Skocz do zawartości

Pytanie o aurę


Telma

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie o aurę. Będę wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź.

Około pięć lat temu, zaczęłam sama uczyć się postrzegania aury. Znalazłam w Internecie trzy metody, aby osiągnąć dane umiejętności. Po tygodniu oprócz dostrzegania niebieskiej poświaty wokół skóry, zobaczyłam promienie wychodzące ze swojej dłoni. Niestety żadnych kolorów nadal nie widzę, po prostu nie potrafię się tego nauczyć. Ale od tamtej pory, w każdym świetle, dostrzegam wydłużenie palców, ramion, w ogóle całego ciała u każdego człowieka i przedmiotów np. książki. Wygląda to tak, jakby całe ciało było reflektorem słabego światła. Moje pytanie brzmi, czy to normalne , może każdy tak ma? Chciałabym zrozumieć czy ja faktycznie widzę Tę aurę, i czy taką umiejętność (na takim poziomie) w ogóle mogłabym do czegoś wartościowego wykorzystać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

szczerze, nie spotkałam się jeszcze z czymś takim, niestety, ale powiem tak... dla mnie jest to trochę dziwne, może zaczynasz widzieć to czego nie powinnas ?? Długo ćwiczysz tę aurę ? możesz wrzucić linka tej strony z której się uczyłaś ??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzięki za odpowiedź. Te ćwiczenia to były prawdopodobnie, takie jak opisane na tej stronie

link niezgodny z regulaminem forum. Nie wiem kto je wymyślał:), chyba są dość popularne…? Zwłaszcza eksperyment ze świecą, ale go robiłam zaledwie przez tydzień i szybko zobaczyłam u siebie te promienie (wychodzące przede wszystkim z palców dłoni). Obserwuję je do dziś, w każdych okolicznościach, wystarczy że spojrzę. We fragmencie tego tekstu jest o tym mowa "Po kilku chwilach zauważysz, że twoją dłoń otacza wyraźne, szarawe, niemal pozbawione koloru halo.

Gdy już je dostrzeżesz, skoncentruj uwagę właśnie na nim, nie na ścianie. Gdy będziesz to robił, aura może zniknąć. W takim razie po prostu spójrz znowu na ścianę, aż halo ponownie się pojawi. Kiedy zobaczysz aurę wyraźnie, spójrz na palce. Być może zobaczysz, jak promieniują z nich cienkie strumyczki energii. Przyjrzyj się uważnie

aurze, która otacza twoje palce, a zobaczysz, że jest ona w ciągłym ruchu…”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...