Skocz do zawartości

Ludzie z planetami na naszych wezlach ksiezycowych


Dirty

Rekomendowane odpowiedzi

Jak odczuwacie, odbieracie ludzi z plenetami na waszych wezlach ksiezycowych?

 

We wszystkich moich związkach były aspekty, a dokładniej koniunkcje) węzłów do planet (najczęściej Księżyca, w dwóch przypadkach do Wenus). Przejawiało się to najczęściej jako takie dobre porozumienie, wzmacnianie cech tych planet, na których był węzeł pł., czułam, że dobrze działają na mój Księżyc/Wenus.

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wezly to polnocny baran poludniowy waga. Dwóch waznych mezczyzn w moim zyciu jeden ze sloncem w wadze a drugi ze stellum odebralam przy puerwszym spotkaniu w tak zaskakujacy sposob ze dlugo nie moglam sie zorientowac w czym rzecz - teraz mysle ze to wezly. Gdy ich poznalam poczulam sie tak jakbym po latach weszla do domu w ktorym sie wychowalam, albo uslyszala piosenke ktora przywiodla mi na mysl sentymentalne wspomnienia. Czulam od nich energie czegos starego, znanego mi juz. Nie wiem czy wiecie co mam na mysli. Rowniez siostra ze sloncem na moim wezle wadze choc nasze relacje byly burzliwe ale czasem niezle sie dogadywalysmy, choc cieszylam sie jej szczesciem to w momencie gdy urodzila dziecko poczulam niezrozumiane dla siebie uczucie ktorego nie potrafie wyrazic slowami czulam zakończenie czegos, poczulam sie jakgdyby zdradzona. Mysle ze te uczucia sa zwiazwne z karma jaka tworze z tymi osobami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Słyszałem sugestie i osoboście przypatruję się, że Węzeł w horoskopach porównawczych może mieć sporą siłę rażenia, zwłaszcza jeśli czyjś Węzeł znajdzie się na osi drugiej osoby. Przyznaję, że... skłaniam się ku potwierdzeniu tej tezy, ale na razie jest to etap [under construction] ...

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...