Skocz do zawartości

On panna, Ona bliźnieta


nioop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..

Chciałbym dowiedziec się wszystkiego o naszej parze , otóz..

Ja mam na imie Kamil , ur. 04.09.1986 ( panna )

Dziewczyna ma na imię Weronika ur.31.05.1990 ( bliźnieta )

Bardzo proszę o wszystkie możliwe rzeczy do ustalenia ;p I z góry bardzo dziekuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Lubicie aktywne życie. Nigdy nie narzekacie na brak zajęć, angażujecie się w kilka spraw równocześnie. On jednak przejawia skłonność do ryzyka, lubi eksperymenty. Ty jesteś zupełnie inna - postępujesz rozważnie i trzymasz się sprawdzonych metod.

 

Należycie do ludzi kierujących się raczej pobudkami racjonalnymi niż emocjonalnymi i to bardzo Was łączy. Lubicie ze sobą rozmawiać, potraficie docenić pod tym względem swojego partnera. On jest praktyczny, podczas gdy Tobie trochę tego brakuje i niekoniecznie musisz wprowadzać w życie swoje pomysły i idee.

 

Źródło - Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski oraz Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

To para dobranych przyjaciół, ale nie kochanków. Mają sobie wiele do powiedzenia. Ale o płomienne uczucia między nimi bardzo trudno. Oboje urodzili się pod wpływem planety Merkury, ale ich współpraca sprzyjać będzie karierze, ale nie miłości. Pan Panna lubi mieć wszystko pod kontrolą, planuje wydatki i wydarzenia na kilka lat do przodu. Niestety, partnerka spod Bliźniąt co chwila zmieniać będzie te plany i bagatelizować wszystkie wspólne ustalenia. Fascynacje płcią przeciwną i zdrady Pani spod Bliźniąt doprowadzą Pana Pannę do rozpaczy. Pani Bliźnięta nie będzie wywiązywała się z żadnych domowych obowiązków. Para ta ma małe szanse na długotrwały związek. Aby się wzajemnie nie ranić, powinni zostać przyjaciółmi, albo trwać w wolnym związku.

 

Źródło - Horoskop partnerski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Beznamiętność. Ich związek przypomina raczej klub dyskusyjny. Ona wszczyna dysputy intelektualne, on je podejmuje i każdą tezę rozbija na czynniki pierwsze. Bliźniaczka czuje satysfakcję, że spotkała osobę, która wykazuje większe zainteresowanie dla jej tyrad, niż tylko bierne słuchanie i potakiwanie. Panna jako osoba lubiąca pozostawać w cieniu nie wchodzi w paradę Bliźniaczce, która uwielbia błyszczeć w towarzystwie.

 

Raczej skromna i niezbyt śmiała Panna, swoje spostrzeżenia powierzy ukochanej, która z elokwencją wyrazi je wszem i wobec. W innych kwestiach takiej zgody już nie będzie. Trzpiotowata i wciąż dziecinna Pani Bliźniak po jakimś czasie drażnić będzie spokojną i ułożoną Pannę. On pedantyczny, lubiący mieć wszystko na swoim miejscu irytować się będzie, gdy ona nieustannie będzie coś zmieniać, przestawiać lub po prostu gubić. Gdy on będzie chciał jakiś pomysł wcielić w życie, skrupulatnie i rzetelnie przygotowany plan działania. Ona w tym czasie będzie rozmyślać i dyskutować z rzeszą znajomych na ile to jest konieczne, nowoczesne i trafne.

 

On woli sprawdzone i konserwatywne rozwiązania. Dla niej to co nowe to najlepsze i nikt jej nie przekona, że jest inaczej. W alkowie jaka taka harmonia, którą zawdzięczać można raczej jego cierpliwości i niezbyt pobudliwym temperamentom obojga.

 

Potraficie być ze sobą, a raczej Ty Panno odpowiednio postępujesz z partnerką Bliźniaczką. Postaraj się tylko zdystansować do jej ruchliwości. Dziel się z nią wszelkimi nowościami, o których słyszałeś. Ty Bliźniaczko pozwalaj ukochanemu odpoczywać i w spokoju pomyśleć.

