Skocz do zawartości

Samopoczucie


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze we mnie są jakieś resztki depresji, to dopytałam kiedy to całkiem minie?

 

2 Buław 8 Denarów 2 Miecze

 

Jest tu nacisk na 2, może to kwestia 2 miesięcy? ;). 8 Denarów może trochę oddalić, także może znak Barana ( 2 Buław ), czyli marzec- kwiecień. Nie wiem kurka, z czasu nie jestem zbyt mocna. Obstawiam czas 2- 4 miesięcy.Z góry wielkie dzięki ;).

Edytowane przez Tullia
Odnośnik do komentarza

w dwójkach masz dwie strony medalu, ta druga część też jest brana pod uwagę, a więc może nie minie całkowicie, ale nauczysz się z nią żyć, będziesz robić swoje, a ona będzie powoli mijać

 

2 buław + 2 mieczy - planowanie i pogodzenie się z tym stanem

2 buław + 8 denarów - planowanie pracy nad tym albo zanurkowanie w obowiązkach/pracy

8 denarów + 2 mieczy - gdy zajmiesz się czymś innym, nie dopuścisz jej do głosu

Odnośnik do komentarza

Jeszcze we mnie są jakieś resztki depresji, to dopytałam kiedy to całkiem minie?

 

2 Buław 8 Denarów 2 Miecze

widać, że jesteś w trakcie procesu.. raz zbliżasz się do upragnionego rozwiązania innym razem coś się dzieje co burzy Twój spokój

wg HB suma to Wisielec, poświęcenie się czemuś, zajęcie całym sobą, przeżycie czegoś do końca by móc to poświęcić na rzecz czegoś innego

ukrywa się tu Koło Fortuny, działanie losu... coś co ciężko przewidzieć bo zmienia się jak w kalejdoskopie

10+10-> Sąd uporanie się z przeszłością, różnymi głosami... także słuchanie dobrych rad swego wewnętrznego głosu.

Głupiec -> iście nową drogą, cieszenie się tym co jest.

Depresja minie gdy zaczniesz cieszyć się chwilą, małymi rzeczami jak głupiec, może trochę naiwnie... ale on widzi dobre strony różnych rzeczy.

 

Buławy mogą też podpowiadać by zająć się swoją pasją, czymś co cieszy. Denary dokształcać się w tym, pracować nad tym. Miecze działać w tej sferze.

Odnośnik do komentarza
2 Buław 8 Denarów 2 Miecze

Czy jest u Ciebie możliwy wyjazd albo nowa praca? Tak mi się karty skojarzyły. Albo sesja, jeśli się uczysz :)

 

Praca jest możliwa, ale to nie jest jeszcze pewne. Ktoś w rodzinie otwiera biznes, zobaczymy. Pracuję na umowę zlecenie zajmując się ogrodami i teraz jest martwy sezon, także mam więcej czasu niestety. Chodzi mi po głowie, żeby kurs sobie jakiś zrobić, co by głowa była zajęta.

Odnośnik do komentarza

Tak pomyślałam, że może spotkasz kogoś dzięki komu zaczniesz inaczej myśleć.

Być może nic nie robisz w tym kierunku, nie otwierasz się na życie tylko trwasz we własnych pogladach i zaglebiasz się w depresyjnych myślach..

Spróbuj przerobić ból, nie odsuwac go... życzę zdrówka : *

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie karty mówią, że depresja minie jeśli solidnie popracujesz nad tym ( 8 Denarów) ,żeby nie roztrząsać i zbytnio nie analizować wszystkiego co cię w życiu spotyka (2 Miecze). Nie wiem czy masz ku temu jakies tendencje czy nie? Zdrówka życzę

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Karty mówią o ciężkiej pracy, która może nie tyle zakończy depresję, co ją powstrzyma, zablokuje, możliwe, ze do 2 miesięcy będzie lepiej :)

 

Jest lepiej zdecydowanie, niż np. miesiąc temu ;). Jeszcze mnie trzyma ta maupa, ale się nie daje. Napiszę kurna poradnik " 100 sposób na pokonanie pani depresji" xDD

Odnośnik do komentarza
Gość ezopola

2 bulaw, 8 monet, 2 mieczy

 

Zastanawiasz sie nad czyms/kims, co pomogloby Ci ruszyc z obecnego polozenia i juz pracujesz, juz wkrotce bedziesz nad tym pracowac i mysle, ze bardzo duzo zalezy juz od Ciebie w sensie, ze jesli zrobisz duzy krok do przodu, a potem wiele kolejnych malych kroczkow, to ten stan depresyjny bedziesz zostawiac za soba - jestes na dobrej drodze i nie ma co sie za duzo zastanawiac, trzeba sie "budzic" do zycia, bo juz jest spora poprawa, tylko nie mozna siedziec "z zalozonymi rekami" i nie skupiac sie nad tym, co doluje, a co pobudza do zycia :)

Edytowane przez ezopola
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...