Skocz do zawartości

Czy się oswiadczy do konca roku


JagodowaTruskawka

Rekomendowane odpowiedzi

Facet zabral mnie dzis do jubilera abym wybrala sobie pierscionek zareczynowy ktory mi sie podoba. Jeden mi sie naprawde spodobal, i to on go zauwazyl.

 

Czy do konca tego roku kalendarzowego B mi się oswiadczy: Cesarzowa, Mag, Kochanki - Ta Cesarzowa wyglada tak zareczynowo :D Mag tez :) Kochanki jednak takie zastanawiające, i nie umiem sie na 100% zdecydowac na odp tak/nie. Aha , czy by to zrobil czy nie, bedzie dobrze, nie ma spiny :)

Odnośnik do komentarza

Tak! :--)

W tym przypadku widzę pozytyw kart.

Cesarzowa - szczęśliwa Ty,

Mag - czarujący facet, z inicjatywą, Mag to przecież propozycja,

Kochankowie - jak sama nazwa wskazuje i rysunek na karcie, oświadczyny.

Spełnienia Truskaweczko :--)

Odnośnik do komentarza

Wow, Pani Truskawko- losowałaś z całej talii,czy tylko z samych AW?

 

Patrząc z mojej perspektywy cesarzowa odnosi się do Ciebie, tego, że czujesz się spełniona w tej relacji i nic Ci więcej do szczęścia nie trzeba. Mag to sytuacja u jubilera, lużne rozmowy,badanie Twojej reakcji. Zaś kochanki- to niezdecydowanie. Jeśli dobrze liczę, z podsumy pustelnik-jeśli się wstrzyma, znajdzie lepszą okazję. Jak spojrzałam w pierwszej chwili na karty, nasuneło mi się na myśl, że pierścionek dostaniesz, ale z okazji świąt :)

 

Wszystkiego Dobrego ! :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

WERYFIKACJA

nie było zaręczyn, lecz były rozmowy o tym ( z jego strony) chęci są, ale to nie ten czas jeszcze. Chcemy mieć gdzie zamieszkać i wtedy to się stanie. Możliwe ze w tym roku 2017

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...