Skocz do zawartości

Niesamowity pech - z czego to się bierze? Prośba o pomoc.


Kuroi Neko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem... Mój chłopak ma ogromnego pecha, mam wrażenie że jest co raz gorzej... Czy ktoś mógłby sprawdzić o co chodzi, skąd to się bierze? Ja rozumiem, że każdemu od czasu do czasu może się coś złego przytrafić, ale to co przytrafia się jemu i z jaką częstotliwością jest po prostu nienormalne! :( Szczerze mówiąc, ja w tym jego nieszczęściu zawsze dostrzegam też pewnego farta, ale mimo wszystko ciągle pojawiają się na jego drodze jakieś problemy, nieprzyjemności...

Niedawno poprosiłam na facebooku o sprawdzenie tego, kobieta powiedziała, że to zła karma + zło życzenie, powiedziała, że konieczne jest oczyszczenie - płatne. Pewnie bym się skusiła, ale nie potrafiła mi wytłumaczyć, na jakiej podstawie sądzi tak, a nie inaczej, a że naciągaczy niemało...

Dlatego proszę tutaj o sprawdzenie - o co chodzi, z czego to się bierze? Dane mogę podać na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, pech czasem wiąże się z tym że jesteśmy niezdarni, niezorganizowani ect. Nie zawsze ma podłoże magiczne. Ale ciekawi mnie to, odezwij się na priv, z czystej ciekawości go sprawdzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co nazywa się pechem jest niczym innym jak negatywnymi energiami, które przyciągają ku nam ciąg nieszczęśliwych zdarzeń, które mają taką samą lub niższą negatywną wibrację, a które zaczynają się od nas samych czyli naszego negatywnego nastawienia. Zanim zacznie się obwiniać innych o złorzeczenie, co owszem może mieć miejsce najpierw należy ustalić nasz stan emocjonalny i go zmienić a następnie po tych czynnościach ew. szukać przyczyny w innych ludziach.

 

W mojej ocenie wskazana kobieta jest naciągaczką i trzymałbym się od niej z daleka.

 

Proszę przeczytać niniejszy temat, są tu tezy, które można również zastosować w omawianym przypadku. W razie pytań, jakiś niejasności proszę tu dalej pytać.

 

http://www.ezoforum.pl/feng-shui/92155-jak-zapobiec-klotniom-i-zlej-energii.html#post701818

 

Ponadto kąpiel z solą. Sól z wodą ma właściwości oczyszczające nie tylko skórę ale i układ energetyczny. Nie wahać się i sypać soli ile wlezie. Zwykła kamienna sól jest najlepsza.

Edytowane przez User2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak faktycznie czasem jest mało uważny, moim zdaniem też trochę przyciąga złe zdarzenia, ponieważ przydarzają się mu na tyle często, że zaczyna je akceptować jako 'normalne' dla niego. Też kiedyś uważałam się za pechowca, ale on bije mojego pecha z przeszłości na głowę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...