Skocz do zawartości

Odezwie się jutro czy nie?


Gość Linkinia

Rekomendowane odpowiedzi

Koło i Mag mówią, że tak. Raczej nie sumuję ;--)

 

On to Kapłan, trudna osobowość, do Kapłana ludzie przychodzą, nie on do nich.

Paź denarów może wskazywać na wiadomość, ale taką bardziej na tle zawodowych (interesik), a nie towarzyskim.

5 buław, jest energia w czynach, ale nie po Twojej myśli. Wiadomość przyniesie bardzo silne emocje, od euforii - zadzwonił, po nienawiść - by odmówić.

Wiesz, wydaje mi się, że w tych 5 buławach może utrzymywać/ podtrzymywać więcej takich luźnych kontaktów z dziewczynami. W tym przypadku Kapłana czytam jako negatyw, nie daj się nabrać na jego rzekomą ascezę. No, chyba że przejawia ułomność Kapłana i nie umie się komunikować. Ale Ty pewnie już wiesz to najlepiej. Ja skłaniam się ku pierwszemu, bo gdzieś tam pojawił się Mag z Kołem.

 

Aha, paź denarów to nie są szybkie wiadomość, oj nie śpieszy się pan. Możliwe, że na kontakt będziesz musiała poczekać, emocjonując się 5 dni.

 

Pozdrawiam :--*

PS. Fajnie, że masz ten staż :--)

Odnośnik do komentarza
Gość Linkinia

Bardzo, bardzo wam dziękuję :)

 

WERYFIKACJA

 

Nie odezwał się.

Zignorował mnie też kolega, który zawsze mi odpisywał i sam zagadywał - po wpisach na FB wnioskuję, że spędzali ten czas razem, może w większym, również damskim gronie. 5 buław mogło więc pokazać moją złość i/lub bicie się z myślami, czy pierwsza do niego nie napisać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...