Skocz do zawartości

Relacje z facetami ......a jednak samotność.


Nothando02

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałabym prosić o pomoc w interpretacji przyszłości znajomości z dwoma facetami. Dwóch mezczyzn a jednak samotność. :-O :-O

 

Facet A Jest on troche z przeszłości, dawno nie rozmawialiśmy.....jednak na obecną chwilę mam do niego sprawę i chyba będę musiała się odezwać do niego, ciekawa więc jestem jak to się dalej ułozy?

 

1. Jaka znajomość bedzie z facetem A?

wisielec sad 2bulaw 6monet 9kielichow

Wisielec - zawieszenie naszej znajomości, 2 buławy - ochłodzenie, 6 monet to kontakt pomiedzy nami czyzby ozywienie , 9 kielichów - w gruncie rzeczy samotność wychodzi.

Może koleżeństwo....

2. Czy i kiedy się zobaczymy?

10kielichow 4bulaw 7monet 2monet 9kielichow

10 kielichow - szczescie no faktycznie widzielismy się latem, 4 buławy to dystans i hamowanie, 9 kielichów czyżby nici z tego w tym roku?

A może właśnie jeszcze latem tego roku się zobaczymy?

 

Meżczyzna J.

Jaką relacja będzie relacja z J.

Sad mag 2bulaw 7monet 9bulaw

sad- znajomość ew. jej odnowienie , mag - flirty które były ;-) czyzby ktos nowy, ew. ta karta mogła by pokazywać pana J., gdyż ,, bardzo komunikatywny itp.'' ,2 bulawy znow ochłodzenie 7 monet to cierpliwosc znow na koncu ta 9 taka liczba samotnosci odwrócenia.

Czyżby naszą relacje w najlepszym wypadku można było nazwać koleżenstwo/ przyjaźń?

Edytowane przez Nothando02
Odnośnik do komentarza

1. Jaka znajomość bedzie z facetem A?

wisielec sad 2bulaw 6monet 9kielichow

Póki co widać zawieszenie znajomości, rozmyślania za i przeciw ale na gruncie fizycznym stagnacja. Potem coś się ruszy, będziecie w kontakcie tylko nie jestem pewna czy z tego będzie związek. Czegoś zabraknie do tej pełni szczęścia.

2. Czy i kiedy się zobaczymy?

10kielichow 4bulaw 7monet 2monet 9kielichow

Wygląda to tak jakby każdy z was był zajęty własnym życiem. Jest oczekiwanie, zastanawianie się ale działania nikt nie podejmuje.

 

Jaką relacja będzie relacja z J.

Sad mag 2bulaw 7monet 9bulaw

Może byc kontakt między wami, jakiś flirt ale potem nastąpi zawieszenie relacji. Tak jakby któreś z was bało się zaangażować.

 

czy dojdzie miedzy nami do zblizenia?

wisielec sad 2bulaw 7monet 8bulaw

I tutaj znowu karty wyczekiwania a nie działania. Chociaż ta 8 buław może wskazywać, że jednak coś się między wami zadzieje.

 

Czy ogólem bede zadowolona z tej znajomości z J.?

Sad mag rycerz Monet 5bulaw 7monet

 

Czy ten pan nie jest juz zajęty? Wygląda to trochę tak jakbyś miała konkurencję i dlatego może wszystko po czasie się zawieszać bo on bierze wszystko na dystans w pewnym momencie.

Edytowane przez szarotka1
Odnośnik do komentarza

1. Jaka znajomość bedzie z facetem A?

wisielec sad 2bulaw 6monet 9kielichow

 

Widać, że to odnowienie kontaktu; Wisielec + Sąd - wybicie z jakiegoś zawieszenia natomiast

2 buławy+ 6 monet + 9 kielichów widzę jako znajomość opartą jedynie na wymianie korzyści, zaspokojeniu własnych potrzeb.

 

2. Czy i kiedy się zobaczymy?

10kielichow 4bulaw 7monet 2monet 9kielichow

 

Uważam, że jeśli macie się znowu zobaczyć to minie sporo czasu na co wskazuje 7 monet . Poza tym spotkanie będzie skoncentrowane na jakimś interesie; 2 monety+ 9 kielichów.

 

Meżczyzna J.

Jaką relacja będzie relacja z J.

Sad mag 2bulaw 7monet 9bulaw

 

Czy to też jakiś Pan z przeszłości? Sąd+ Mag jawi mi się jako ponowne zainicjowanie kontaktu po czasie przerwy.

2 buławy mogą wskazywać na to, że jesteś podzielona między 2-óch facetów i przez to niestety ta znajomość nie rozwinie się specjalnie.

7 monet + 9 buław; zawieszenie kontaktu, dystans, nieufność.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem ,,podzielona'' pomiędzy tych dwóch panów. Tamten pierwszy - A to już przeszłość, jednynie chwilowo sytuacja życiowa pewnie zmusi mnie do kontaktu z nim. Bardzo możliwe znając jego że skupia się na swoich sprawach związanych z pracą. Tu się zgodze.

Pan J. mnie interesuje interesuje na dzień dzisiejszy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...