Jump to content

Ty i Twój partner wg. N.Czarmińskiej 1 z...


Ismer
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

Najbardziej uniwersalną metodą prognozowania jakości związku z drugim człowiekiem jest porównywanie Liczb Drogi Życia. Jednak, jak każda z uniwersalnych metod okazuje się ona niewystarczająca. Dlatego też polecam ją tylko jako wstęp do głębszej analizy porównawczej dat urodzenia oraz imion i nazwisk interesujących nas osób.

N.Czarmińska

 

ZWIĄZEK „JEDYNKA" Z „JEDYNKĄ"

Alegorią tego związku może być sytuacja dwóch ambitnych kierowców wsiadających do jednego samochodu.

Być może już po kilku kilometrach będą wyrywać sobie kierownicę, a po kilkunastu następnych jeden z nich

śmiertelnie obrażony pójdzie na piechotę. Może być też tak, że sprawiedliwie podzielą się miejscem za kierownicą, uszanują nawzajem swoje potrzeby, docenią talenty i inicjatywę.

Ten związek wymaga ogromnej pokory i rezygnacji z czysto egoistycznych celów, lecz jeśli stać was na to, możecie razem wiele dokonać. Być może nieraz będziecie musieli oddać kierownicę, ale z czasem niespodziewanie okaże się, że sprawia wam to większą satysfakcję, niż odbieranie hołdów. Oczywiście, jeśli wytrwacie do tej chwili.

 

ZWIĄZEK „JEDYNKA" Z „DWÓJKĄ"

Związek „jedynki" z „dwójką" ma szansę w pełni usatysfakcjonować was oboje. „Jedynka" ma ambicje i nowatorskie pomysły, „dwójka" pomoże je zrealizować. „Jedynka" ma inicjatywę, „dwójka" ma intuicję, która okaże się bezcenna.

Jeśli „jedynka" jest kobietą, związek z mężczyzną spod „dwójki" może oznaczać pewne odwrócenie tradycyjnych ról - prawdopodobnie kobieta będzie głową rodziny lub przełożonym w pracy. Niech jednak uważa, aby nie przyjąć zbyt dosłownie swej przywódczej pozycji - księżycowe „dwójki" są wbrew pozorom bardzo wrażliwe na punkcie swojej wolności, na swój sposób ambitne i samowystarczalne. Nagle może się okazać, że „jedynka" króluje bez królestwa.

 

ZWIĄZEK „JEDYNKA" Z „TRÓJKĄ"

Magnetyczna, czarująca „trójka" jest znakomitym partnerem dla „jedynki", która lubi otaczać się ludźmi atrakcyjnymi i dodającymi jej splendoru.

Atrakcja jest tu zresztą wzajemna - „trójka" doceni zalety swego partnera, uzna jego przywódczą rolę w waszym związku i z pasją pomoże mu w realizacji jego ambitnych planów.

Ważne jest, by „jedynka" traktowała „trójkę" poważnie, szczególnie jeśli jesteście związani uczuciowo.

W interesach lub działalności artystycznej wzajemna inspiracja i duże prawdopodobieństwo udanych przedsięwzięć.

 

ZWIĄZEK „ JEDYNKA " Z „CZWÓRKĄ "

Związek tych dwóch osób w swej najlepszej z możliwych wersji pozwoli obojgu na pełną realizację siebie i swoich ambicji.

„Czwórka" cierpliwie, metodycznie i rozsądnie pokieruje energią „jedynki" i sprowadzi jej inicjatywę na drogę konkretnej realizacji.

Jednak „jedynka" również musi się czegoś w tym związku nauczyć - najczęściej cierpliwości, metodyczności i akceptacji dla swego partnera.

Prawdopodobnie on nie będzie błyszczał w towarzystwie, nie będzie chwytał w lot jej genialnych pomysłów ani zmieniał z łatwością planów życiowych.

Może to irytować „jedynkę", ale nieraz przyjdzie jej odczuwać wdzięczność. „Czwórka" będzie adorować „jedynkę" za prawdziwe wartości, a nie za napuszone ambicje. Życie „jedynki" ulegnie z pewnością spowolnieniu, lecz dzięki temu być może osiągnie więcej.

