Skocz do zawartości
Katarzyna30sa

Skuteczność skrypu

Rekomendowane odpowiedzi

Katarzyna30sa

Czy skrypty runiczne są naprawdę skuteczne? Ile czasu potrzeba aby zadziałały?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zoska1977

A ile potrzeba czasu aby Bóg, którego prosisz o pomoc Cię wysłuchał (jesli wogóle) i spełnił Twoją prośbę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sydoniusz

A tak z innej beczki, to dlaczego większość ludzi prezentuje taką postawę roszczeniową? Zamiast skryptu lub modlitwy w "intencji" proponuję skrypt/modlitwę dziękczynną za to, że nie jest gorzej.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ismer
A tak z innej beczki, to dlaczego większość ludzi prezentuje taką postawę roszczeniową? Zamiast skryptu lub modlitwy w "intencji" proponuję skrypt/modlitwę dziękczynną za to, że nie jest gorzej.

Ja wolę inną modlitwę: dziękuję za to co mam i proszę o więcej xd - o ile to "więcej" jest mi naprawdę potrzebne ;)

Czy skrypty działają? różnie to bywa, tym bardziej iż nie wiesz na pewno czy zdziałał skrypt czy sama prośba ;)

Ja swoje skrypty kojarzę z działaniem, ale nie mam zwyczaju prosić Run o pomoc na byle co, tak dla siebie jak i dla innych.

Poza tym by skomponować "dobry" skrypt nie wystarczy "wiedza" internetowa, na tym trzeba się po prostu dobrze znać. I naprawdę - nie przeginać z prośbami...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Elie-1
A ile potrzeba czasu aby Bóg, którego prosisz o pomoc Cię wysłuchał (jesli wogóle) i spełnił Twoją prośbę?

Zależy od Boga - podobno są różni. Moje prośby do Boga chrześcijańskiego.. hmm to zależało od prośby. Czy to o co prosiłam było mi potrzebne. Prośba o uniknięcie zaplanowanej operacji została wysłuchana i spełniona w jeden dzień. Co do innych, różnie z tym bywało. Czasami dostawałam przysłowiową wędkę.

Odnośnie run, tych germańsko/ nordyckich podobno dostaje się w wyproszonym czasie, z tym, że za wyproszone się płaci -

Runatall (fragment):

8. (147) Lepiej nie modlić się, niźli ponieść

zbyt wielkie koszty za wymodlone;

Lepiej nie dostać, niźli zbyt wielką ponieść ofiarę,

-- przerwa --

Tak Thund stary zapisał, nim ludzie powstali,

Gdy wyrósł wysoko, gdy przybył do domu;

Z blogu Szerszenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zoska1977

To akurat było pytanie retoryczne Ellie. Nie ma reguły na to kiedy zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Elie-1

No to ta cała magia run jest bez sensu. Poprosisz o randkę czy zdany egzamin i co... facet pojawi się po tygodniu zamiast w dany dzień i o umówionej godzinie.Pójdziemy na egzamin a runa zadziała za miesiąc ? Wiem, przykład z d.. wzięty..... no ale jeśli nie wiadomo kiedy zadziała, to po co prosić i jeszcze płacić za magię funta kłaków wartą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zoska1977

Bo ludzie są roszczeniowi i chcą wszystko od razu. Większośc nie ma za grosz pokory i szacunku. Więc z jakiej racji Bogowie mieliby mi pomóc? Bo ja tak chce?! Bzdura!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Elie-1

Paranoja. Poleca się takie czy inne runy z góry wiedząc, że bogowie i tak nie pomogą. Czy proszący wiedzą chociaż w ręce których bogów oddają swój los, swoje sprawy.Skazują się na ich łaskę czy niełaskę. Czy wiedzą, że nordyccy czy germańscy bogowie lubią sobie zakpić z ludzi. Mogą ich potwornie ukarać zamiast pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zoska1977

Nikt nie napisał, że Bogowie nie pomoga Elie. I oczywiście połowa nie ma pojęcia ani o runach ani o Bogach. Doskonale o tym wiesz.Zresztą ta dyskusja (kolejna zresztą) jest bezsensowna bo każdy zrobi co chce i jak chce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
megi0121

Aby skrypt runiczny zadzialał nie wystarczy sobie go tylko namalowac na kartce czy jakim kolwiek nosniku,trzeba zrobić konsekracje skryptu,wtedy będzie dzialał. Do konsekracji potrzebne sa: kadzidelko,swieczka,sól,woda . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi