
U mężczyzn o typie kobiety mówi Wenus i Księżyc gdzie zwykle Księżyc określa partnerkę(cieszy duszę, emocje) a Wenus kochankę( to co cieszy oko). Plus, jak pisała Blackraven - patrzymy na Dsc( plus planety jakie są w 7 domu i jakie tworzą aspekty oraz gdzie jest władca Asc i jakie tworzy aspekty). 
 

@Blackravendzięki za wzmiankę o Wenus w Kozie bo trochę mi przyszło w związku z tym przemyśleń i to dość trafnych. A najciekawsze , że tez spojrzałam na horoskopy gwiazd i na pierwszy ogień poszedł Elvis Presley( jako właściciel Wenus w Koziorożcu). Ciekawe bo trochę się naczekał na swoją wybrankę. Poznał Priscillę w Niemczech gdy ona miała 14 lat. On bodajże był 10 lat starszy( więc obalam teorię, że facet z Wenus w Kozie będzie miał starszą partnerkę). Oczywiście zakochali się i przez dwa lata prowadzili miłosną korespondencję ale nic poza tym. Jak doczytałam w artykule, to Priscilla nalegała na „skonsumowanie” związku a on stwierdzi, że jest za mloda.

Pobrali się dopiero po… 8 latach od poznania.

Stawiam, że faceci z Wenus w Kozie po prostu lubią czekać na swoją wybrankę a nie, że gustują w emerytkach :obled:

 


 

 

 

 

 

 

 

 

  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...