Skocz do zawartości

Przepiękna suknia ślubna


Gość anhana

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam super sen :).

Śniło mi się, że byłam tuż po ślubie, nie wiem z kim, nie wiem jak, ale wychodziłam (tak jakby kościoła) w pięknej sukni ślubnej, białej, koronkowej, z olbrzymim dołem. Czułam się w niej jak modelka, po prostu dumnie w niej kroczyłam do domu, przeglądałam się w witrynach sklepów po drodze i byłam zachwycona swoim wyglądem. Powróciłam do domu, wiedziałam, że za chwilę przyjdą goście ( ci z kościoła). Wtedy okazało się, że rodzice nie chcą mi towarzyszyć, każde z nich wychodzi z domu. A ja zostaję sama, w domu jest bałagan :P a ja zaczynam gorączkowo sprzątać bo przecież muszę przyjąć za chwilę gości. Rodzice w końcu wracają i pomagają mi odrobinę.

 

Jeszcze raz powtórzę :P suknie była przepiękna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Patrzenie po pozorach. Piękna suknie, ślub i cała otoczka w nim związana, pokazuje że chcesz być jak najlepiej odbierana przez swoje otoczenie, żeby jak najlepiej wypaść i dużo w to inwestujesz.

Modelka - to jest być chwila na wybiegu, ale to nie jest realne życie tylko pozory - sprzedawanie jakiegoś wizerunku.

Sen przekazuje ci informacje ze w pewnym momencie zgubiłaś prawdziwą siebie. Rodzice są symbolem Twojej psychiki.

Uporządkuj swoje otocznie, także to wewnętrzne - emocje, myśli, to jak widzisz świat.

 

Rozumiem że chciałabyś żeby ten sen mówił o ślubie w przyszłości, o miłym wydarzeniu, bo i suknie była przepiękna, może i tak być ,ale najpierw uporządkuj swoje życie - osobiste i emocjonalne.

Powrót rodziców i ich pomoc to znak że dasz radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee, ja nie jestem za ślubem :) A z modelką miałam po prostu na myśli, że czułam się bardzo atrakcyjnie i że ta suknia idealnie pasowała.

 

A sama sukienka biała czego jest symbolem ?

 

AAAA, faktycznie zrozumiałam teraz, bałagan w domu, rodzice wychodzą i ja muszę go sama uporządkować.

 

A ci goście i ten ślub sam w sobie ? jest czegoś symbolem

Edytowane przez anhana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...