 

ZWIĄZEK „JEDYNKA" Z „PIĄTKĄ"

„Piątka" jest kolekcjonerem doświadczeń, którymi będzie chciała nieustannie dzielić się z „jedynką".

Wasz związek może zamienić się w nieustającą rozmowę, analizę przeżyć „piątki" i waszych wspólnych.

„Piątka" wymaga ciągłego zainteresowania, dowartościowania, najlepiej czuje się w wirze zdarzeń i ludzi. „Jedynce" to właściwie odpowiada, pod warunkiem, że jej pozycja na tym nie ucierpi.

Jest to związek bardzo inspirujący dla obu stron. Ze względu na walory waszych osobowości, możecie odnieść publiczny sukces, zdobyć popularność, wspólnie podróżować, stymulować nawzajem swą twórczą działalność. Wszystko to się uda, jeśli obie strony zaakceptują odrębność i wolność partnera.

 

ZWIĄZEK „JEDYNKA" Z „SZÓSTKĄ"

W najlepszym przypadku będziecie parą, którą łączą szczytne ideały, potrzeby artystyczne, uczestnictwo w życiu kulturalnym, wspólne zamiłowania literackie lub naukowe. W życiu rodzinnym wasza energia skoncentruje się na rozwoju intelektualnym, zdobywaniu wykształcenia, podnoszeniu komfortu domu.

W najgorszym - może nastąpić frustrujący obie strony brak zrozumienia dla potrzeb partnera, irytacja, obcość.

„Szóstka" z łatwością przyjmuje rolę osoby cierpiącej, poświęcającej się ale skłonność „jedynki" do zajmowania pozycji lidera może być dla niej męcząca i irytująca.

„Jedynka" z kolei nie znosi ciągłego pouczania...

 

ZWIĄZEK „JEDYNKA" Z „SIÓDEMKĄ"

Ten związek będzie dla was niezwykłym doświadczeniem. Już sam fakt, że zdołaliście zbliżyć się do siebie, jest bardzo znaczący dla was obojga, gdyż z pewnością nie było to oczywiste.

„Siódemka" wniesie w wasze życie to, czego potrzebuje „jedynka" -filozoficzne spojrzenie na świat, odkrycie sfery wartości duchowych, kontemplację swego losu i wartości kulturowych. Pionierskie, zdobywcze ambicje „jedynki" mogą znaleźć oparcie i zrozumienie, choć niekoniecznie da to wymierne efekty w sferze materialnej. Nie znaczy to, że nie możecie razem robić pieniędzy; mogą one okazać się dla was nieważne.

 

ZWIĄZEK „JEDYNKA" Z „ÓSEMKĄ"

W tym związku spotykają się dwie osoby, z których każda na swój sposób jest żądna władzy.

Królewska, słoneczna natura „jedynki" oczekuje raczej poklasku, sympatii, entuzjazmu, podczas gdy „ósemka" skłonna jest żądać rzeczywistego posłuszeństwa. Jeśli uda wam się sprawiedliwie rozdzielić role, wasz związek będzie pasjonujący. Razem jesteście niezwykle skuteczni, ambitni, pewni swoich sił i możliwości. „Ósemka" jest bardzo skoncentrowana na sprawach materialnych, wykorzystajcie więc waszą moc, by tworzyć prawdziwe wartości.

 

ZWIĄZEK „JEDYNKA" Z „DZIEWIĄTKĄ"

W „dziewiątce" niewątpliwie znajdzie „jedynka" entuzjastę swoich twórczych planów i doskonałego towarzysza w zdobywaniu bogatych doświadczeń. „Dziewiątka" żyje jednak wśród ludzi i dla ludzi i być może nie będzie chciała się oddać na wyłączność. Chociaż nie ma to nic wspólnego ze zdradą, „jedynka" może czuć się zazdrosna o jej uczucia i zainteresowanie okazywane innym. W rzeczywistości związek z „dziewiątką" to unia - stan psychiczny „dziewiątki" będzie reagował jak barometr na to co dzieje się między wami.

