Skocz do zawartości

Grudzień ;)


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Karty tasowane od nowa za każdym razem.

 

Aura grudnia 8 buław 10 mieczy Mag suma Słońce Skończy sie jakiś kontakt z kims, mozliwa nawet awantura, ale Mag mówi o zwycięstwie, że cokolwiek by to było wyjdzie mi to na dobre

 

Praca Kochankowie Śmierć Mag suma Sąd byc może jakies wątpliwości lub jakas możliwość wyboru się skończy i widać, że wyniknie z tego cos dobrego, może nowe możliwości w obecnej pracy?

 

Finanse As kielichów Król Buław 6 monet suma Kochankowie mój eks mąż (Strzelec) da mi więcej pieniędzy na syna, tak mi sie wydaje, chyba, że ojciec, bo on tez znak ognisty (Baran)..

 

Uczucia 4 mieczy 8 kielichów 5 kielichów Król Monet (na Króla Monet położyłam Maga, żeby sprawdzic kto to jest) suma Wisielec widac ostateczne pożegnanie z byłym partnerem, który może na serio odpuści i na horyzoncie ktos nowy, stabilny ? Ten Król Monetr wychodzi mi od bardzo dawna, może w grudniu go poznam?

 

Dom 9 buław 2 buław As kielichów Kapłan suma Kapłan wydaje mi się, że najpierw okopię się w swoim zaciszu, potem pojawi sie w nim rodzinna atmosfera, może eks mąz pobędzie u mnie jakis czas....?

 

 

Niespodzianka 3 buław 5 buław 8 buław 2 monet As mieczy Paź monet As monet 7 buław 6 monet (wybaczcie, ale same bramy) suma Sprawiedliwość jakas propozycja wyjazdu lub dodatkowego zarobku tu sie uwidacznia, widąć spooro zapału w tym kierunku i jakis przypływ gotówki, mozliwe, ze chodzi o moja prace na portalu ezoterycznym, byc może będzie więcej klientów

Odnośnik do komentarza

Aura grudnia 8 buław 10 mieczy Mag suma Słońce

Zaskakująca wiadomość, informacja, która doprowadzi do diametralnych zmian.

 

Praca Kochankowie Śmierć Mag suma Sąd

Koniec wahań, wyborów. Pojawi się szansa na stworzenie czegoś nowego , obiecującego. Wszystko będzie zależeć tylko od ciebie.

 

Finanse As kielichów Król Buław 6 monet suma Kochankowie

Moim zdaniem szef szykuje jakąś premię świąteczną.

 

Uczucia 4 mieczy 8 kielichów 5 kielichów Król Monet

Wydaje mi się, że w sprawach uczuciowych nic się, póki co, nie zmieni na plus. Może odezwać się ktoś z przeszłości, z kim relacja była przez jakiś czas zawieszona ale raczej widać twoje rozczarowanie.

 

Dom 9 buław 2 buław As kielichów Kapłan suma Kapłan

Będziesz przemęczona. Możesz jednak liczyć na wsparcie ze strony mężczyzny, z którym łączą cię więzi emocjonalne.

 

Niespodzianka 3 buław 5 buław 8 buław 2 monet As mieczy Paź monet As monet 7 buław 6 monet (wybaczcie, ale same bramy) suma Sprawiedliwość

Dostaniesz informację, która otworzy przed tobą perspektywy dodatkowego zarobku. Czeka cię duuużo pracy ale też z drugiej strony satysfakcja w postaci sowitego zarobku.

Odnośnik do komentarza

Aura grudnia 8 buław 10 mieczy Mag suma Słońce Aura kończenia spraw albo relacji z kimś i do końca roku uda ci sie to zakończyć.

 

Praca Kochankowie Śmierć Mag suma Sąd Skończą się twoje dylematy odnośnie pracy, rozwiążesz jakiś niejasności.

 

Finanse As kielichów Król Buław 6 monet suma Kochankowie U mnie 6 monet zawsze jakiś wydatek pokazuje a w tej kombinacji jakbyś musiała wybierać na którą rzecz wydać kasę, może jaki prezent komu kupić.

 

Uczucia 4 mieczy 8 kielichów 5 kielichów Król Monet (na Króla Monet położyłam Maga, żeby sprawdzic kto to jest) suma Wisielec Odcięcie się od starej relacji ale nowej tu nie widzę.

 

Dom 9 buław 2 buław As kielichów Kapłan suma Kapłan Tak mi się wydaje , że nabierzesz dystansu do czegoś.

 

 

Niespodzianka 3 buław 5 buław 8 buław 2 monet As mieczy Paź monet As monet 7 buław 6 monet (wybaczcie, ale same bramy) suma Sprawiedliwość Nowa praca albo jakies dodatkowe zajęcie mi sie skojarzyło.

