Skocz do zawartości

Charakter w kartach


Gość No-emi

Rekomendowane odpowiedzi

Często zadaję pytania, poznając nowe osoby kim ktoś jest z charakteru, jakie cechy posiada, jakim jest człowiekiem.

Figury nie pozostawiają wątpliwości; Królowa buław lubi błyszczeć, jest towarzyska, w negatywie może okazać się rozwiązła i niestała, ale już np. 10 mieczy może oznaczać kogoś zranionego, kto przeszedł załamanie albo no właśnie...

Co mnie osobiście pokazały karty na różnych ludzi;

4 buławy - osoba lubiąca leniuchować, uparta, folgująca swym przyjemnościom, czasami dość bezwstydna.

As buław + 3 miecze - gaduła, osoba kłótliwa, też często popadająca w melancholię, zgryźliwa.

9 pucharów - osoba ta szczyciła się opinią nieszczerej, zakłamanej, złośliwej czy nawet chamskiej.

Jak sobie więcej przypomnę to dodam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. 10 mieczy może oznaczać kogoś zranionego, kto przeszedł załamanie albo no właśnie...

 

To też może być osoba ze sporym doświadczeniem, posługująca się słowem oraz rozumem. Dużo może myśleć. Także pisać - posługiwanie się słowem pisanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miecze zawsze pokazują mi osobę albo walczaca z innymi, najczęściej podła I zlosliwa.

Ew. kogoś zranionego, upadłego na duchu, wręcz pokonanego zgodnie z opisem karty po prostu.

Bulawy za to czasem pokazaly mi albo urzednicze, albo zajmujce sie formalnosciami (w sensie te osoby sie tym zajmuje, wydaja decyzje, nie sa petentami czy klientami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 kielichów, 4 mieczy nieraz ukazują mi osobę zamkniętą, która z różnych powodów jest "odcięta" od świata.

Albo nad czymś myśli, analizuje, albo bardzo przeżywa emocjonalnie.

W każdym razie choć może wewnętrznie pragnie kontaktu to w tej chwili trudno się z nią skomunikować.

 

Przy czym są to "zamknięcia" z różnych powodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...