Skocz do zawartości

Związek - czy będziemy ponownie razem


hoppipolla

Rekomendowane odpowiedzi

To ja poproszę o pomoc w interpretacji rozkładu:

 

król mieczy - 4 miecze - siła - cesarzowa

 

Chodzi o mój związek - facet mnie zostawił. Zadałam pytanie: Czy będziemy ponownie razem?

Zweryfikuję temat w ciągu pół roku :)

 

Nie do końca umiem zaproponować własną interpretację...

Ze względu na miecze powiedziałabym, że nie ma szans. Ale Cesarzowa jako karta wynikowa chyba jednak daje pozytywną odpowiedź?

No nie wiem jako to ugryźć - czeka nas trudna rozmowa, on podejdzie do sprawy racjonalnie, nie będzie dopuszczał do siebie uczuć, ale jeśli wyjdę z inicjatywą mam szansę cierpliwością, uporem przejąć kontrolę nad sprawą i doprowadzić do powrotu do siebie?

Czy może raczej - będziemy dużo analizować, będą chwilę zwątpienia, próba sił, ostatecznie nic z tego nie będzie, a jedynym plusem tej sytuacji będzie to, że ja stanę się silną, niezależną kobietą?

Odnośnik do komentarza

król mieczy - 4 miecze - siła - cesarzowa

Ewidentnie nastąpiła przerwa w waszej relacji (4 miecze) za sprawą twojego partnera (król mieczy). Moim zdaniem jest to jednak tylko zawieszenie na jakiś czas i jeśli wykażesz się determinacją (siła) to istnieje szansa na to, że znowu będziecie razem (cesarzowa).

Odnośnik do komentarza

Dziękuję! Ja myślałam o podobnej interpretacji co szarotka1, ale patrząc na opinie dot. rozkładu coraz bardziej zastanawiam się czy to nie pobożne życzenie :( Ja zawsze przyjmowałam, że ostatnia karta to wynikowa, a trzy pierwsze mówią ogólnie o sytuacji, ale widzę, że Wy zakładacie jakoś inaczej?

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Nie będziecie, Król Mieczy i 4 mieczy - separacja, odejście, natomiast pozostałe dwie mówią o tym, że świetnie sobie poradzisz z tym rozstaniem, co więcej wpłynie ono na Ciebie pozytywnie (po czasie oczywiście).

Odnośnik do komentarza

też nie widzę ponownego zejścia się

 

w Królu mieczy mężczyzna się odcina

4 miecze - w tej karcie nie ma działania, brak zmian

Siła - pogodzisz się z tym

Cesarzowa - dla mnie to nie jest karta związku, raczej będziesz cierpliwie (Siła) czekać na jego krok

Odnośnik do komentarza

Na dzien dzisiejszy wg mnie to nie ma szans. On może o Tobie myśleć i czasami z kimś pogadać na Twój temat, ale wieksze zaangażowanie widac z Twojej strony.Sama raczej też nie zrobisz kroku w tym kierunku. Mi Krol mieczy zawsze pokazuje kogos kto się odcina.

Odnośnik do komentarza

To w takim razie mam jeszcze pytanie techniczne. Jeśli zadaję pytanie "czy mamy szansę być znowu razem" to karty dają odpowiedź na tę chwilę czy ogólną? Inaczej ujmując - pytanie zadane zostało w czasie kiedy on się z kimś spotykał. Czy jeśli się rozstanie z tą dziewczyną powinnam ponawiać pytanie czy przyjąć, że karty dały już odpowiedź (ten rozkład, który jest przedmiotem interpretacji)?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...