Jump to content

Cofanie się w czasie

ringowarau
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się, że potrafię cofać się w czasie żeby naprawiać błędy życiowe. Każde cofnięcie sprawiało, że byłam trochę bardziej głupia i niestabilna emocjonalnie. Wszystkie poprzednie próby naprawienia pewnego błędu zawsze pamiętałam, co sprawiało, że byłam pod wielkim stresem, żeby nie popełnić znów tych samych pomyłek. A najgorsze w tym wszystkim było to, że nie mogłam nikomu o tym powiedzieć, że wiem co się zdarzy za 5 minut. Po prostu by mnie wyśmiali. Oznaki starzenia się też nie były widoczne - wyglądałam w danym czasie tak, jak bym wyglądała za pierwszym przeżyciem tego.

Wadą było to, że czasami wracałam do pewnego punktu w czasie nie po to zeby podjąć właściwą decyzję, ale po to żeby podjąć złą i zobaczyć, co się stanie - z ciekawości. W końcu zawsze mogłam powtórzyć podróż w czasie.

Za każdym cofnięciem w czasie wszystko było bardzo podobne, ale nie identyczne. Oprócz moich akcji różniły się czasem przypadkowe osoby, albo obrazy wiszące w pokojach. Ciekawe, czy te wszystkie małe rzeczy, które się zmieniały, mogłyby mieć wpływ na całą rzeczywistość.

Teraz jak to piszę też się czuję jakbym się cofnęła w czasie.

Dawno już moje życie codziennie nie jest połączone z myśleniem o ezoteryce, jednak jak przyśnił mi się ten sen poczułam, że jest bardzo ważny. Jeśli ktoś ma pomysł, co może symbolizować ten sen, albo miał podobnie, to proszę o kontakt.

Guest SooYoung

Chcesz iść przez życie najlepiej jak się da, i to jest zrozumiałe.

Chciałabyś popełniać jak najmniej błędów, szybko się uczyć jak masz właściwie postępować, chciałabyś mieś kontrolę nad czasem. W e śnie za to płaciłaś cenę swoimi emocjami, czyli masz sygnał ze niewłaściwe w Twoim odczuciu decyzje podejmujesz w nerwach, w silnych emocjach, kiedy nie możesz przeanalizować czy to co zrobisz będzie faktycznie dla ciebie korzystne, a po prostu działasz.

Warto popracować nad opanowaniem emocji, albo w chwili wzburzenia, nerwów, silnych emocji powiedzieć sobie Stop i zapytać siebie - czy to faktycznie jest mi potrzebne, jakie to będzie mieć znacznie za kilka lat?

Błędów nie da się uniknąć, ale można albo je zminimalizować - czyli podejmować decyzje bez emocji, albo po dokonaniu już błędnej w Twoim odczuciu decyzji, wyciągnąć z niej wnioski i nauczyć się na niej.