 

źródło: N.Czarmińska "Liczby losu"

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

ZWIĄZEK „DWÓJKA" Z „DWÓJKĄ"

Dwie księżycowe natury będą się rozumieć bez słów. Współpraca, przyjaźń, wzajemna pomoc, intuicja - to wszystko sprawi, że macie szansę przeżyć głęboki i piękny związek. Musicie jednak oboje unikać poddawania się zmiennym nastrojom, wahaniom, zwątpieniom, tym bardziej że stany te będą zaraźliwe.

Bardzo ważne jest dla was obojga posiadanie własnego terytorium, obszaru wolności i odrębności. Pozwólcie sobie go stworzyć, gdyż wzmocni to wasze poczucie wspólnoty. Oboje jesteście sentymentalni, przywiązujecie się do wnętrz, przedmiotów, miejsc. Wasze mieszkanie będzie pełne pamiątek i rzeczy, które kolekcjonujecie.

Włóżcie wiele wysiłku w to, by umilić sobie nawzajem życie, bo rozstać będzie wam się bardzo trudno.

 

ZWIĄZEK „DWÓJKA" Z „TRÓJKĄ"

Aby ten związek był dla was obojga satysfakcjonujący, trzeba wiele dobrej woli z obu stron. Prawdopodobnie wszystko zaczęło się od wielkiej fascynacji — „dwójkę" urzekł zapał i bezpośredniość „trojki", ona zaś przejrzała się w „dwójce"jak w lustrze i własne odbicie przyniosło jej satysfakcję.

Z czasem może się okazać, że „dwójka" nie ma ochoty żyć według gustu swego partnera, a jego niezwykła atrakcyjność i walory umysłowe wydają jej się nieco przereklamowane. Jeśli jednak wasz związek będzie miał solidny fundament, a współpraca będzie dla was interesująca - połączy was głębokie uczucie, które jest wam obojgu niezbędne jako doświadczenie.

 

ZWIĄZEK „DWÓJKA" Z „CZWÓRKĄ"

„Dwójka" jest osobą taktowną, delikatną, uczuciową, skłonną do wszelkiej współpracy, ma ogromną intuicję, zmysł praktyczny i talent artystyczny. Często brak jej jednak jasności celów i umiejętności logicznego myślenia.

To wszystko ma „czwórka". Razem możecie stworzyć silny i twórczy związek, solidną budowlę stanowiącą bezpieczną bazę dla was obojga.

 

ZWIĄZEK „DWÓJKA" Z „PIĄTKĄ"

Oboje macie zmienną naturę, choć przejawia się to u każdego z was inaczej. „Dwójka" zmaga się raczej z wewnętrznymi wątpliwościami, często jest niezdecydowana, niepewna siebie; „piątka" skłonna jest uzewnętrzniać swą niekonsekwencję dokonując częstych zmian w swoim życiu.

„Dwójka" ceni porozumienie bez słów, „piątka" jest mistrzem słowa. Nie wyklucza to jednak wspaniałego związku — oboje potraficie przystosować się do otoczenia, a „dwójka" jest przecież znakomitym słuchaczem.

 

ZWIĄZEK „DWÓJKA" Z „SZÓSTKĄ"

Jest to wyjątkowo korzystny układ dla realizacji wspólnych celów, zarówno materialnych, jak intelektualnych lub związanych z waszą działalnością twórczą. „Szóstka" może zechcieć przyjąć wobec „dwójki" rolę opiekuna, nauczyciela, a „dwójce" wypada się na to zgodzić.

Jest tu szansa na harmonijny, komfortowy, ambitny związek, ale istnieje również niebezpieczeństwo stworzenia dusznego układu, opartego na poczuciu winy lub obowiązku.

 

ZWIĄZEK „DWÓJKA" Z „SIÓDEMKĄ"

Jest to związek dwóch osób nieco powściągliwych i pozornie chłodnych. Powściągliwość „dwójki" wynika z niepewności, chłód „siódemki" to filozoficzny dystans wobec spraw tego świata.

Z pewnością znajdziecie głębokie porozumienie w dziedzinie sztuki, a także jako badacze tajemnic przyrody oraz zagadnień psychologicznych i parapsychologicznych.

