Skocz do zawartości

Jaki kolor do pokoju synka


Pirania

Rekomendowane odpowiedzi

Odbieram właśnie mieszkanie. Chciałabym wiedzieć jaki kolor ścian najlepiej nadaje się do pokoju dziecka (7lat). Synek od września idzie do szkoły.

pozdrawiam

Alicja:papa2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukałam na necie kilka stronek dla Ciebie które może Cie zainteresują

Rozwoj energetyczny człowieka c.d. / Reinkarnacja / Elen - Żyj w Miłości

Feng Shui Feng Shui Rodziny

Gwiazdy mowią - tygodnik astrologiczny

Gwiazdy mowią - tygodnik astrologiczny

 

Najbardziej do mnie przemawia stronka pierwsza i co za tym idzie - żółty kolor -proponuje żółty pastelowy .

Mój synek ma pokój o dwóch ścianach żółtych na przeciwko siebie i dwóch złotych . Tez ma 7 lat.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez _Domi_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma
Odbieram właśnie mieszkanie. Chciałabym wiedzieć jaki kolor ścian najlepiej nadaje się do pokoju dziecka (7lat). Synek od września idzie do szkoły.

pozdrawiam

Alicja:papa2:

 

A brałaś pod uwagę też upodobania dziecka? Mój syn też w tym roku idzie do szkoły, ale nie zgadza się np na żółty i niebieski. Osobiście uważam, ze feng shui nie jest złe, ale jeśli dziecku nie będzie się podobało i nie będzie się w tym pokoju dobrze czuł, to feng shui nic tu nie da.

Mój syn np chce mieć teraz czyste i białe ściany w pokoju, mebelki ma drewniane z elementami niebieskiego i łóżko z jasno żółtym i niebieskim motywme marynistycznym. I uważam, ze biały kolor lub kremowy będzie odpowiedni. Na pewno rozjaśni pokój i nie bedzie tak rozpraszał podczas nauki.

Oczywiście to co napisałm to nie feng shui, akurat na tym się nie znam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za odpowiedź...

Mój synek - obecnie ma żółte ściany i nie narzeka. Mieszkamy w bloku, więc ciemne kolory odpadają - ze wzgl. na wielkość pomieszczeń. 13m kw. to niezbyt dużo, ale nie ma co narzekać.

Myślałam też o jasnym pomarańczowym.....kremowym, kawie z mlekiem.....:_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Naprawdę skonsultuj to z synkiem. Kreowy jest ładny, ale czasem moze wyglądac jak przybrudzony, pomarańcz może być za jaskrawyKawa z mlekiem niektórych zasmuca. Może idź z synem do sklepu z farbami i obejrzyjcie razem, dostępne kolory, niech on też ma coś do pwoiedzenia.

Co do ciemnych kolorów to nie musisz się ich bać, jeśli je lubisz. Ja mam jeden maleńki pokój pomalowany na ciemną czerwień i wcale źle to nie wygląda. Owszem to sypialnia, ale kolor stwarza mi tam miłą atmosferę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

W świetle Feng Shui, można dobrać kolor ścian w pokoju synka według energii w jego pokoju oraz według jego osobistego wykresu. Można np. zadziałac tak aby lepiej się uczył i zdrowo wypoczywał.

 

pozdrawiam

wlade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Kolory do pokoju dla dzieci od 2-13..!!!

 

Szczęście jest jak motyl.Im bardziej za nim gonimy,tym bardziej nas zawodzi.Ale jeśli tylko zajmiemy się innymi sprawami,samo do nas przyjdzie i delikatnie usiądzie na naszym ramieniu...........

najlepszy kolor to zielony ale aby dziecko mialo rozwoj we wszystkich kierunkach musisz zastosowac 5 ELEMENTOW W FENG SHUI TJ.: WODA, DREWNO,OGIEN,ZIEMIA,METAL

KOLOR ZOLTY -ZIEMIA - SAM KOLOR NIE JEST DOBRY W POKOJU DZIECKA!!!!

MUSISZ DODAC POZOSTALE KOLORY ABY TWOJE DZIECKO MIALO JAK NAJLEPSZY START ZYCIOWY..O PYTANIE JAK TO ZROBIC NAPISZ

[email protected]

 

pozdrawaim cieplo!! gosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolory do pokoju dla dzieci od 2-13..!!!

 

Szczęście jest jak motyl.Im bardziej za nim gonimy,tym bardziej nas zawodzi.Ale jeśli tylko zajmiemy się innymi sprawami,samo do nas przyjdzie i delikatnie usiądzie na naszym ramieniu...........

najlepszy kolor to zielony ale aby dziecko mialo rozwoj we wszystkich kierunkach musisz zastosowac 5 ELEMENTOW W FENG SHUI TJ.: WODA, DREWNO,OGIEN,ZIEMIA,METAL

KOLOR ZOLTY -ZIEMIA - SAM KOLOR NIE JEST DOBRY W POKOJU DZIECKA!!!!

MUSISZ DODAC POZOSTALE KOLORY ABY TWOJE DZIECKO MIALO JAK NAJLEPSZY START ZYCIOWY..O PYTANIE JAK TO ZROBIC NAPISZ

[email protected]

 

 

pozdrawaim cieplo!! gosia

 

Gosiu, skąd wytrzasnęłaś ta teorię o kolorach dla dzieci ? :ysz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...