Skocz do zawartości

Problem rodzinny


Misiasty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

przez ostatnie lata moi rodzice maja problemy. Ale zaczne moze od poczatku...

kilka lat temu, moi rodzice poklocili sie z wujkiem, bylo to jakies okolo 10 lat temu...

Od tamtej pory nic nie szlo tacie, firma z czasem upadla, obecnie ma problemy ze zdrowiem. Zona wujka ( moja chrzestna) chodzila do wrozki, czesto sama ,,czarowala'' w dosc szybkim tempie od tamtego momentu szybko sie wzbogacili, teraz ich dzieci rowniez, wszystko idzie im idealnie. Ich corka jest od pewnego czasu z synem szefowej u mojej mamy, jak by tego bylo malo to rowniez moja mama posiada teraz problemy, bylo coraz gorzej, az w koncu stracila prace. Od jakiegos czasu moja mama stala sie strasznie religijna, az w takim stopniu, ze w naszym domu pojawil sie egzorcysta z Wloch, brat jej kolezanki. Dzis mama przyszla do mnie z placzem, ze dowiedziala sie gdzies u jakiegos ksiedza ( nie wiem co gdzie i jak dokladnie, ale byla w stanie spoczynku, czy cos takiego) , ze ciotka rzucila na nas urok. Dzieki temu wlasnie pojawilem sie tutaj, nawet nie wiem szczerze jak. Co do mojej postaci, to raczej srednio wierze w takie rzeczy, albo po prostu sobie to wmawiam, sam juz nie wiem... Mi uklada sie roznie raz lepiej, raz gorzej, chociaz ostatnimi czasami, czesto kloce sie z moja dziewczyna z ktora jestem juz 8 lat, chociaz moim zdaniem to wina zmiany otoczenia. Szczerze jestem bardzo ciekaw co niedlugo pod spodem przeczytam. Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uroki, uroki, wszędzie uroki.

 

Napisz proszę, z jakich okolic jesteś.

Ogólnie egzorcyści katoliccy są jednymi ze słabszych egzorcystów.

Ja bym stawiała nie na urok lecz na złe oko - również potrafi namieszać.

Nie wiem, jak duży jest problem, więc za duzo też się nie wypowiem.

 

Dobij proszę do 10 postów i napisz do mnie pw z datą urodzenia to coś poradzimy :)

 

Ahh i najważniejsze - uważaj na naciągaczy, czają się WSZĘDZIE, zobaczą bogowie wiedzą co i będą próbowali naciagać. Nie daj się !! Myśl też racjonalnie, zeby nikt Tobie oczu nie zamydlił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tak źle nie wpływa na nasze życie jak rozsiewanie wokół siebie negatywnej energii. Masz tego przykład. Jeśli już zdarzyło się z kimś pokłócić, zawsze można się pogodzić - każdy terapeuta, nawet niewierzący to powie. Będzie to więc pierwsza rada z mojej strony, bo jak mówi przysłowie: "Zgoda buduje, niezgoda rujnuje...".

 

Można skorzystać z egzorcysty, ale są też tzw. egzorcyzmy proste, które można odmawiać samemu. Oto przykład: SPAMOWANIA

 

Skoro mama stała się religijna to dobrze. Nic tak nie zniechęca Zło, jak bliskość z Panem Bogiem, choć w tym przypadku trzeba ten urok po prostu zdjąć, albo poprzez zgodę z rodziną, albo korzystając z modlitwy egzorcyzmu prostego czy egzorcysty. Na wyższym poziomie duchowym pomaga jeszcze wysyłanie w stronę człowieka rzucającego urok dużej dawki miłości, ale nie każdego na to stać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

W kartach klątwy / uroku de facto nie widzę, ewidentnie złe oko ALE wskazywałabym na kobietę. Nie na wuja. Może jego zona?

 

Napisz do mnie za kilka dni, ponieważ jutro wyjeżdżam i nie mam kiedy przysiąść pomyśleć :)

Ale nie zostawimy tego tak ;)

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...