Skocz do zawartości

Andrzejki 2016 w Cafe AmoRosa


Makrela

Rekomendowane odpowiedzi

Fler, jeśli zmienisz pracę będzie to korzystne dla Ciebie. Musisz się do tego jednak solidnie przyłożyć, tzn. dobrze przygotować, by się zaprezentować z jak najlepszej strony, pokazać, że jesteś kompetentna i świetnie nadajesz się na stanowisko, a resztę załatwi Anioł Stróż ;) inaczej mówiąc widać możliwość jakiejś opieki / protekcji, tak jakby miało zdarzyć się coś, co pozwoli zrealizować Twoje potrzeby zawodowe. A im lepiej będziesz przygotowana, tym lepsze sprawisz wrażenie na potencjalnym pracodawcy i nie będzie trzeba długo czekać na jego pozytywną decyzję.

Dziękuję Bardzo za wróżbę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
A oto odpowiedź kwiatów dla Ciebie:

 

Anhana, kwiaty mówią, że przy Tobie ktoś się kręci, ale Ty tego nie widzisz, bo być może traktujesz go jako kolegę, przyjaciela i nie dostrzegasz, że pan ma apetyt na więcej. Jest to ktoś z kręgu Twoich znajomych, macie zbliżony światopogląd. Jeżeli go odnajdziesz to możliwe, że wasz związek będzie udany, typu miłosno - przyjacielski, czyli nie sam stan zakochania i więcej nic ;) a związek, w którym Pan będzie nie tylko kochankiem ale i Twoim przyjacielem.

Karty kwiatowe co prawda czasu nie pokazują (wróżba jest na rok) ale wydaje mi się, że może coś się zadziać między wiosną a latem.

Ty pokazałaś się jako Tulipan, co w tym wypadku oznacza chęć na romans, na związek, a karty mówią, że to ma szansę się ziścić, ale jesteś kobietą ukrywającą swoje uczucia, masz swoje tajemnice serca, o których nie chcesz rozmawiać, tak jakbyś obawiała się wyznać komuś miłość, masz jakieś przed tym opory. A tymczasem to może być blokadą, gdyż taka postawa bywa odbierana jako chłód i zniechęca potencjalnych kandydatów, podczas gdy w Twym sercu szaleje żar tropików.

Zobaczymy co jeszcze poradzi Ci kamyk :)

Ewentualny partner pokazał się jako Róża, stąd wnioskuję, że jednak jest ktoś, kto Cię darzy uczuciem gorętszym niż przyjaźń :)

 

Oby się spełniło! :)

Czas na weryfikację. Patrzyłam, szukałam ale nie odnalazłam. Generalnie jakieś osoby się kręciły ale albo ja nie odwzajemniała tego co one albo na odwrót. Randki były ale nie wiele ponad to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Agnieszko, Twoje życie związkowe jest jakby ciągle w drodze do realizacji. Ty pokazałaś się jako bukiet Maków, a to oznacza duże złudzenia, jednak powodowane nie Twoją nieuregulowaną sytuacją osobistą a jakąś przeszkodą "wewnętrzną".

Nie wiem, czy to chodzi o jakąś blokadę z Twojej strony, bo to wygląda na wzór powiedzenia: "chciałabym a boję się", czy z Twoich wymagań w stosunku do partnera, czy też może z nieuświadomionych nadziei na "poprawę" ze strony jakiegoś mężczyzny, który już był w Twoim życiu.

Na pozycji miłości wyszła Chryzantema, która w tym wypadku oznacza kogoś, kogo już znasz, a kto deklaruje "miłość (albo chęć bycia z Tobą) aż po grób". Na pozycji partnera wyszła Róża, co oznacza, że jest ktoś, kto co najmniej czuje do Ciebie wielką sympatię, ma się ku Tobie.

Ale to wszystko jest w oddaleniu, czyli możliwość jest, jednak Ty pytasz o kogoś nowego, a karty nowego na stały związek teraz nie pokazały.

Wróżba jest na rok, więc trudno jest mi odnieść się do okresu dwuletniego, ale jest coś interesującego w... dalszej przyszłości, coś co bardzo trudno jest mi sprecyzować, tak jakby zależało to wszystko od osoby trzeciej, która może mieć duży wpływ na Twoją decyzję.

Co ciekawe, w moich kwiatowych wróżbach nie ma czasu dłuższego niż rok i używam ich tylko na sercowe sprawy od święta, czyli 2 x do roku, ale wokół Ciebie jest ta dziwna atmosfera dalszego czasu, nie wiem co to dokładnie znaczy, ponieważ niezmiernie rzadko mam takie odczucia przy tych kartach, lecz ogólnie chodzi o to, iż u Ciebie związek się pokazał, jednak nie w tym czasie, o który zapytałaś.

 

Weryfikacja

Na pozycji miłości wyszła Chryzantema, która w tym wypadku oznacza kogoś, kogo już znasz, a kto deklaruje "miłość (albo chęć bycia z Tobą) aż po grób". Na pozycji partnera wyszła Róża, co oznacza, że jest ktoś, kto co najmniej czuje do Ciebie wielką sympatię, ma się ku Tobie.

Sprawdziło się, tak jak pisałam wcześniej, chodzi o kolegę, którego znam od kilku lat i z którym jestem w związku..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na chwilę obecną nikt interesujący nie kręci się wokół Ciebie, tzn. nie widać pana na taką bliższą i dłuższą relację - taką na jakiej Ci zależy.

Owszem, możesz poznać kogoś fascynującego, lecz pan jak szybko się zapali, tak i szybko zgaśnie, taki słomiany ogień, a Ty po raz enty poczujesz się zawiedziona.

Ogólnie w ciągu tego roku andrzejkowego widać raczej takie właśnie burzliwe / męczliwe znajomości, no bo związkiem z prawdziwego zdarzenia nie nazwałabym tego, bardziej znajomości na krótką metę.

Czy jesteś zauważalna? - tak, jesteś, mężczyźni mają o Tobie nawet takie wyidealizowane wyobrażenie, bo to nie jest tak, że nikomu się nie podobasz, ale co innego wizerunek "z daleka" i podobanie się a co innego chęć pozostania w związku.

również pokazałaś się jako Kaktus, co oznacza, że u Ciebie również coś kłuje, lecz tym razem tym kłuciem jest tutaj brak związku, co Ci bardzo doskwiera i pp. związane jest z tym Twoje nastawienie mentalne.

Czy ktoś pojawi się na Twojej drodze na bliższą relację? tak, znajdziesz kogoś takiego, lecz nie szybko. Wprawdzie ta wróżba jest najdłużej na rok, jednak przy tak zadanych pytaniach w karcie partnera pojawił się bukiet Goździków co oznacza, że przyszłość partnerska rysuje się całkiem ładnie, ale nie teraz, jest to, jakby to powiedzieć, "w programie na dalszą przyszłość" - teraz karty takiej zmiany nie przewidują.

Witam. Powracam z weryfikacją. Szkoda, że w tym roku nie będzie wróżby kwiatowej i nie dowiem się kiedy pojawi się ten bukiet Goździków. Oczywiście miałaś rację Makrelo, nikt się nie pojawił. Właściwie to nawet nikogo fascynującego nie poznałam ani nie było męczliwych znajomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...