Skłonność do samotnictwa „siódemki" może „dwójkę" niepokoić, sprawić, że będzie się czuła odrzucona, ale - z drugiej strony - ona to doskonale rozumie i nauczy się z tym żyć.

 

ZWIĄZEK „DWÓJKI" Z „ÓSEMKĄ"

Jest to znakomity układ dla spraw materialnych, współpracy i realizacji wyznaczonych celów. Wszystkie niezbędne dla sukcesu cechy są obecne w waszym związku - takt, dyplomacja, intuicja, współdziałanie, pracowitość, skuteczność, dalekosiężne plany, ale i głęboka rozwaga oraz widzenie rzeczy w kontekście przyczyny i skutku.

„Dwójka" ma w tym związku szansę wzmocnić swoją pozycję, nauczyć się korzystać ze swojej wyjątkowej intuicji, nabrać pewności siebie i stać się bardziej konkretna.

„Ósemka", o ile nie zapragnie czerpać wszystkich zysków dla siebie, znajdzie znakomitego wspólnika w interesach, oddanego współpracownika, zgodnego i kochającego partnera.

 

ZWIĄZEK „DWÓJKA" Z „DZIEWIĄTKĄ"

Jesteście parą, która niekoniecznie dobrze sobie radzi ze sprawami materialnymi, natomiast łączą was zainteresowania, ideały, potrzeba tworzenia wspólnoty.

Oryginalność i wyobraźnia „dziewiątki" znajdą rezonans w poszukującej pola do działania „dwójce". Nie obędzie się jednak bez trudności - oboje z trudem budujecie poczucie wewnętrznego bezpieczeństwa i macie skłonność do "podczepiania się" pod energię drugiej osoby.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

ZWIĄZEK „TRÓJKA" Z „TRÓJKĄ"

Wasze życie będzie nieustającym spektaklem, dom sceną, a znajomi i przyjaciele - widownią. To, czy będzie to ciekawy, satysfakcjonujący was oboje spektakl, zależy od tego, jak podzielicie role. Dwie primadonny w jednym teatrze to na ogół o jedną za wiele.

Jeśli się jednak dogadacie, wasze życie będzie bogate i różnorodne. Przez wasz dom przewinie się wielu ciekawych ludzi, a wspólne plany i zainteresowania nie pozwolą wam się nudzić ze sobą. Ważne jest, byście pozwolili i pomogli sobie nawzajem znaleźć drogę twórczej realizacji.

 

ZWIĄZEK „TRÓJKA" Z „CZWÓRKĄ"

To może być niełatwy związek, wymagający wielu wyrzeczeń z obu stron. Z czasem może się jednak okazać, że trud był opłacalny. „Trójka" musi się pogodzić z tym, że nie jest wielbiona za swoje zewnętrzne zalety, do czego przywykła. Będzie zmuszona poważniej spojrzeć na życie, zrezygnować z wielu niewinnych przyjemności.

„Czwórka" z kolei nauczy się doceniać w swym partnerze to, czego jej samej czasem brak: lekkość, swobodę, dystans wobec nietrwałych wartości świata materii.

 

ZWIĄZEK „TRÓJKA" Z „PIĄTKĄ"

Bardzo stymulujący związek dla was obojga. Podróże, twórczość artystyczna, działalność na polu literatury, dziennikarstwa, zdobywanie wykształcenia, doświadczeń, nowe znajomości - to wszystko może być wasze wspólne.

„Piątka" będzie wymagała od „trójki" większej koncentracji i powagi w traktowaniu waszych życiowych planów.

„Trójka" musi wiedzieć, że dla jej partnera wolność jest najwyższą wartością.

 

ZWIĄZEK „TRÓJKA" Z „SZÓSTKĄ"

Jeśli wykorzystacie to, co w was najlepsze, jako para możecie wspólnie osiągnąć harmonię i szczęście. Zalety „trójki" zostaną dopełnione poczuciem harmonii, odpowiedzialności i spokojem „szóstki".

