Jump to content

Rtg

Guest anhana
 Share

Recommended Posts

Powracam do was z RTG :D na pewnego Pana. Trudno go wyczuć, mam wrażenie, że ja cały czas przejmuję inicjatywę.

1 Jego intencje wobec Ciebie Walet karo/ Król Karo - On jest nastawiony może romansowo (walet karo) albo po prostu przyjacielsko, gdzieś tam wyjść wyskoczyć razem na koncert i tyle

2 Jego oczekiwania wobec Ciebie - Walet trefl/ As kier - Może jednak podobam mu się

3 Jak Cię postrzega - Dama trefl/ 10 kier - Może on dostrzega, że mi wpadł w oko.

4 Co Tobie może dać ? As pik/ Król kier - Może tu karty pokazują, że on raczej chłodno podchodzi do tej znajomości, ale jak już to może być romansowo.

5 Ogólne jego nastawienie do Ciebie - 10 karo/ 9 pik Nastawienie ma koleżeńskie, nastawienie na spotkanie.

6 Co ukrywa ? - 9 trefl 10 pik- Ta znajomość go męczy ?, i chce się zdystansować

7 Czego Ty oczekujesz - 9 karo/ król pik - Ja myślę, że wynikną jakieś przeszkody :P

8 Co możesz dać z siebie- 9 kier dama kier :D Ja jestem nastawiona romansowo, jak widać

9 Obraz relacji w chwili obecnej - As karo walet kier - Rozmawiamy od czasu do czasu

10 W jakim kierunku zmierza relacja ? As trefl walet pik dama karo - Być może się dowiem, że on kogoś ma

Jak sądzicie ?

Druga karta po nawiasie jest dołożona :)