Jump to content
Wampiroo?

Wampiryzm energetyczny - uwolnienie / bujda?

Recommended Posts

Wampiroo?

Witam,

 

Opiszę Wam pokrótce moją sytuację,a jest bardzo negatywna.Jakiś czas temu uwolniłem się z wampiryzmu fizycznego (tzn. podając rękę czerpałem energię od drugiej osoby),siłą własnej woli,trochę duchowością chrześcijańską itp.Przeszedłem strasznie długą drogę przemiany z osoby negatywnej na pozytywną....tak wcześniej byłem pesymistą,w tej chwili widzę świat w kolorowych barwach i nie zmieniam tego myślenia - tzn. jestem dobrym człowiekiem i optymistą (nie ma wyjątków,zawsze jak coś jest nie tak w związku z moim myśleniem odrzucam to i przeprowadzam kontraatak myślowy na pozytywny).Niestety ale jedna ważna dla mnie osoba czuje się wyczerpana po rozmowie ze mną.Objawy jakie nam towarzyszą to ból brzucha (tak jakby ktoś czerpał energię ze mnie,a z Niej to samo).Ja obwiniam siebie za tą sytuację ,musze powiedziec ,że kiedyś ludzie odemnie stronili ponieważ czerpałem z ich pól aurycznych energię,teraz tego nie robię ,to jedyna osoba która się tak czuje w moim towarzystwie.Chciałbym się dowiedzieć,czy jest to moja wina czy może jej (oboje chorujemy).Dodatkowo chciałem się zapytać znawców tematu – czy jest sens samemu oczyszczać i harmonizować własne czakry i aurę ,czy lepiej zapłacić Bioenergoterapeucie za wykonaną pracę? Bardzo zależy mi ,aby ta relacja się utrzymała i stąd to moje zaniepokojenie.W tej chwili kiedy nawet nie mam z nią kontaktu czuję się wyczerpany i boli mnie brzuch (tak jakby ktoś kradł mi energię).

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Waldarius

Mogą Was łączyć jakieś negatywne relacje z poprzednich wcieleń, wspólnie coś przerabiacie. U mnie w pracy jest pewna kobieta, z którą łączyły mnie różne relacje przez kilka wcieleń, kiedy z nią pracowałem na jednym stanowisku przez sześć tygodni nos stop chorowałem, kiedy przeniosłem się na inną zmianę objawy ustąpiły, ale od ośmiu lat i tak wiecznie pojawiają się różne problemy. Skorzystałem kiedyś z usług tarocistki badającej poprzednie wcielenia i potwierdziła, że wydarzyło się między nami wiele złego. Co do oczyszczania, ja kilkanaście lat temu skorzystałem z pomocy terapeutki leczącej klawiterapią, metoda tu nie jest ważna, tylko sam fakt, że postawiła mnie na nogi, ale jednocześnie zacząłem sam pracować z własną energią i trwa to do dziś. Bioenergoterapeuta jest w stanie pomóc nam na pewien okres czasu, czakramy i wyższe ciała nieustannie się oczyszczają, więc powinno się ten proces wspomagać na bieżąco.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wampiroo?

Dopuszczam takze klatwe rodowa. Jest tak,ze gdy wypije Yerba Mate to ludzie lgna do mnie , tak jakgdyby wszystkie dziury w sferze mentalno-duchowej sie lataly a ja mialbym oczyszczona aure. Ale jak zniknie efekt dzialania to znow zaczynam pobierac energie swoim mistycznym punktem - i pobieram wraz z nia stan emocjonalny (ktos jest wesoly,lekliwy,smutny,takze to dotyczy dwoch biegunow naszego zycia). Przez dlugi okres czasu zle o sobie myslalem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...