Skocz do zawartości

bliźnięta a horoskop natalny


kawunia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moje zapytanie, Jowisz i Saturn w koniunkcji, synastria przyjacielska. Druga rzecz zastanawia mnie fenomen bliźniąt, moje córki urodziły się w odstepstwie 5 minut, wiadomo ze mają identyczne horoskopy urodzeniowe, a sa zupełnie inne, jedna jest uzdolniony artystycznie, śpiewa, pisze teksty, rusuje i gra na instrumentach a druga nie dostała nic, tylko jest kasę potrafi kombinować jak nikt, jedna jest spokojna i bardzo wrażliwa, a druga jest krejzi i zabaw nana maxa, więc nie rozumiem jak to możliwe, wiadomo ze każdy człowiek jest inny, ake bez przesady.;) sa blizniaczkami, powinny być przynajmniej podobne, pozdrawiam

Edytowane przez kawunia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horoskopy identyczne ale sparwdz numerologicznie bo imiona maja inne.

Patrzylas na stopnie w horoskopie i aspekty, czsem akurat 5 min wystarczy by cos przeskoczylo.

Ps. Z tego co widze bliznieta na ogol rozmia sie od siebie jakny mialy sie uzuelniac.

Jaki maja do siebie stosunek? Bo w synastri wiadp same konounkcje ;-) jestem wiec ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kochają się bardzo, sa ze sobą związane silnie i żyć bez siebie nie mogą, no oczywiście kłócą się czasem jak to rodzeństwo, ale to szczegół Wiesz no imiona moze mają taki wpływ ale nie aż tak znaczny, przez te 5 minut nic nie przeskoczylo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się na Astrologii niespecjalnie znam, ale przypuszczam, że przez to, że ciąża bliźniacza jest w pewnym sensie niestandardowa, to na ogól jedno dziecko jest jeśli nie wyraźnie słabsze, to przynajmniej spokojniejsze i przez samą tę konieczność podziału (miejsca, pożywienia) w łonie matki, to na ogół jest to dość wyraźne, że jedno bliźnię jest tym dominującym, dlatego Horoskop/Numerologia może się nie sprawdzać dla obojga, gdyż to drugie bliźnię ma te cechy pewno ograniczone/osłabione, ale zaznaczam, że to tak na moją logikę, może błedną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jest jakaś znaczącą różnica w Ascendentach, godzina i minuta tu się liczy.

Poza tym na pewno są podobne;)

Możliwe też że jako bliźniaczki są specyficzne, w końcu taka sytuacja nie zdarza się często .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej różnicy :) porownalam, nie ma żadnej różnicy ani w ascendentach ani w położeniu planet w domach, obie są zupełnie inne i wygląd i charakter ;) mogę Ci przesłać foty na mejla :D jefyns co mają podobnego tokolor włosów i oczu. Za to już fenomenem ss bliźniaczki z klasy moich córek, to był taki jakiś wysyp bliźniaków tego rocznika, i te bliźniaczki nawet nie wyglądają jak by miały jednych rodziców, jedna jest wysoka blondynka, niebieskie oczy, ma "gruba kosc", druga jest brunetka, ma brązowe oczy, włosy ciemny brąz jest chudziutka i niska, nikt nie wierzy ze to siostry sa w ogóle, mają ten sam ascendent więc powinny być przynajmniej ten sam kolor włosów ;) to mnie bardzo ciekawi ;) jedna jest podobna do taty, druga do mamy, ale mimo wszystko, nie w nich krzty podobieństwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...