Jump to content

Czerwony a la pająk


Guest pechowa
 Share

Recommended Posts

Guest pechowa

witam miałam dziwny sen pamiętam tylko urywek otóż weszłam do domu siostry i wchodzac do kuchni zobaczyłam w rogu pajęczyne chciałam ja sciagnac ale rozposcierała sie przez wszystkie katy w kuchni i opatuliła mnie, były to czerwone nitki w ktore sie obwinełam chciałam z siebie to zrzucic i nie mogłam ,zaczełam machac rekoma ale nic po czym zaczał do mnie sie zblizac to co co wygladało na pajaka ale nie do konca i w tym momencie sie obudziłam to cos tez było czerwone,jesli ktos zechce mi pomoc to bylamym wdziedzna,jestem w skomplikowanej sytuacji zyciowej i milosnej i zawodowej takze wiecej info na priv

Link to comment
Share on other sites

Guest SooYoung

Kolor czerwony odnosi się do sfery uczuć.

Kuchnia to miejsce gdzie przygotowujemy jedzenie,i wiec jest to tworzenie/kreowanie posiłku, który da nam siłę, wzmocni nas. W tym przypadku chodzi o siłę w miłości i tworzenie wartościowego dla siebie związku.

 

Czeka Cię szczęście ale naucz się korzystać z okazji jakie dale Ci Los(Sieć Losu=pajęczyna) a i sama też twórz swój miłosny posiłek, miłosną strawę. Raczej jesteś bierna i czekasz aż to inni podejmą decyzję, tkwiąc przez to w niekomfortowych dla Ciebie sytuacjach i układach z innymi ludźmi. Tracisz dużo energii na tkwienie w takim układzie, zamiast samej stworzyć (utkać) dobrą dla Ciebie (miłosną) relację i czerpać z niej radość.

Link to comment
Share on other sites

Guest pechowa

NIESAMOWITA SZOK 100 % się zgadza do tego pojutrze wyprowadzam się za granice do faceta i mam cała mase obaw z tym związanych przepraszam czy stawiasz karty?Naprawde geniale ,dziękuję i pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Guest SooYoung

Dziękuję za miłe słowa :)

 

Nie stawiam kart, natomiast jak zapamiętasz kolejne sny, a zwłaszcza sen tuż po przeprowadzce na nowe miejsce to napisz na forum - zinterpretujemy.

Mówią że pierwszy sen na nowym miejscu pokazuje informacje o tym jak się tam będzie żyło.

Link to comment
Share on other sites

Guest pechowa

nie nie to był sen przed przeprowadzką do faceta no i okazuję się ze chyba nic z tego nie wyjdzie a na nowym miejscu nic mi sie nie sniło

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...