Jeśli tworzycie rodzinę, wasz dom będzie dostatni, komfortowo i ze smakiem urządzony, a wasze wysiłki skupią się na zdobywaniu wiedzy, rozwijaniu waszych talentów i zainteresowań. Branie na siebie zbyt wielu zobowiązań oraz tendencja do wzajemnych oskarżeń i wyrzutów mogą zakłócić harmonię tego związku.

 

ZWIĄZEK „TRÓJKA" Z „SIÓDEMKĄ"

Jeśli „siódemka" z kimś się wiąże na stałe, to na ogół jest to poważna sprawa. „Trójka" potrafi to docenić,

szczególnie że bardzo chce być poważnie traktowana.

Oboje macie szansę rozwijać swoje talenty i inspirować się nawzajem. To, że „siódemka" bywa wycofana, nietowarzyska, powściągliwa, może dodać atrakcyjności temu związkowi, gdy „trójka" zaakceptuje inny świat swojego partnera i odkryje jego prawdziwe wartości.

 

ZWIĄZEK „TRÓJKA" Z „ÓSEMKĄ"

W waszym związku „trójka" z pożytkiem dla siebie winna uznać w partnerze swojego przewodnika. Taki, naturalny zresztą dla „ósemki" podział ról, obojgu przyniesie dużo korzyści. Błyskotliwa, wszechstronnie utalentowana „trójka" chętnie (choć nie bez przekornych protestów) podda się ojcowskiej kurateli swego partnera, który zadba skutecznie o materialne podstawy do rozwijania waszych talentów.

 

ZWIĄZEK „TRÓJKA" Z „DZIEWIĄTKĄ"

W tym związku prawdopodobnie oboje będziecie walczyć o dominację, o przeforsowanie swoich pomysłów, koncepcji, planów. Wasze nie kończące się dyskusje i spory mogą prowadzić donikąd. Aby opuścić błędne koło, trzeba się zatrzymać i zacząć jeszcze raz. „Trójka" musi zapomnieć, że jest gwiazdą, „dziewiątka" zobaczyć w „trójce" partnera, a nie kogoś, kogo można wykorzystywać do realizacji własnych celów.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

ZWIĄZEK „CZWÓRKA" Z „CZWÓRKĄ"

Razem potraficie dosłownie „zbudować", wypracować wasze szczęście, którego inni będą wam w cichości ducha zazdrościć. Spokojnie, bez pośpiechu, lecz konsekwentnie stworzycie wartości wzbudzające szacunek i zaufanie. Być może będziecie typem pary, która nie okazuje sobie wylewnie uczuć, natomiast zawsze jest razem, wierna i lojalna, tworząc oazę bezpieczeństwa dla siebie i innych.

 

ZWIĄZEK „CZWÓRKA" Z „PIĄTKĄ"

To, co jest atrakcyjne w tym związku, to wasza odmienność. Bywa to fascynujące, ale także irytujące.

Zwykle „czwórka" musi przyjąć na siebie rolę balansu na rozhuśtanym okręcie. „Piątka" raz będzie za to wdzięczna, innym razem będzie się wściekać, że umknęło jej pasjonujące doświadczenie.

Z kolei brak konsekwencji „piątki" musi irytować jej partnera. Po pokonaniu trudności, jakie niesie ze sobą wasz związek, oboje stanowicie dla siebie korzystne dopełnienie, które może zaowocować harmonią i sukcesami w wielu dziedzinach.

 

ZWIĄZEK „CZWÓRKA" Z „SZÓSTKĄ"

Wasze poczucie sprawiedliwości, lojalność i odpowiedzialność sprawia, że macie szansę na stworzenie wyjątkowo harmonijnego i szczęśliwego związku. Będziecie mieli chęć i możliwości, by pomagać innym, uczyć, radzić.

Nie należy jednak przesadzić z mnogością obowiązków i potrzebą poświęcania się. Jesteście parą idealnie nadającą się do tego, by zbudować dom - także w sensie dosłownym. I na pewno nie będzie to dom pusty.

 

ZWIĄZEK „CZWÓRKA" Z „SIÓDEMKĄ"

Obie te liczby dotyczą materii - 4 jako ograniczenie przez materię, 7 jako uwolnienie od materii.