 

Źródło - Horoskop partnerski - Onet.pl Magia[]=11040&signs[]=9752

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

A dodatkowo:

 

Kobieta Bliźniak

 

to wieczne dziecko, czasami cechuje ją niezdecydowanie i skłonność do drobnych kłamstw. Jest niezwykle nastrojowa, łatwo wpada w euforię i cieszy się drobiazgami, czasem chwilę później jest przygnębiona i małostkowa. Jest trudnym współpracownikiem, najlepiej czuje się na samodzielnych stanowiskach, kiedy cała odpowiedzialność za zadanie spoczywa na niej. Zakochuje się często, kocha namiętnie i gorąco. wydaje się jednak, że powodem tego jest wyłącznie fizyczny popęd.

 

 

 

Mężczyzna, który jej się spodoba, niełatwo się od niej uwolni. Potrafi oczarować każdego mężczyznę tak, by poczuł się jak w niebie. Niestety, często równie szybko potrafi wycofać się ze związku. Partner Pani Bliźniak powinien przymknąć oko na brak zdecydowania i kapryśną naturę Pani Bliźniak. Jeśli mu się uda, czeka go intensywne życie, w którym pełno emocji, śmiechu i szalonych planów.

 

Kobieta Bliźniak traktuje miłość jak zabawę i nie ma dla niej zakazanych czy wstydliwych tematów w tej sferze. Nie akceptuje monotonii i do pełni życia potrzebuje ciągłego dreszczyku emocji, ciągle poszukuje nowych wyzwań i doznań.

Najlepszy partner dla niej to: Baran, Skorpion i Rak

 

Źródło - Horoskop Partnerski, horoskop miłosny, horoskop chiński, imiennik, księga imion, kobieta, czas wolny, darmowy horoskop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Pan Panna i Pani Bliźnięta - Warunkowy

Tych dwoje zdawało się na siebie czekać. Jednak, aby wszystko dobrze się ułożyło, pani Bliźniak musi zaufać zmysłowi organizacyjnemu Panny.

 

PAN PANNA I PANNA BLIŹNIAK

Kontakty umysłowe między obojgiem są łatwe i mogą być interesujące. Problemy seksualne, tak u niej (z wyjątkami), jak i u niego nie dominują. Pewien brak stałości, lekkomyślność i chwiejność Bliźniaczki napotykają u pana spod znaku Panny na brak zrozumienia. Analitycznym cechom umysłu Panny przeciwstawia Bliźniaczka wszechstronność, ciekawość i powierzchowność. Bystrość obserwacji istnieje u obojga, ale dowcip i ostry język Bliźniaczki działają na Pannę zazwyczaj drażniąco. Niestety, błyskotliwą partnerkę Panna nie zawsz potrafi docenić. Nie rozumie także, że kocha ona zmiany i urozmaicenie. Jednostajność działa na nią paraliżująco. Zabija ją. Wzajemny dobór nieszczególny.

 

Źródła - panna i PARY ZODIAKALNE- PANNA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja jestem bliźniak , mój mąż panna- i to co tu jest napisane ma sie nijak do naszego życia. Jesteśmy juz 19 lat po ślubie- układa nam sie bardzo dobrze, nie wiem skąd czerpiecie informacje na temat wspólnego życia tych znaków??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bliźniak , mój mąż panna- i to co tu jest napisane ma sie nijak do naszego życia. Jesteśmy juz 19 lat po ślubie- układa nam sie bardzo dobrze, nie wiem skąd czerpiecie informacje na temat wspólnego życia tych znaków??

 

 

To sa horoskopy ogólne, kazdy człowiek,każda para jest sama w sobie indywidualnością .... a to ze Wam sie układa bardzo dobrze , świadczy ze jesteście dobraną parą ...mimo pesymistnycznego horoskopu...czego można tylko pozazdroscic i pogratulowac ...

 

pozdrawiam : doty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...