Skocz do zawartości

Czy się rozstaniemy?


patrycja3791

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy z partnerem problemy z zajściem w ciąże, ostatnio żyjemy "Razem,ale osobno" po prostu koło siebie...Nie czuję się szczęśliwa, a on żyje pracą. Nie jest tragicznie źle,ale nie jest też dobrze.Wiem,że mnie kocha, ale nie odpowiada mi już takie życie z dnia na dzień.Zadałam kartom pytanie czy się rozstaniemy. Nie założyłam czasu przy pytaniu, ale na pewno myślami nie wybiegam daleko na przód.Mam trochę problem z odczytaniem kart,bo wydają mi się dwojakie. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

 

Czy rozstanę się z moim obecnym partnerem?

6monet, Siła, Koło, Wisielec, Paź monet

 

Wydaje mi się,że on się nie stara(a raczej to wiem) i 6monet pokazuje bardziej moje zaangażowanie.

Dosłownie powoli zaczynam tracić Siłę i nie chce mi się o nic walczyć,starać. Sytuacja może ulec zmianie i nasza relacja

zawiśnie na włosku,ale ten Paź? Może pojawi się jakiś Paź?Nie wiem,czy Wisielec może oznaczać rozstanie, zawsze odbierałam go jako trwanie w czymś.Jeśli Wisielec nie oznacza rozstania to ja tutaj nie widzę ,że się rozstajemy.

Odnośnik do komentarza

Mam takie odczucie patrząc na te karty, że właśnie możesz zajść w ciążę na co wskazują Koło jako zmiany, dar od losu + Wisielec, który wywraca życie do góry nogami też pokazuje czas wyczekiwania i na końcu Paź jako dziecko.

6 monet i Siła nie są kartami zmian, mogą też pokazywać, że dojdzie między Wami do pewnej próby sił, ale związek się ustabilizuje i ta niespodziewana ciąża zupełnie odetnie problemy w relacji.

Odnośnik do komentarza

Źle zadane pytanie. Należałoby zapytać:

Jak dalej będzie mi się układać z partnerem?

ew. Czy w przyszłości mój związek na nowo rozkwitnie?

 

6 monet, Siła, Koło, Wisielec, Paź monet - z kart nie widać rozstania, Wasze wspólne życie będzie się toczyć dalej.

Odnośnik do komentarza

też nie widzę rozstania

 

6 monet - dobra współpraca

 

Siła - ukojenie, wszystko będzie dobrze :)

 

Koło - później życie zacznie się toczyć nie zawsze tak, jakbyś tego chciała

 

Wisielec - zatrzymanie w czasie, sytuacja się nie zmieni, tutaj może być przedłużeniem tego koła

 

Giermek denarów - nadal będzie kontakt, może większe skupienie na obowiązkach

Odnośnik do komentarza

Zajdziesz w oczekiwana ciążę i wszystko sie poukłada :-) . No... czy się poukłada to tak sobie nadinterpretowałam , ale w/g mnie widać tu ciążę i na tym się skupisz. Idzie zmiana. Głowa do góry :-)

Odnośnik do komentarza
Zajdziesz w oczekiwana ciążę i wszystko sie poukłada :-) . No... czy się poukłada to tak sobie nadinterpretowałam , ale w/g mnie widać tu ciążę i na tym się skupisz. Idzie zmiana. Głowa do góry :-)

 

Dzięki :-) W prawdzie moje pytanie nie tyczyło się ciąży, dlatego jak rozlożyłam karty i o tym od razu pomyslalam to mowie "nieeee, bzdura". Ale skoro Wy też to widzicie to moze jednak jest nadzieja :-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...