Jump to content

Cofanie się w czasie


ringowarau
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się, że potrafię cofać się w czasie żeby naprawiać błędy życiowe. Każde cofnięcie sprawiało, że byłam trochę bardziej głupia i niestabilna emocjonalnie. Wszystkie poprzednie próby naprawienia pewnego błędu zawsze pamiętałam, co sprawiało, że byłam pod wielkim stresem, żeby nie popełnić znów tych samych pomyłek. A najgorsze w tym wszystkim było to, że nie mogłam nikomu o tym powiedzieć, że wiem co się zdarzy za 5 minut. Po prostu by mnie wyśmiali. Oznaki starzenia się też nie były widoczne - wyglądałam w danym czasie tak, jak bym wyglądała za pierwszym przeżyciem tego.

Wadą było to, że czasami wracałam do pewnego punktu w czasie nie po to zeby podjąć właściwą decyzję, ale po to żeby podjąć złą i zobaczyć, co się stanie - z ciekawości. W końcu zawsze mogłam powtórzyć podróż w czasie.

Za każdym cofnięciem w czasie wszystko było bardzo podobne, ale nie identyczne. Oprócz moich akcji różniły się czasem przypadkowe osoby, albo obrazy wiszące w pokojach. Ciekawe, czy te wszystkie małe rzeczy, które się zmieniały, mogłyby mieć wpływ na całą rzeczywistość.

Teraz jak to piszę też się czuję jakbym się cofnęła w czasie.

 

Dawno już moje życie codziennie nie jest połączone z myśleniem o ezoteryce, jednak jak przyśnił mi się ten sen poczułam, że jest bardzo ważny. Jeśli ktoś ma pomysł, co może symbolizować ten sen, albo miał podobnie, to proszę o kontakt.

Link to comment
Share on other sites

Guest SooYoung

Chcesz iść przez życie najlepiej jak się da, i to jest zrozumiałe.

Chciałabyś popełniać jak najmniej błędów, szybko się uczyć jak masz właściwie postępować, chciałabyś mieś kontrolę nad czasem. W e śnie za to płaciłaś cenę swoimi emocjami, czyli masz sygnał ze niewłaściwe w Twoim odczuciu decyzje podejmujesz w nerwach, w silnych emocjach, kiedy nie możesz przeanalizować czy to co zrobisz będzie faktycznie dla ciebie korzystne, a po prostu działasz.

 

Warto popracować nad opanowaniem emocji, albo w chwili wzburzenia, nerwów, silnych emocji powiedzieć sobie Stop i zapytać siebie - czy to faktycznie jest mi potrzebne, jakie to będzie mieć znacznie za kilka lat?

Błędów nie da się uniknąć, ale można albo je zminimalizować - czyli podejmować decyzje bez emocji, albo po dokonaniu już błędnej w Twoim odczuciu decyzji, wyciągnąć z niej wnioski i nauczyć się na niej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...