Stąd ten jest szczególnie silny i znaczący. Macie szansę zrealizować wielkie przedsięwzięcia, także w dziedzinie nauki, filozofii, sztuki. „Siódemka" będzie zapewne inspiratorem, „czwórka" - skutecznym realizatorem.

 

ZWIĄZEK „CZWÓRKA" Z „ÓSEMKĄ"

Wspólnota celów i metod działania sprawi, że porozumiecie się bez zbędnych słów. Prawdopodobnie osiągniecie zasłużony sukces materialny, który przyniesie każdemu z was to, czego oczekujecie. „Czwórce" - poczucie zabezpieczenia i dobrze spełnionego obowiązku, „ósemce" - poczucie mocy i opanowania świata zewnętrznego.

Z tej pozycji łatwo będzie wam rozpocząć penetrację rzeczywistości duchowej.

 

ZWIĄZEK „CZWÓRKA" Z „DZIEWIĄTKĄ"

W tym związku spotykają się dwie osoby, z których jedna drąży głęboko, a druga lata wysoko.

Jeśli udało wam się spotkać, należy połączyć te dwie tendencje i wyciągnąć z nich maksymalną korzyść. „Czwórka" ma szansę ubrać oryginalne, uniwersalne, choć czasem nazbyt idealistyczne koncepcje „dziewiątki" w formę i uczynić je możliwymi do zrealizowania. Na ogół z korzyścią dla obu stron, a czasami także dla... reszty świata.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

ZWIĄZEK „PIĄTKA" Z „PIĄTKĄ"

Wyobraźcie sobie związek dwóch ambitnych, przekonanych o słuszności swoich metod analizy, psychoterapeutów. To jest właśnie to. Niewykluczone, że jeszcze długo po zakończeniu waszego związku będziecie w samotności kontynuować rozmowę z partnerem, analizując wasze wspólne doświadczenia, udowadniając głębię swych racji, rozpamiętując ataki na waszą wolność.

Taki związek może być niezwykle twórczy i trwały, jeśli wasze rozmowy będą szczere i nie staną się polem czysto emocjonalnej walki, a każde z was będzie potrafiło realizować się na zewnątrz.

 

ZWIĄZEK „PIĄTKA" Z „SZÓSTKĄ"

Jest to związek o dużej sile wewnętrznej i niemałych zadaniach do spełnienia. Intelektualizm, ruchliwość i spryt łączą się u was z taktem, harmonią i potrzebą współpracy. Stworzycie sobie nawzajem warunki do rozwoju intelektualnego, pracy twórczej i zdobywania doświadczeń, którymi będziecie dzielić się z innymi.

 

ZWIĄZEK „PIĄTKĄ" Z „SIÓDEMKĄ"

Jeśli „piątka" nauczy się czasem milczeć, a „siódemka" zechce jej czasem słuchać, jest szansa na niebanalny i trwały związek. Szansa jest o tyle duża, że „piątka" powinna z łatwością zrozumieć potrzebę wolności swego partnera.

Często jednak „piątki" są wrażliwe wyłącznie na punkcie wolności własnej... Ten związek postawi je wobec wyboru albo-albo. Po pokonaniu trudności macie szansę na poważną, inspirującą i twórczą współpracę.

 

ZWIĄZEK „PIĄTKA" Z „ÓSEMKĄ"

W najlepszym przypadku, jeśli spotykacie się jako osoby dojrzałe, posiadające samowiedzę i sprecyzowane plany, macie możliwość stworzyć korzystny i atrakcyjny dla was obojga układ, oparty na zaufaniu i niezależności.

W najgorszym przypadku wasz związek może być zwykłym marnowaniem energii. „Piątka", doceniając twórczą siłę i skuteczność „ósemki", może „uwiesić się" swego partnera, budując sieć uzależnień i zobowiązań. Kiedy „ósemka" odkryje, że nie jest panem siebie - może mieć dość.

„Ósemka" może zbyt dosłownie traktować swoją rolę głowy domu, nie pozostawiając zbyt wiele miejsca dla potrzeb „piątki". W waszym związku mogą się pojawić problemy także wtedy, gdy oczekująca erotycznej adoracji „piątka" zostanie potraktowana z ojcowską czułością...