Odnośnik do komentarza

Aura grudnia 8 buław 10 mieczy Mag suma Słońce

pełen ruchu, trochę nerwów, możesz czuć się zmęczona

 

Praca Kochankowie Śmierć Mag suma Sąd

Będziesz coś przeżywać i zastanawiać się czy dalej iść tą samą drogą. Widać tu zmianę podejścia... ktoś może grać nie całkiem fair wobec Ciebie

 

Finanse As kielichów Król Buław 6 monet suma Kochankowie

Będzie ok, choć wydatków może być trochę więcej ale pieniędzy powinno starczyć, ktoś może dodatkowo Cię wesprzeć

 

Uczucia 4 mieczy 8 kielichów 5 kielichów Król Monet (na Króla Monet położyłam Maga, żeby sprawdzic kto to jest) suma Wisielec

tęsknota, zamknięcie, wycofanie... ktoś w pracy może grać na Twych emocjach. Ogólnie bez większych zmian.

 

Dom 9 buław 2 buław As kielichów Kapłan suma Kapłan

wybieranie, miła atmosfera, dzielenie czasu na różne rzeczy. Były mąż bądź ojciec Twój też mógł się tu pokazać.. albo działanie według własnych zasad

 

 

Niespodzianka 3 buław 5 buław 8 buław 2 monet As mieczy Paź monet As monet 7 buław 6 monet (wybaczcie, ale same bramy) suma Sprawiedliwość

skojarzyło mi się z dodatkową pracą, pieniędzmi... albo jakieś niespodziewane spotkanie :mysli: stawiałabym jednak na coś z pracą, pieniędzmi, pracą u podstaw... ktoś może się wobec Ciebie dziwnie zachowywać

Odnośnik do komentarza

Aura grudnia 8 buław 10 mieczy Mag suma Słońce

 

Będzie dość energicznie, odetniesz się od kogoś/czegoś.

Praca Kochankowie Śmierć Mag suma Sąd

 

Możesz rozwiać jakieś wątpliwości, ewentualnie staniesz przed wyborem. Dzięki temu zajdą zmiany, o czym mówi i Śmierć, a Mag to coś nowego.

 

Finanse As kielichów Król Buław 6 monet suma Kochankowie

 

No wsparcie faceta się zaznacza, powinno być ok, 6 Monet to może wydatki na Święta.

 

Uczucia 4 Mieczy 8 kielichów 5 kielichów Król Monet Zamkniesz chyba za sobą trudny, emocjonalny etap (8 Kielichów), pożegnasz się ze smutkiem ( 5 Kielichów), a Monetowy to może jakiś nowy Pan się pojawi, czego Ci życzę :).

 

Dom

 

9 buław 2 buław As Kielichów Kapłan suma Kapłan

 

No dystans też mi się kojarzy, jeszcze może pomoc dziecku w nauce? Papież mi to obok Asa Kielichów przywiódł na myśl.

 

Niespodzianka 3 buław 5 buław 8 buław 2 monet As mieczy Paź monet As monet 7 buław 6 monet

 

Twoje energiczne działanie ( 3 Buław, 5 Buław, 8 Buław) spowoduje, że wpadnie Ci całkiem niezła kasa :).

 

Dobrego grudnia! :) :)

Odnośnik do komentarza

Aura grudnia 8 buław 10 mieczy Mag suma Słońce początek miesiąca będzie energiczny, ale później co się zakończy, może kontakt z jakimś Panem, ale wyjdzie Ci to na dobre

 

Praca Kochankowie Śmierć Mag suma Sąd możesz stanąć przed jakimś wyborem, będziesz się wahać, ale chyba podejmiesz ryzyko i dobrze na tym wyjdziesz, wydaje mi się, że to będzie coś mocno rozwojowego dla Ciebie:) powodzenia!

 

Finanse As kielichów Król Buław 6 monet suma Kochankowie możliwe, że buławowy Cię wesprze, ale tutaj też wydatki się zaznaczają, w końcu coraz bliżej święta...

Uczucia 4 mieczy 8 kielichów 5 kielichów Król Monet (na Króla Monet położyłam Maga, żeby sprawdzic kto to jest) suma Wisielec na uczucia moim zdaniem na razie jesteś jeszcze zamknięta, jeszcze widać w kartach rozczarowanie, moim zdaniem na razie nic się nie zmieni.

Dom 9 buław 2 buław As kielichów Kapłan suma Kapłan wydaje mi się, że na początku miesiąca mogą być jakieś problemy w domu, ale dobrze wszystko się skończy, w Asie kielichów i kapłanie widziałabym dobrą atmosferę

Niespodzianka 3 buław 5 buław 8 buław 2 monet As mieczy Paź monet As monet 7 buław 6 monet (wybaczcie, ale same bramy) suma Sprawiedliwość

widać dużo energii, będziesz z kimś rywalizować, będzie się dużo dziać, będzie jakaś szansa na zarobek:-)

 

Inezka, powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...