Jump to content

Ludzie z planetami na naszych wezlach ksiezycowych


Recommended Posts

Jak odczuwacie, odbieracie ludzi z plenetami na waszych wezlach ksiezycowych?

 

We wszystkich moich związkach były aspekty, a dokładniej koniunkcje) węzłów do planet (najczęściej Księżyca, w dwóch przypadkach do Wenus). Przejawiało się to najczęściej jako takie dobre porozumienie, wzmacnianie cech tych planet, na których był węzeł pł., czułam, że dobrze działają na mój Księżyc/Wenus.

  • Cool 1
Link to post
Share on other sites

Moje wezly to polnocny baran poludniowy waga. Dwóch waznych mezczyzn w moim zyciu jeden ze sloncem w wadze a drugi ze stellum odebralam przy puerwszym spotkaniu w tak zaskakujacy sposob ze dlugo nie moglam sie zorientowac w czym rzecz - teraz mysle ze to wezly. Gdy ich poznalam poczulam sie tak jakbym po latach weszla do domu w ktorym sie wychowalam, albo uslyszala piosenke ktora przywiodla mi na mysl sentymentalne wspomnienia. Czulam od nich energie czegos starego, znanego mi juz. Nie wiem czy wiecie co mam na mysli. Rowniez siostra ze sloncem na moim wezle wadze choc nasze relacje byly burzliwe ale czasem niezle sie dogadywalysmy, choc cieszylam sie jej szczesciem to w momencie gdy urodzila dziecko poczulam niezrozumiane dla siebie uczucie ktorego nie potrafie wyrazic slowami czulam zakończenie czegos, poczulam sie jakgdyby zdradzona. Mysle ze te uczucia sa zwiazwne z karma jaka tworze z tymi osobami.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Gwiazdologia

Słyszałem sugestie i osoboście przypatruję się, że Węzeł w horoskopach porównawczych może mieć sporą siłę rażenia, zwłaszcza jeśli czyjś Węzeł znajdzie się na osi drugiej osoby. Przyznaję, że... skłaniam się ku potwierdzeniu tej tezy, ale na razie jest to etap [under construction] ...

  • Super 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...