 

ZWIĄZEK „PIĄTKA" Z „DZIEWIĄTKĄ"

Jest to bardzo żywy, inspirujący, bogaty w różnorodne doświadczenia związek, choć niekoniecznie przewidziany na całe życie. Nie należy oczekiwać tu wielkich sukcesów materialnych, chyba że inne aspekty waszych kart będą działały na korzyść.

Aktywność intelektualna „piątki" będzie znakomicie rezonować z wyobraźnią i wizjonerstwem „dziewiątki", a pogoń za wrażeniami i doświadczeniami może uczynić z was parę żyjącą w pokojach hotelowych. W nieco gorszej wersji tego układu, pomimo wielu wspólnych cech, możecie odczuwać wzajemną irytację i brak szacunku dla przedsięwzięć partnera.

„Piątka" może się wydawać „dziewiątce" zbyt przyziemna, „dziewiątka" „piątce" zbyt egzaltowana. Ten wspaniały związek może się skończyć nagle tak, że każde pójdzie swoją drogą.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

ZWIĄZEK „SZÓSTKA" Z „SZÓSTKĄ"

Oboje potrzebujecie harmonii, piękna, bezpiecznego i wygodnego domu, by móc się dalej rozwijać i służyć pomocą innym. Wasz najczystszy idealizm w tym jednym miejscu może się nieco zawahać - potrzebujecie zabezpieczenia materialnego i komfortu, by realizować swoje cele. Mając wystarczająco dużo dla siebie, możecie dzielić się z innymi i dawać przykład. Dotyczy to także wartości moralnych i intelektualnych. Wzajemna pomoc i miłość - czego można więcej chcieć?

To, co wam grozi, to zazdrość i wysokie wymagania wobec partnera.

Należy także uważać, by poczucie obowiązku i skłonności opiekuńcze nie przyczyniły się do stworzenia nazbyt uładzonej atmosfery, którą chciałoby się czasami zburzyć, na przykład tłukąc talerz...

 

ZWIĄZEK „SZÓSTKA" Z „SIÓDEMKĄ"

Ten związek charakteryzuje pewna sprzeczność interesów i zapewne trzeba wiele czasu i wysiłku, by je pogodzić. Ale nie jest to niemożliwe.

Opiekuńczość i dydaktyzm „szóstki" nie znajdzie wdzięcznego odbiorcy w jej niezależnym, chodzącym własnymi drogami partnerze spod „siódemki". „Szóstka" może czuć się niepotrzebna, a nic gorszego nie może jej się przytrafić.

„Siódemka" będzie prawdopodobnie z obojętnością odnosić się do zapobiegliwości swego partnera, gdyż nie jest dla niej ważne, czy słucha Mozarta w wyściełanym fotelu czy na twardym krześle.

 

ZWIĄZEK „SZÓSTKA" Z „ÓSEMKĄ"

Jest tu duża szansa na wzajemne zrozumienie i wspólnotę interesów, aczkolwiek wymaga to spełnienia wielu warunków. Jeśli wasz związek oparty jest na solidnych podstawach, potraficie spełnić swoje oczekiwania.

Jeśli nie - może być ciężko. Jest prawdopodobieństwo wystąpienia konfliktu między idealizmem („szóstka") i materializmem ("ósemka").

Kiedy się dobrze zastanowicie, to konflikt okaże się pozorny, niemniej może stać się przedmiotem gry między wami.

„Szóstka" powinna docenić talenty przywódcze i skuteczność swego partnera, „ósemka" wiele skorzysta czerpiąc inspirację od „szóstki" i akceptując jej system wartości.

 

ZWIĄZEK „SZÓSTKA" Z „DZIEWIĄTKĄ"

W najlepszym przypadku oboje widzicie swoje powołanie w służbie innym, w realizacji wielkich ideałów, w ulżeniu cierpieniom ludzkości, w walce o humanitarne prawa i sprawiedliwość. Połączy was głębokie porozumienie, wspólnota potrzeb i celów. To, co „szóstka" pragnie zrealizować na małą skalę, „dziewiątka" podniesie do poziomu uniwersalnego.

Nie zapominajcie jednak o sobie, o waszym osobistym szczęściu, bo ewentualny brak odzewu na wasze szlachetne uczynki i idee może uczynić z was parę ludzi zgorzkniałych i rozczarowanych życiem.

Edited by Ismer
Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

ZWIĄZEK „SIÓDEMKA" Z „SIÓDEMKĄ"

Zwykle bywa to związek dwóch dojrzałych osób, pełnych dystansu do rzeczywistości zewnętrznej. Nie czujecie się najlepiej w swej ziemskiej powłoce, odczuwając ją jako krępujący wasze możliwości pancerz. Wasz związek cech uje wzajemne zrozumienie, wspólne dążenia (raczej intelektualne i duchowe niż materialne) i spokojne tempo życia. Jest to znakomity układ, aby prowadzić wspólnie badania naukowe, gdyż rozumiejąc się dobrze i działając podobnymi metodami, potraficie zachować oryginalność i niezależność myślenia.

 

ZWIĄZEK „SIÓDEMKA" Z „ÓSEMKĄ"

To spotkanie obu stronom może pomóc osiągnąć prawdziwą satysfakcję w życiu, jeśli zaakceptujecie i docenicie wkład partnera w rozwój waszego związku.

Oboje macie skłonność do penetracji innego wymiaru rzeczywistości, choć każde z was na swój sposób. Odrzucenie świata materialnego i opanowanie go, to dwie drogi do wolności. Mądrość „siódemki" i skuteczność i odwaga „ósemki" przyczynią się do waszych niemałych osiągnięć we wszystkich dziedzinach życia.

 

ZWIĄZEK „SIÓDEMKA" Z „DZIEWIĄTKĄ"

Ten związek cech uje szczególne porozumienie, szacunek i fascynacja, tolerancja i wzajemna pomoc. Z pewnością nie wystarczy wam do szczęścia codzienne bytowanie, lecz będziecie wspólnie penetrować dziedzinę ducha i tajemnic przyrody.

O ile przyziemne wymogi życia was do tego nie zmuszą, nie będziecie zanadto zawracać sobie głowy sprawami materialnymi.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

ZWIĄZEK „ÓSEMKI" Z „ÓSEMKĄ"

Wasze spotkanie może doprowadzić do silnego, pasjonującego związku lub totalnego krachu, zarówno w sprawach uczuciowych, jak i w interesach. Bardzo silne osobowości mogą się wspierać i stymulować lub walczyć ze sobą. Jeśli połączycie wasze siły, nic nie powstrzyma was na drodze do osiągnięcia celu.

 

ZWIĄZEK „ÓSEMKI" Z „DZIEWIĄTKĄ"

Jest to związek bardzo twórczy dla was obojga.

W korzystnym układzie siły tajemne strzegły będą waszych przedsięwzięć, gdyż jest w nich zawarta olbrzymia energia i moc twórcza.

Wzajemna fascynacja i inspiracja uczynią z was silną i niezależną parę.

W mniej korzystnym układzie, jeśli „ósemka" nie ma ochoty się rozwijać, a „dziewiątka" nie potrafi zaakceptować jej autorytetu, docenić wiedzy, nieprzeciętnych talentów przywódczych i skuteczności działania - być może wasze drogi się rozejdą, choć z pewnością zachowacie wzajemny szacunek.

 

ZWIĄZEK „DZIEWIĄTKI" Z „DZIEWIĄTKĄ"

Jak by się nie potoczyły wasze wspólne losy, należy uznać, że było to przeznaczenie. Związek ten bywa lekcją, która uczy was wiele o sobie samych.

Możecie się świetnie rozumieć i pomagać sobie nawzajem, albo walczyć o dominację i próbować wykorzystać partnera do realizacji własnych życiowych planów. Czasem okazuje się, że partner wcale do nich nie pasuje.

Wielkie porozumienie psychiczne, unia ciał i dusz, albo całkowity brak porozumienia, poważne problemy emocjonalne, walka, obcość - oto, co może przynieść przeznaczenie.

 

źródło: N.Czarmińska "Liczby losu"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...